Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eaten
  ***

  Film so skvelym napadom, ktory nebol dotiahnuty do dokonaleho konca. Pribeh siestich apostolov bol zaujimavy ale v niektorych pripadoch fakt absurdny - strelec este ako tak, ale ta gorila bola trosku moc. Neviem ci to robila ta francuzstina, alebo tie pribehy ale dost to bolo podobne Amelie. Kazdopadne film nenaplnil potencial, a mozno by som mal lepsie pocity kebyze vsetko zabavne nevyzradia v trailery. Davam 3,5*.(17.1.2016)

 • MartinezZ
  ****

  Bizarní, ujeté, úchylné, mimoňské, pošahané... a překvapivě v tom všem i zábavné. Kde jinde dostane zmáčený Bůh, co vylezl z pračky v pyžamu a županu, po držce za to, že žere cizí odpadky? Čím se to dopovali oba autoři scénáře? Takové značně lidštější, stravitelnější, smysluplnější a o něco méně pošahané Shinboru :) ~~~ "Nesnášej bližního svého tak, jak nesnášíš sám sebe."(25.1.2016)

 • GeusX
  ***

  Je mrzuté, když je člověk nalákán ukázkou na komedii a následně se ukáže, že v ukázce je vystříleno až moc "broků" a film celkově zas taková sranda není. Oduševnělé povídačky o vnitřní hudbě bez nějakého dalšího významu a docela roztahané hledání apoštolů mne bavilo čím dál méně. Originální nápady tu rozhodně jsou, vtip také - i když s dějem ustupuje humor do pozadí za melancholické příběhy. (viděno 1x cz dab.)(18.8.2016)

 • mortak
  **

  La vie c´est comme une patinoire, il y a beaucoup gens qui tombent. Problém tohoto filmu nespočívá v těchto moudrech za pár franků, ale v tom, že chce být o všem, a nakonec vlastně není o ničem. Mechanická formulka - příběhy padlých jsou prokládány komickými eskapádami Benoita Poelvoordeho - se brzy okouká, protože místo skutečných looserů tu máme jakési podivné karikatury s bizardními příběhy. Všechna ta poselství divákovi jsou strašně chtěná, Poelvoorde je jen taková karikatura mačistického burana, takže to feministické poselství o ženách zachraňujících svět je spíše kontraproduktivní. Dormael chce být divný a originální za každou cenu, a výsledek je spíše nuda s občasnými slušnými vtípky.(7.10.2016)

 • LadyPupu
  ****

  Každý žijeme, jak umíme. Existuje spousta věcí, které bychom chtěli udělat, ale zároveň je neuděláme, buď proto, že se bojíme, nebo proto, že si říkáme, že máme dost času. A co když ne? Tohle je další film, který nám ukazuje, že žít se musí teď, hned, se vším všudy. Jako Bůh stvořil Brusel a pak zbytek světa, stvořil Jaco van Dormael film s perfektním scénářem, krásně poetickým, hlavně ve snových scénách, ale místy i vtipným (zákony schválnosti) a dojemným. Film s nádherným vizuálem a hudbou. Film, ve kterém Bůh neustále chodí v županu, v pantoflích s ponožkami, leje do sebe pivo a kouká na sportovní kanály.(28.1.2016)

 • - Spoiler: Režisér filmu Jaco Van Dormael si střihnul cameo v jedné z úvodních scén, kde ho srazí projíždějící náklaďák poté, co zjistí, že mu zbývá jen několik vteřin života. (Fary)

 • - Závěrečná scéna na pláži je natočená v jihoanglickém Brightonu. (fctp)

 • - Dieu (Benoit Poelvoorde) sleduje hokejový zápas, v ktorom švédska reprezentácia vyhráva 4:2 nad slovenským národným tímom. Jedná sa o štvrťfinále z dňa 9.5.2007, ktoré sa odohralo v aréne Chodynka (Moskva). Zápas skončil výhrou švédskej reprezentácie 7:4. (RatBoj)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace