Centrální inteligence

Central Intelligence

Centrálna inteligencia

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2016, 107 min (SE: 116 min)

Má oblíbená dvojice Rock/Hart a osvědčený režisér Komedií ? To je zkrátka skvělý tah na branku. Hart hraje svůj standart, je vtipný a správně uječený, ale překvápkem je Rock, kterou si svou roli neskutečně užívá, je až neuvěřitelné, že chlap jako hora, bývalý Wrestler, si dokáže takhle ze sebe udělat srandu byť místy až přehrával, bavil mě velice. Situační humor je povedený a akce je nápaditá, takže spokojená čtverka. 75%(29.7.2016)

• viperDavid

Skála Dwayne byl luxusní, příběh na hovno. Ze začátku se mi to hrozně libilo, vypatlaná bloncka, super vtipy, parádní proměna tlousťouška :) "Posledních 20 let jsem denně cvičil 6 hodin, ale to dělá každý ne ?" prostě luxus. Pak se to ale nějak posralo v obyčejnou střílečku. Skoro škoda, ale co. Ještě že jsem taky taková vazba :D(11.10.2016)

• Gilmour93

Ještě než poslední skauti Hart a Johnson položili květiny na hrob žánru buddy movie, muselo být nejen táborovým vedoucím jasné, že první určitě nezvládne bobříka mlčení a druhý kvůli anabolickým steroidům nedopne stejnokroj.. Bezradně napsaná i zrežírovaná komedie, ve které si Rock hraje na Kouďáka z Krok za krokem a vy se zasmějete leda tomu, jací jste blbci, že jste se nechali zlákat. Chtěl bych upozornit, že jezevec americký (mimochodem převážně stříbrošedé barvy) může přezdívku ústředního padoucha oprávněně považovat za projev rasismu. Ani bych se té lasicovité šelmě nedivil, kdyby šla rabovat..(25.10.2016)

To je blbina, ale fakt zábavná! Kevin Hart to opět zabíjí, on je neskutečnej, kdykoliv otevře hubu, tak se musím smát. :-D Dwayne Johnsnon roli komika také dobře zvládl, i když samozřejmě akční filmy mu jdou lépe. Ale povedlo se to, samozřejmě scénář v některých ohledech mohl být lépe napsán, ale jde hlavně o komedii a já se bavil.(10.12.2017)

Miluju tyhle dva, ale tady tu komedii poslal do průměru scénář. Jednak se mi nelíbilo, co tu z Rocka udělali za postavu (uvidíš - pochopíš), co občas až lezla krkem. A taky, nebylo to prostě dost vtipný. Upřímně, různý proma a propagační social media srandičky ve výsledku MNOHEM větší sranda - i chemie - než pak film samotný. 5/10(16.6.2016)

• - Aaron Paul (Phil) si neodpustil v závěru filmu říct: "Bitch!", nadávku, kterou často používal jako Jesse Pinkman v seriálu Perníkový táta (od r. 2008), a která je pro něj už typická. (Wolftalon)

• - Calvin (Kevin Hart) postřelí jednoho z agentů do ucha, ale v dalším záběru není po postřelení ani stopy. (moznazitra)

• - Název filmu Central Intelligence prvními dvěma písmeny odkazuje na zkratku CIA, jejíž celý název zní Central Intelligence Agency. (Dio_Padre)