Zpívej

• USA Sing (více)

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru." (Cinemart)

Podhorsky

Do scény ze zkoušky před babičkou jsem trpěl, říkal jsem si, o čem to bude, vždyť je to zatím jen zvířecí Supertar. Pak ale scénarista dostal nápad. Bylo to fajn. Scénka v myčce neměla chybu. ()

Petr.Macha

Na animáky chodím s dětmi a tak mám tendenci posuzovat je z dětského pohledu. A z tohohle pohledu už tady dlouho žádný pěkný animák nebyl a není to ani Zpívej. To co byste jinak považovali za neotřelé a zajímavé je pro děti vyloženě rušivé a těžko pochopitelné. Ano mluvím hned o začátku a létající kameře přes celé město. A pak ještě jeden rušivý element tam byl, Ewa Farna. A tentokrát nic proti Ewě, ale proti tomu, že v tom zůstala sama. Koho napadlo nechtat všechny písně v originálu a pouze jednu postavu nadabovat? To mi teda fakt nesedělo. Ale abych jen nehanil ... ty třihvězdičky jsou zejména za druhou část filmu, která byla svižná, jasná, dětská. Prostě taková jaká se u animáku očekává. ()

Ondra.T

Rodinný film o tom, jak neúspěšný majitel divadla chce uspořádat pěvecké vystoupení nejlepších talentů. Jen místo lidí jsou zvířátka. Pro mě s manželkou velmi příjemné překvapení, bavili jsme se víc než naše čtyřletá dcera. Pokud máte s dětmi rádi popovou hudbu, rozhodně vám to doporučuji. Pokud pop není vaše parketa, bude to pro vás asi jen mírně nadprůměrný animák. Zpěv zvířátek byl super - anglické originály byly skvělé, česká písnička byla bohužel nejslabší, měly tam také dát nějaký český hit, aby to bylo na podobné úrovni. Děj byl povedený i když celkově předvídatelný, což ale u těchto rodinných filmů nemusí být na škodu (děti se alespoň nebojí). Jako rodičové jsme se nejlépe ztotožnili s postavičkou prasečí maminky, ale i ostatní postavy byly povedené a zpívaly úžasně. O jednu hvězdičku míň za morální pojetí (dítěti pak musíte vysvětlit, že chování některých zvířátek opravdu není v pořádku, nejhorší je asi scéna kdy myší pouliční muzikant okrade a poníží dobrosrdečného astmatika a projde mu to) a za předvídatelný/klišovitý scénář. A počáteční střih byl trochu moc divoký i na dospělé, natož pro děti. I přes několik zmíněných nedostatků klady filmu převáží a s manželkou to moc rádi uvidíme znovu. ()

Martin29

Ten konec to zachránil směrem ke 3 hvězdám. Bohužel do té doby než se k němu dostanou mě to příjde strašně ploché. Nejzajímavější postavu tu gorilu hodí k podělanému piánu s tím, že zazpívá až na konci. Ostatní postavy už pak nestojí za nic (čestná výjimka je ta slonice, ale u ní je ten samý případ jak u té gorily). Ta myš je absolutně příšerná a pokaždé, když se tam objevila mě bylo z ní trapně navíc tam zpívá takové chcípárny, že by člověk z toho nejradši usnul (podobné sračky zpívá například Adele). Ta dikobrazka též bída jediný pozitiv u ní je v tom jak zpívala Call Me Maybe ten její vlastní song na konci je hodně divný kdyby zpívala Call Me Maybe nebo případně nějakou teenage věc bylo by to lepší.Chybí i scény z trailerů a humor je na úrovni Scary Movie (někdo padá na někoho něco padá). Nejlepší scény jsou paradoxně z toho kástingu takových scén tam mělo být více (některé z těch postav co se tam mihly měly hodně velký potenciál a každá z nich byla lepší než ta myš) 60 procent za stylizaci A La Zootropolis a za ten konec jo a abych nezapomněl ještě za ty lišky nebo co to bylo ty mě bavily. ()

Lazy87

No jsem dostal chut se divat na pohadky, pak jsem dostal chut podivat se na tu nejblbejsi pohadku, co mam. Podařilo se! ()

hujerita

Zábava v prvom rade. Normálne náhoda chcela, pozrel som, ubehlo to ako voda a bola pri tom sakramentská zábava. verím keď to pustím babám sa budú zabávať viac ako ja a o to ide. Veľká spokojnosť za mňa ()

Michalo

Rozhodně lepší než Zootropolis. I když jsem měl ze začátku obavy, že je to právem nezvýrazněný film. Všichni jsou sehranný, nikdo tam nepokulhává a poslední 40 minut samá husí kůže je vidět, že to byl už samotný vrchol filmu a podařilo se jim to. ()

majorzeman13

" Malí,velcí,tlustí,hubení vítejte v divadle koaly Moona ". Dobrý,průměrný animák,který je lepší v druhé polovině filmu a poslední půlhodinka je toho důkazem !!!!!!!!!!!! V lonském roce určo jeden z těch lepších animáků,ale na druhou stranu viděl jsem loni o dost lepší tedy.... ()

Stranger11

Ačkoli nejsem největší fanoušek animáků. Pohádka "Zpívej" mne opravdu zaujala. Samotné vlastnosti hlavního hrdiny mývala mohou ukázat krásný příklad i do života. Bohužel tento styl poslední dobou zachází někdy až do přehnaného stereotypu. Nejedná se tedy o nic převratného. Dávám 8/10 ()

Denzen

Príbeh bol fajn, pesničky aj postavy boli sympatické, len mi vadilo, že celý film bol postavený na nápade Zootopie, len sa z toho stal muzikál. Muzikál, ktorý utratil väčšinu zo 75 miliónov dolárov na práva na pesničky. ()

Sebik.

Z vizuálnej stránky tento animovaný film je robený veľmi pekne. No po stránke s humorom to je o dosť slabšie. Ak máte radi animované komédie tu moc toho nenájdete. No ak ale máte radi muzikály a animované filmy, tento animovaný film je pre vás ako robený. Ale ani niaky extra dej tu tiež moc nehľadajte. V podstate s dejom nepršli na nič nové ani nič originálne ale to vôbec nevadí lebo to má predsa len niečo do seba. Skrátene ide o animované Česko Slovensko má talent a k tomu ešte niaky ten príbeh. 65% ()

marketcsfd

Jedna hvezda patří zpívajici opici, druhá zaverečnemu vystoupení prasete :D je to blbost i dcera to videla třikrat a zahodila to ()

vrch07256732

Neveim - posledná spevácka sekvencia Bola bombastická - zvyšok filmu mal skôr melodramatický dej vhodný snáď pre dospelého diváka a s normálnym hereckým obsadením. Nejak mi to nepsovalo dokopy s tým animákom - očakával som viac takej nevinnej srandy pre deti. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord