poster

Žhavé výstřely

 • USA

  Hot Shots!

 • slovenský

  Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Easykk
  *****

  ,,Sakra, ulítla mi čepice, otočte to!! / To nejde, jsme uprostřed akce. / Aha, no tak spusťte člun, vsaďte do něj Rabinoviče ať krouží kolem, dejte mu do něj nějaké jídlo a ty jeho oblíbené seriály, ty mu nahrajeme na vídeo no a na zpáteční cestě ho vyzvedneme! / Na to nemáme čas!! :o))))) UNIKÁTNÍ :o))))(17.6.2009)

 • Big Bear
  ****

  Topr Harley je asi pěknou noční můrou Lt. Pete 'Maverick' Mitchella z TOP GUNU :-) Zajímalo by mne co na tuhle skvělou parodii říkal T. Cruise. Kdo má nakoukané válečné filmy, letecké zejména, bude se královsky bavit. Ba co víc, já stále nalézám další a další perličky, kterých jsem si dříve nevšiml. Například to, že nepřátelští irátští letci měli na helmách také své callsigny jako Amíci: Hummus, Kuskus a Kebab :-))))) Tohle je za 4 pilule na rozšířené zornice! * * * *(6.9.2013)

 • Aleee89
  ***

  Parodie zrovna nevyhledávám. Tenhle film jsem už kdysi viděla, ale včera jsem si jej připomněla. Byla jsem docela ráda, když jsem zjistila, že si ho ještě vcelku pamatuju. Třeba jsem věděla, co zrovna přijde za scénu. Takže to svědčí o tom, že tenkrát mě zaujal. Jak říkám, parodie nevyhledávám, ale tohle není trapné, ba navíc to má vtipné scény a hlášky, což k takovému typu filmů prostě patří. Nepřemýšlet, ale užívat si to.(17.6.2013)

 • Fiftis
  *****

  Čo k tomu napísať. Paródie neobľubujem, ako som už raz spomínal, pretože žnejú slávu vďaka filmom, ktoré parodujú, ale ak sa na to nebudem dívať, máme tu asi najlepší film z kategórie paródií. Predčila aj všetky filmy s Lesliem Nielsonom, či všetky Scary Movie. Tento film vypustil do sveta dve, veľmi obľúbené postavy a to Topera Harleyho a Ramadu Thompson, ktorých skvele zahrali Charlie Sheen a Valeria Golino. Ďalej nezabudnuteľný, úžasný a vynikajúci Lloyd Bridges, ktorý sa stará o polovicu gagov a všetky sú nezabudnuteľné. Ani Terminátor nieje poskladaný z toľkých dielov ako Admirál Benson. Vynikajúci film, ktorý si púšťam asi každý týždeň, pre zlepšenie nálady.(2.2.2015)

 • Gilmour93
  ****

  „My eyes are ceramic. Caught a bazooka round at Little Big Horn. Or was it Okinawa? The one without the Indians.“ Geniální joke občas proložen zcela infantilním, naprosto skvělý L.Bridges, který s přehledem zastiňuje Sheena a spol. a památná scéna s rozpálenou pupíkovou plotnou Valerie Golino, po které vždycky dostanu chuť na… omeletu. Blyštivá homoerotická komerce s Maverickem dostala, co si zasloužila..(29.8.2008)

 • - Film vyobrazuje americkou armádu, avšak všechna letadla, která se v něm objevují, jsou britská, které nikdy v armádě USA použita nebyla. (chleba24)

 • - Než Ramada (Valeria Golino) skočí na větev, kde bude dělat gymnastiku, si lze povšimnout, že koně vede trenér, aby se náhodou nesplašil. (JosefTomas)

 • - V závěrečných titulcích se dozvíte, že herec Richard Crenna vymyslel tatarskou omáčku nebo je tam vložený recept na jídlo zvané nobby buns. (asdfasdf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace