stuj

Nejdřív jsem si říkal, že tomu dám průměrné 3 hvězdičky, vždyť to je takové obyčejné. Ale pak mi došlo, že mi ty postavy byly úplně ukradené, a že to celé byla vlastně jen ztráta času. Takže nuda. ()

Rasokoule

Hodnotím nápad, hodnotím zpracování.  Kvalitní a kvalitní. Jenom to prostředí bylo někdy takové zvláštně anarchistické. Za mě film nakonec nevyždímal emoce dostatečně, proto 4 hvězdy. ()

leafroller

Docela mě zajímalo, jak budou na film reagovat různé věkové skupiny. Za mě se jednalo o svěží snímek s pozoruhodným myšlenkovým přesahem. Minimum hluchých míst, žádné zbytečné předstírání, ani touha po umění či hloubce. Snaha o co největší pokrytí všech možností souvisejících s daným fenoménem. Filmů s tématikou sociálních sítí je stále ještě zoufale málo a přitom má toto téma tak velký potenciál. Někde jsem četl, že je to film z blízké budoucnosti a nezbývá, než s tímto tvrzením souhlasit. Zůstává otázka, zda je to dobře nebo špatně. Já hlasuji pro dobře. ()