Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

Jarosh66

Jedna z mála opravdu velice povedených parodií, u které se zasmějete i po několikátém shlédnutí. Některé scény jsou opravdu namlsané a i když prostě člověk ví co následuje, tak se nejde nezasmát...Špatný den ? - Tohle vás vyléčí.... ()

sue2008

Ulítlá parodie na úplně všechno, kde žádný detail není dost malý na to, aby se z něj nedala dělat legrace, jako třeba tančíci vojáci za oknem nebo název lodi. ()

Lorkis

Nedá se říct který díl je lepší, oba jsou dokonalé s originálními nápady, Pokaždé když na to koukám směju se. ()

Peršanka

Tři a půl, ať nežeru. Sice je to vtipné, sice je to parodie, ale část gagů mi přijde buranská, jako aby to pochopili fakt fšici. ()

J!b

Vzpoměl by si někdo na Top Gun bez Žhavých výstřelů? No...asi jo, ale možná by se u toho už tak neusmál. ()

shinlove

Ze všech těch parodií, které už na filmy vznikly, patří Žhavé výstřely k těm nejlepším. Platí to o jedničce i o dvojce. 5* ()

LOVE VOLE

Nádherně zparodované známé filmy, aniž by to překročilo hranici nevkusnosti. Jak už bylo napsáno, i já jsem se podíval následně na Top Gun, i když jsem ho dříve zavrhl. Opakovaně mě Žhavé výstřely dokážou rozesmát. ()

Tomulka

Geniální, geniální, geniální v mých očích tomuto filmu jen lehce ubírá skutečnost, že jsem jej viděl až po dvojce (která podle mně byla maličko lepší, ale jen maličko) ()

XTrader

Jedna z nej parodií, není nijak trapná, což je jejich častý problém, toto je zkrátka čistý humor, který vás položí! ()

Ladas6

"Uklouzl jsem po rybě! Kdo tam dal tu rybu? - Jakou rybu, pane? Žádná tam není. - Jakto? Byly tam dvě, vždycky útočí ve dvou! To jste nechodil do školy člověče???" Nejlepší parodie všech dob! Charlie Sheen mohl být sebelepším akčním hrdinou, ale zde je jasně vidět, že tohle je jeho nejlepší role! Hlášky, které tu chrlí on a hlavně Lloyd Bridges, jsou smrtící a nezapomenutelné. Viděl jsem film snad 50x a při každém zhlédnutí jsem narazil na nějaký skrytý vtípek v pozadí, který lehce minete. O to víc pak ale potěší :-) Žhavé výstřely 1 a 2 společně se všemi třemi Bláznivými střelami jsou vlastně jediné výborné parodie. Ostatní jsou jen slabým odvarem. ()

Linsang

Ano, je to v podstatě příšerná blbost, ale tak neodolatelná a tak vtipná, že se tomu směju pokaždé, když to dávají :-) Nepřetržitý proud vtipných scének a neskutečných hlášek. Nejlepší parodie všech dob!!!!! ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí