Jackie Kallenová nebojuje pro slávu. Bojuje za respekt. Film "Ring volný", natočený podle skutečné události, představuje Meg Ryan jako odvážnou a skoro drzou manažerku boxu, která se snaží z obyčejného chlapíka Luthera Shawa udělat světového profesionálního boxera se "smrtícím" úderem. Jackie chce pomoci Shawovi dostat se do soutěže číslo jedna, a tak přemluví zkušeného trenéra Felixe Reynoldse, aby zanechal odpočinku a začal znovu pracovat. Než však trojice uskuteční svůj velký sen o účasti na šampionátu, nejdříve musí zjistit, jak se v ringu i mimo něj pohybovat. Nejde o to, jak hluboko padneš. Důležitější je vstát a tvrdě bojovat dál. RING JE VOLNÝ! (oficiální text distributora)

Tuty

"Celkem koukatelná a trochu klišovitá nuda" - nejvíc mě štval ten trenér, u kterýho nebylo vidět, že by Shawa vůbec trénoval. Celkem fajn obsazení. Fajn Meg Ryan a Omar Epps. ()

Svadbos

Trasľavý scenár mení tón od jedného kola k druhému, skutočný životný príbeh Kallena nebol určite taký klišéovitý. ()

PORTER44

Boxerský film kde hlavní slovo má M.Ryan jako manažerka boxera kterého vytáhne až na horu,ale bohužel se ukáže že chce zviditelnit hlavně sama sebe než box.Průměrný a přehlédnutelný snímek s nijak zvlášť záživným příběhem. ()