poster

Centrální inteligence

 • USA

  Central Intelligence

 • Slovensko

  Centrálna inteligencia

 • Austrálie

  Central Intelligence

 • Nový Zéland

  Central Intelligence

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2016, 107 min (SE: 116 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gegina31
  ***

  Čekala jsem větší srandu. Ale popravd, to nejlepší se objevilo v traileru a to jest mladej Dwayne Johnson. Takže ani žádné překvápko, jenže kdyby to nedali do traileru, tak by se jim na to nikdo nejspíš nedíval. Čekala jsem víc vtipnějších dialogů, ale většinou jsem nechápala, proč mluví o takových kravinách. Harta moc nemusím, připadá mi dost uječenej. Ale na Dwayna i po tomhle nedám dopustit.(27.7.2016)

 • Spiker01
  ****

  Každá správná akční ikona potřebuje svojí komediální chvilku a the Rock si jí momentálně vybírá poměrně pravidelně a spojení s Kevinem Hartem, momentálně asi největší černošskou hvězdou, je jeden velký kalkul. Nicméně chemie mezi nimi funguje, gagy vycházejí půl napůl vtipné, napůl horší a určitě je spolu nevidíme naposled. Ta akční linka mu pořád sedí více, na druhou stranu tyhle odlehčené akční komedie vidím raději než vážněji podané krimi typu Empire State, kde se snaží něco hrát, nacož Dwayne Johson úplně nemá, ale taky to úplně není třeba...7/10(1.7.2016)

 • Gilmour93
  **

  Ještě než poslední skauti Hart a Johnson položili květiny na hrob žánru buddy movie, muselo být nejen táborovým vedoucím jasné, že první určitě nezvládne bobříka mlčení a druhý kvůli anabolickým steroidům nedopne stejnokroj.. Bezradně napsaná i zrežírovaná komedie, ve které si Rock hraje na Kouďáka z Krok za krokem a vy se zasmějete leda tomu, jací jste blbci, že jste se nechali zlákat. Chtěl bych upozornit, že jezevec americký (mimochodem převážně stříbrošedé barvy) může přezdívku ústředního padoucha oprávněně považovat za projev rasismu. Ani bych se té lasicovité šelmě nedivil, kdyby šla rabovat..(25.10.2016)

 • AlistairMir
  ***

  Já čekal víc :-) Ale i přesto je Centrální inteligence pohodovej snímek co mě bavil, avšak ruku na srdce - Lví podíl na tom má The Rock. Jeho postava byla tak dokonale cáklá, že to přímo řvalo po více bláznivých scénkách a těch je bohužel ve filmu celkem málo, na to, že tvůrcem je rejža pro mě legendární Vybíjené. Hart se k Rockovi hodí a myslím, že se dobře doplňují. Film tak brzdí jen scénář, kterej se , kdo ví proč, drží zpátky. Škoda, ale stále dobrá zábava.(8.11.2016)

 • Derek
  **

  od rezisera VYBIJANEJ a MILLEROVCOV NA TRIPU som ocakaval o dost vacsiu kanonadu vtipov. kevin hart a jeho pistanie a pitvorenie sa je opat otravne (i ked cakal som ze to bude o dost horsie a castejsie), ale THE ROCK opat ukazuje svoj komedialny talent, i ked i ten je premrhany vo filme ktory mal potencial, ale ten zostal nevyuzity...(16.7.2016)