Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (CinemArt)

Trailer 2

Xmilden

Teda na to jaký režisér tohle točil, tak výsledek tedy nic moc. Dwayne Johnson je pořád veliký sympaťák, ale Kevin Hart to vyvažuje tím, že je otravnější než obvykle. Příliš akční, málo humoru a chybí tomu kvalitnější camea známých herců. Dvojce hlavních hrdinů mě zrovna moc k srdci nepřirostla. 50% ()

ConanVJ

Tak mě opět The Rock nezklamal. Celkem svižný filmek, ve kterém jsou povedené vtipné scény, klasický špionský příběh, docela dost akčních pasáží a sem tam i nějaká ta vtipná hláška. Hart je místy až dost otravný, ale dá se to přežít. The Rock celý film táhne, ale pro lidi, kteří ho nemusí, to bude jen další průměrná akční komedie. Já se u filmu bavil a dávám 85% :) ()

Trevor

Najväčším problémom tohto filmu bol pre mňa neznesiteľný slovenský dabing. Uvažoval som dokonca ešte nad nižším hodnotením, ale nebolo by to fér voči Kevinovi Hartovi, ktorý svoju úlohu zvládol dobre. Tým nechcem povedať zo slovenský dabing je zlý celkovo, ale hlas ktorý sa rozhodli priradiť práve tomuto hercovi bol veľmi nešťastnou voľbou. Celkovo sa jedná o celkom úsmevný príbeh s celkom zaujímavou zápletkou. ()

T2

Rozpočet $50miliónovTržby USA $127,440,871Tržby Celosvetovo $216,500,576 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ jedna z tých skôr znesiteľných amerických komédii, len škoda že to nemá lepšie vystavaný dej, ten je dosť do prázdna, bez nejakej poriadnej gradácie /55%/ ()

Jara.Cimrman.jr

"Černý na terapii nechoděj. My chodíme k holiči. Tam probíráme trable." V životě jsem dokázal spoustu velkých věcí, což mohu hravě dokázat tím, že jsem se od střední školy vzdálil o několik stovek kilometrů a na žádný třídní sraz jsem nikdy nedorazil. Nechtěl jsem totiž ostatní ztrapňovat svou krásou a úspěchy. Ale kdybych šest hodin denně dvacet let v kuse cvičil, tak bych určitě vypadal ještě o kousek líp, ubránil bych se banánem, uměl bych utrhnout kus soupeřova krku a byl bych světovým šampionem v rychlosti stlaní postele. Nestalo se tak, takže tímto šampionem je Bob, který mě hodně bavil a já jsem se celý film těšil na to, až vyšle svou pěst k seznámení s nosem šikanujícího Trevora. Ovšem jeho nedobrovolný parťák Calvin mi svou ukecaností moc radosti neudělal a taky mě trošku zklamalo, že totožnost Černého jezevce byla snadno čitelná na první pohled. Ale je to komedie, takže v ní nemusí být místo pro originalitu. Důležité je zasmát se a to se mi nejednou podařilo. ()

• Pred záverečnými titulkami v nepodarených záberoch vysvetľuje Calvin (Kevin Hart), Bobovi (Dwayne Johnson), že mu neprekáža vymyslené meno (Bob Stone), tak isto ako napr. Mr. T, Sting a The Rock. Pod prezývkou The Rock vystupoval Dwayne Johnson vo svojej wrestlingovej kariére, rovnako na počiatku tej hereckej. (belinko)

Související novinky

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)