poster

Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (TV seriál)

 • USA

  Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Komedie

USA, 2014, 30 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vlad
  **

  Velmi jednoducha zabava (ako cela ta ostatna produkcia na jedno kopyto z dielne disneychannel/nickelodeon). Mojmu synovi (8r) sa to sice nesmierne paci, ale ten sa bavi aj na reklame na cikajuceho plysoveho psa. V porovnani so stale slabsou konkurenciou to ale na 2* urcite ma, kedze sledovanie, resp. neumyselne vnimanie tohto serialu je mozne aj u dospeleho divaka.(9.5.2015)

 • Martin29
  odpad!

  Mě osobně se to teda nelíbí vůbec herci co hrají děti mě příjdou strašně nesympatičtí (Dawn vypadá jak postižená) a dospělých zase přehrávají až to bolí.(1.4.2016)

 • TomX2
  odpad!

  Spočiatku nádejné televízne stanice po dobe obsadili nepoučné, nevtipné a nedobré seriály určené pre maloletých divákov. Vrchol odpadovej americkej teen seriálovej scény..(30.6.2018)

 • Marcus_s
  odpad!

  Z parodie na Harry Pottera: ,,Co to je?” „Moje hovno.” „A hele Pipin, včera jste ještě žádný knírek neměl. Harry tvrdí, že je to hovno. Starý jsem a slepý možná taky, ale hovno poznám to mi věřte!” „Severusi ono to opravdu vypadá, jak nějaké hovno a jsou na tom napsané nějaké klikyháky.” Takové mám pocity ze svých ubrečených gramaticky špatných recenzí a z tohohle paskvilu.(20.1.2020)

 • Ivoshek
  odpad!

  Neni to vtipný, děti jsou toporný, dialogy debilní, herectví jak o zlatou tělku. Ale buďme fér, Alison Munn je pěkná.(27.11.2017)