Kiksuya (S02E08) (epizoda)

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 59 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nach
  *****

  Epizoda, která nemá žádný výrazný dopad na děj, ale přesto je plná emocí a tak husté atmosféry, že kdyby takové byly všechny epizody druhé řady, byly bychom u kvalit první série. To znamená, že se osmý díl druhé řady Westworldu povedl a já mu zvedám palec nahoru. A vy co seriál sledujete, dejte do komentářů vědět jak se vám tento díl líbil. :) 85%(13.6.2018)

 • LolopelS
  *****

  Po minulej nelogickej vyvražďovačke a absolútne najhorších špeciálnych jednotkách som trošku stratil náladu na seriál. Po ôsmej epizóde to už neplatí. Absolútne úžasná vec, ktorá by sa nestratila ani ako samostatný film s pár úpravami a dodatkami. Až na jednu výčitku (prečo si ho na konci len tak odviedla?) absolútna chuťovka a opiát.(11.6.2018)

 • Martrix
  ****

  Nápady jsou občas fajn, příběh taky není úplně blbej, ale jako celek je to nesourodé a díky nevěrohodnému chování některých postav a obecně několika velkým nesrovnalostem v logice celého konceptu Westworldu, je to pro mě spíš zklamání. Možná je to díky vysoko nastavené laťce předchozí řady, nebo tím, že souběžně sleduji extra kvalitní seriály a ve srovnání s nimi prostě Wesworld neobstojí(např. Humans).(23.6.2018)

 • Trevor
  *****

  Vďaka prerozprávaniu príbehu z pohľadu náčelnika "Stínu" sme sa dočkali jednej z najlepších častí, určite tej najlepšej v druhej sérii. Nad Wiliamom sa mračná zatiahli rovnako tak ako dnes nad dvomi filmovými znalcami a fanúšikmi počas dnešnej grilovačky, ale aj to prerušenie bolo na niečo dobré.Konečne sa dá dobre dýchať. Zapracovanie pôvodných obyvateľov bolo sporadické a trz na povrch vyplávali fakty o pôvode symbolu.(16.6.2019)

 • Parabot
  *****

  Atmosferická melancholická jízda. Přestože tento díl měl na hlavní dějové linky minimální vliv (alespoň jak se momentálně zdá), tzn. šlo o vatu, tak se mě vedle čtvrté epizody líbil nejvíc. Možná taky proto, že v něm nebyla ani sekunda Dolores a kolektivu. Její "narativ" je čím dál víc ubíjející. Uvidíme, za jej zvrátí poslední dvě epizody.___Mimo jiné díky WestWorldu se Ramin Djawandi zařadil do mého TOP filmových/seriálových hudebních skladatelů.(12.6.2018)

 • - V této epizodě zazní klavírní verze sklaby „Heart Shaped Box“ od kapely Nirvana. (Epistemolog)