Reklama

Reklama

Centrální inteligence

  • USA Central Intelligence (více)
Trailer 1

Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (CinemArt)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (309)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,BUĎ SEBOU...“ /// V akčních scénách se nemáme bát o Rocka a toho druhýho (soráč Harte, tvoje filmy jsou mi u řiti), ale máme se bavit. Vobčas to klapne. Pak má bavit čekání na padoucha, páč kanditátů je víc. No a do třetice se máme smát nesourodosti tý dvojice. Tady mám výhrady… stejně jako k celkovýmu výsledku, protože tuhle postpubertální příběhovou cestu k odbourání psychickýho bloku ze středoškolský šikany, si herci užili víc než obecenstvo. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Celá třída zná můj vocas. 2.) Jsem neustále šikanovanej. Můžu to změnit? 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mám buddy akčňáky rád. Tady dokonce i dvojka Kevin Hart a Dwayne Johnson fakt funguje. Jenže problém tohoto žánru je, že je tu pár top filmů, které vládnou žánrem a všechno ostatní je jaksi navíc. Tady ta akce je místy docela špatná, kamera rozklepaná, do toho nepřátelé jsou tady jak z titulu nejhezčí hračka na hraní. Navíc je to tady daleko více absurdní, než vážné. Dokonce bych řekl, že v té záplavě filmových hlášek to tady je až dětsky absurdní, a to úplně nevím, jestli v podobném filmu chci. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Má oblíbená dvojice Rock/Hart a osvědčený režisér Komedií ? To je zkrátka skvělý tah na branku. Hart hraje svůj standart, je vtipný a správně uječený, ale překvápkem je Rock, kterou si svou roli neskutečně užívá, je až neuvěřitelné, že chlap jako hora, bývalý Wrestler, si dokáže takhle ze sebe udělat srandu byť místy až přehrával, bavil mě velice. Situační humor je povedený a akce je nápaditá, takže spokojená čtverka. 75% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $50miliónovTržby USA $127,440,871Tržby Celosvetovo $216,500,576 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ jedna z tých skôr znesiteľných amerických komédii, len škoda že to nemá lepšie vystavaný dej, ten je dosť do prázdna, bez nejakej poriadnej gradácie /55%/ ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Kevin Hart mě svým hereckým projevem připomíná největšího hereckýho kreténa a černýho fašouna Chris Rocka, takže vstřebat jeho postavu byl obtížný úkol. Dwayne už teda hrál nebo spíš existoval v lepších postavách a zápeltka je originální asi jako kdybych vymyslel pomerančovej džus. Občas nějaká scéna budiž, i když ty nejlepší byly v titulkách. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (16)

Související novinky

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

Reklama

Reklama