poster

Žhavé výstřely

 • USA

  Hot Shots!

 • slovenský

  Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  „My eyes are ceramic. Caught a bazooka round at Little Big Horn. Or was it Okinawa? The one without the Indians.“ Geniální joke občas proložen zcela infantilním, naprosto skvělý L.Bridges, který s přehledem zastiňuje Sheena a spol. a památná scéna s rozpálenou pupíkovou plotnou Valerie Golino, po které vždycky dostanu chuť na… omeletu. Blyštivá homoerotická komerce s Maverickem dostala, co si zasloužila..(29.8.2008)

 • Marigold
  *****

  Kánon americké crazy komedie. Netrefuje se jen do toho, co je pro ni výhodné (tedy do toho nejokatějšího), ale bere si na paškál žánr válečného filmu/agitky jako celek a odhaluje jeho hloupost v naprosté nahotě. Některé gagy (ať už vizuální či slovní) jsou prostě nezapomenutelné. Takže: trefné, vtipné, povedené. Ve svém oboru jasná špička. Někteří letci mají prostě ocelové nejen ptáky...(18.4.2004)

 • Oskar
  ***

  Tuhle bláznivou parodii doporučuji shlédnout bezprostředně po Top Gunovi - na spravení chuti.(11.4.2003)

 • cheyene
  ***

  Asi takhle. Nehrát tu Charlie Sheen a Jon Cryer, asi bych si to nepustil. První díl Žhavých výstřelů mne však díky uvedeným hercům patřičně pobavil, ovšem Top Gun si příliš nepamatuji, tudíž různé odkazy k parodování mi nejspíš nemohly přijít tak vtipné, avšak pobavil jsem se třeba u scény a lá Rocky a Adrian. Jedna z těch povedených amerických komedií.(31.5.2014)

 • Shakers
  *****

  Pre mňa stále jedna z najlepších paródii.Charlie Sheen a jeho neskutočne dialógy sú tak dobré ako nápady celého filmu.Neskutočne nápaditý film so skvelým scénami. 90% - 5*(13.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace