poster

Žhavé výstřely

 • USA

  Hot Shots!

 • slovenský

  Horúce strely

Akční / Komedie / Válečný / Romantický

USA, 1991, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  ****

  Topr Harley je asi pěknou noční můrou Lt. Pete 'Maverick' Mitchella z TOP GUNU :-) Zajímalo by mne co na tuhle skvělou parodii říkal T. Cruise. Kdo má nakoukané válečné filmy, letecké zejména, bude se královsky bavit. Ba co víc, já stále nalézám další a další perličky, kterých jsem si dříve nevšiml. Například to, že nepřátelští irátští letci měli na helmách také své callsigny jako Amíci: Hummus, Kuskus a Kebab :-))))) Tohle je za 4 pilule na rozšířené zornice! * * * *(6.9.2013)

 • Derek
  ****

  tak takto má vyzerať paródia. trio ZAZ sú jednoznačne najlepší tvorcovia paródií na svete. vo filme je obrovské množstvo gagov a citácií rôznych klasik. lloyd bridges a charlie sheen sú skvelý. upozornenie pre slovákov: film si najlepšie vychutnáte po česky, lebo slovenský dabing zničil dosť slovného humoru!!!(24.3.2004)

 • Bachy
  ***

  Velmi dobrá parodie, která dala základy všem gagům do dalších mnoha let. Nejvíce totiž zarazí rok výroby. Já byl ale vždycky fanoušek Franka Drebina a jeho bláznivé střely (rok výroby: 1988). Žhavé výstřely jsou dnes již kultovní záležitostí, ale přesto zde s odstupem je dost trapností, které celkový dojem srážejí. Navíc můj styl humoru je o trošku jinde, což je po 12ti sériích South Parku celkem logické. Neříkám, že jsem se u filmu nebavil, je zde pár vybroušených momentů, ale na 85% je jich setsakra málo. Vzbuďte mě v šest třicet nula nula.(8.11.2008)

 • Malarkey
  *****

  Výborná film parodující hlavně Top Gun samozřejmě od jednoho z tvůrců filmového stylu: parodie . Podle mě je tohle největší role Charlieho Sheena i když má obličej na akční filmy on se do tohoto filmu fakt hodí. I když je tohle opravdu výborný film myslím si že dvojka je ještě lepší. Také se ve filmu objevuje herec, který s parodiemi žil a kde se objevil, tak ten film stál za to Lloyd Bridges. Konec je opravdu výborný, kde se ve vzduchu střetnou s nepřítelem nebo rozpadající se letadlo. To jsou naprosto výborné a velmi vtipné scény. --- Musíte mě navézt ručně jsem poškozený - Dobře Toppere tak do toho - Nefunguje podvozek - Dobrý - Ani radar - Tak trošku přidej - Došlo palivo - Srovnej se - Urvalo se křídlo - To bude dobrý - Druhý křídlo taky - Dobře Toppere klesej - Klesám!!(3.8.2006)

 • choze
  ****

  "KDYŽ SE TAK NA VÁS DÍVÁM, CHLAPCI, PŘEMÝŠLÍM, JAKÉ BY TO BYLO, KDYBYCH BYL O DVACET LET MLADŠÍ A ŽENA." Po PŘIPOUTEJTE SE, PROSÍM a souběžně s trilogií BLÁZNIVÝCH STŘEL přišli ZAZ se svou třetí a poslední geniální parodickou sérií - ŽHAVÉ VÝSTŘELY. Krásně absurdní gagy dosahují chvílemi až kadence co-záběr-to-fór (ilustrační sekvence z letadlové lodi), nechybí nezapomenutelné dialogy a hlášky, které má na svědomí zejména totálně senilní a dementní generál Lloyda Bridgese ("ULETĚLA MI ČEPICE! OTOČTE LOĎ, MUSÍME SE PRO NI VRÁTIT." - "TO NEJDE, PANE." - "TAK TAM VYSAĎTE NĚKOHO V ČLUNU, VYZVEDNEM HO CESTOU ZPÁTKY A JEHO OBLÍBENÉ POŘADY MU NAHRAJEME NA VIDEO.") a skvělá hudba. Ale dvojku mám radši. Generál u obrazu základny: "MORÁLKA NA ZÁKLADNĚ JE POD PSA. JEN SE PODÍVEJTE SEM. KLID. SKORO NIKDO SE ANI NEPOHNE. ROYI! CHODIL JSEM S TÍM ČLOVĚKEM DO ŠKOLY A ON MĚ CELÝ DEN IGNORUJE."(9.1.2003)

 • - Natáčelo se od 10. ledna do 11. dubna 1991 v Kalifornii. (Varan)

 • - Sanita, která přejede Mrtvolův (William O'Leary) padák a jede dál, ale v dalším záběru na ní padák uvízne. (chleba24)

 • - Když admirál Benson (Lloyd Bridges) nabízí pudink Blockovi (Kevin Dunn), mihne se v levé části obrazu hadice, která mu prskne puding do tváře. (BadCat)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace