Mr. Church

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Karyn Wagner

Výborný film, Mr. Church krásně ukazuje, že i drama nemusí být nudné. Příběh příjemně odsýpá a než se nadějete je konec. Pokud jste citlivky tak si připravte papírové kapesníčky.(3.4.2017)

Béčkový Eddie Murphy začal kopat první ligu,no to jsou věci...(14.6.2017)

Konečně naplno nám Edie Murphy dokázal že je opravdu výborný herec který se mnohdy zahazoval debilitách tipu Norbit atd, tady jako Mr. Church je úžasný a dobře že Bruce Beresford mu takovou roli, Britt Robertson je ve své roli okouzlující, silný příběh skvělá filmařina co více si divák může přat.(19.11.2017)

Moc hezky film, kde Eddie Murphy zahral roli, v jake jsem ho dosud nevidel a je obrovska skoda, ze takovych roli nemel v zivote vic, protoze by to bezpochyby zvladl skvele.(26.11.2016)

Mám rád filmy o galantních komornících a kuchařích. V tomto směru mě „Mr. Church“ nezklamal. Ve filmu je spoustu zábavných scén o vaření, které dokazují, že americký národ se může stravovat jinak než jen z fast foodů. I oni mají na výběr. Vím, že o tom vůbec film nebyl, ale jsem rád, že jsou i lidi, kteří považují stravování se tam každý den za odporné. Ve filmu možná chybělo trošku větší prokreslení vztahu mezi Churchem a Charlie. To je ale jediné, co vytýkám. Film k nedělnímu odpoledne jako dělaný. Eddie Murphy byl v roli Churche skvělý, stejně tak Britt Robertson z „Under the Dome“.(12.2.2017)

TAKOVÝ krásný lidský , téměř komorní příběh s Eddiem v čele . Všichni dobře sehraní i s malou Izzy . Po delší době film s Murphym , kde se nepitvoří , nepřehrává a ukazuje své kvality . Film , který se dá shlédnout i po čase a neztratí na své kvalitě .(14.4.2017)

Je škoda že takhle brilantně začal hrát Eddie až tak pozdě. Bravo Eddie, tak se má hrát.(18.8.2017)

Ani jedna pitomá hláška, pouze hluboký klid vyzařuje s Murphyho a dodává tak filmu grácii, řád a vážnost s pousmáním. Můžu film hodnotit jako milý a hluboký zároveň.(15.4.2018)

Film ma prekvapil a to hlavne vďaka dobrému Eddie Murphymu. Jeho snáď prvá úloha, čo nebola komédia. Britt Robertson tiež dobrá. Po celý film som mal dobrý pocit a to je hlavné. Všetko to pekne odsýpa a to hlavne zo začiatku. Neskôr to troška spomalí a začne to byť viac klišé. Ale inak pohodový filmik na kľudný večer, ktorý netreba odcudzovať.(16.4.2018)

emma53: lépe bych to nenapsal, je to úplně přesné...asi je to tím, že jsme skoro stejný ročník. DOBRÝ ročník!(27.10.2016)

Tak tohle mě hodně překvapilo. Po zjištění, že se zde ukáže slavný Norbit Eddie Murphy, jsem čistě ze zajímavosti chtěla film vidět. Více takových rolí pro něj. Možná po pár desetiletích se konečně najde. Netušila jsem, že by mu dokázala taková role padnout na tělo. Krásný film.(10.12.2016)

/ AKCE --- / VTIP --- / NAPĚTÍ *** / PŘÍBĚH ***** / (+) EDDIE MURPHY jak ho neznáte (-) žádný(14.11.2017)

Nic lepšího jsem od něj neviděl. Vynikající film, ale pořád mi vrtá hlavou, odkud bral peníze, aby mohl to co dělal dělat.(12.3.2018)

Na film jsem se začal dívat s nedůvěrou, ale velmi brzy mě- jako myslím skoro všechny - vtáhnul do děje jednoduchým příběhem, hloubkou nefalšovaných citů a emocí, ale především vyzrálým hereckým mistrovstvím Eddieho Murphyho. Nemá asi cenu opakovat všechny další superlativy z recenzí, se všemi souhlasím a přemýslím jen, proč tento film minul naši distribuci. Že by v konkurenci Spidermanů, Black Pantherů či Avengerů nebyl dostatečně akční ? Nebo protože Eddie Murphy je už jako filmová star "out" ? No tak tady ukazuje, že rozhodně NENÍ!(2.4.2018)

Trochu prehnané, ak to bola dráma. Skôr akýsi melancholický až naivný prierez života, ako všade inde s inými scenármi. Všetko načasované naprogramované, so zámerom siahnuť na city diváka podporený veľmi vhodnou Jazzovou hudbou, ktorá až neuveriteľne pôsobivo vytvárala tú správnu atmosféru. Chýbal pôsobivejší zmysel celého príbehu.(13.4.2018)

Příběh vypráví neobyčejný život o obyčejných lidech.Děj filmu se pomalu rozjíždí do duševní hloubky hlavních hrdinů. Poukazuje na to, že rodina a láska je všude kolem nás, jen je třeba více naslouchat a rozhlídnout se kolem sebe!(14.7.2018)

Milá, komorná dráma s jednoduchým príbehom. Avšak to, čo sa deje na plátne, konkrétne herecký koncert oboch hlavných aktérov, je z hľadiska kvalitatívneho výstupu filmu úplne zásadné. Taktiež som bol absolútne šokovaný s akou gráciou dokáže obyčajný príbeh svojmu obecenstvu zvestovať dôležité posolstvo. Tá prezentácia potreby niekam patriť, akožto zásadnej ľudskej potreby je tak neuveriteľne silno, no zároveň decentne vykreslená až zatajujete dych. Magická atmosféra rodinného kruhu, láska ako významný psychologický fenomén, to sú práve aspekty na ktorých film stavia svoj úspech. A vďaka svojej skromnosti a uveriteľnosti nachádza a možno i nejakým spôsobom zachraňuje mnohé stratené duše topiace sa vo vlastných telesných schránkach. Ak sa mám priznať, tak ja som doslova hltal každé „sústo“, ktoré mi tento príbeh ponúkol. Takže za mňa plný počet.(20.11.2018)

Film, který si získal mou pozornost od začátku až do konce. Eddie Murphy zde odvedl jako pan Mr. Church vynikající práci! Tento filmový počin, donutí člověka zamyslet se nad spoustou věcí v dnešním zkaženém světě.(22.10.2016)

Stejně jako Renée Zellweger a její Dítě Bridget Jonesové, tak i Eddie Murphy po delší herecké pauze se vrací ve velkém stylu! A to tak, že by si za tuto roli zasloužil minimálně nominaci na Oscara! Herecky překvapila i Britt Robertson. Film je úžasný, dojemný, vtipný, místy i tajemně temný a zasloužil by si větší pozornost. Jestli hledáte kvalitní drama ze vším všudy, jste tu správně!(23.10.2016)

Nakoniec "len" stylova pocitovka, niekomu to tlacenie na pilu rozhodne nesadne, ale krasne sa to pozeralo a krasne sa to precitovalo. Som rad za kazdy takyto starosvetsky pocin, ktory sa nehanbi ukazat ako moze vyzerat tento nedokonaly svet. Brooklyn sedi neohrozene na trone, ale Mr. Church ukazuje aj viac pozitiv a slnka. 3.5*(24.10.2016)