Nicky, Ricky, Dicky a Dawn

(seriál)
  • USA Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
Trailer
Komedie
USA, (2014–2018), 32 h 4 min (Minutáž: 22–45 min)

John Simmons

Scott Clausen

Lizzy Greene, Casey Simpson, Aidan Gallagher, Allison Munn, Brian Stepanek, Mace Coronel, Andrew Bowen, Jada Facer, Mircea Monroe, (více)

Série(4) / Epizody(82)

Seriál Nicky, Ricky, Dicky a Dawn sleduje třeskutě legrační dobrodružství desetiletých čtyřčat, která kromě svých narozenin nemají mnoho společného. V každé epizodě se sestry Harperovy ocitají v situacích, které zažívají všechny děti - jen znásobených čtyřmi. Ať už plánují svou “dospělou” oslavu narozenin, hledají dokonalou chůvu či poprvé v životě sledují děsivý film, Nicky, Ricky, Dicky a Dawn možná přistupují k životu odlišně, ale nakonec se na sebe vždycky mohou vzájemně spolehnout. (HBO Europe)

Trailer

Vlad

Velmi jednoducha zabava (ako cela ta ostatna produkcia na jedno kopyto z dielne disneychannel/nickelodeon). Mojmu synovi (8r) sa to sice nesmierne paci, ale ten sa bavi aj na reklame na cikajuceho plysoveho psa. V porovnani so stale slabsou konkurenciou to ale na 2* urcite ma, kedze sledovanie, resp. neumyselne vnimanie tohto serialu je mozne aj u dospeleho divaka. ()

Marcus_s odpad!

Když jsem byl malý hnusný preclík, nikdo mě moc neměl rád. Tyhle děcka jsou mnohem hnusnější slanější preclíkové. Vtípečky o tom, jak někdo prdí ve vaně jak prdůza jsou velmi špatné. ()

Martin29 odpad!

Mě osobně se to teda nelíbí vůbec herci co hrají děti mě příjdou strašně nesympatičtí (Dawn vypadá jak postižená) a dospělých zase přehrávají až to bolí. ()

TomX2 odpad!

Spočiatku nádejné televízne stanice po dobe obsadili nepoučné, nevtipné a nedobré seriály určené pre maloletých divákov. Vrchol odpadovej americkej teen seriálovej scény.. ()

Ivoshek odpad!

Neni to vtipný, děti jsou toporný, dialogy debilní, herectví jak o zlatou tělku. Ale buďme fér, Alison Munn je pěkná. ()