Jackie Kallenová nebojuje pro slávu. Bojuje za respekt. Film "Ring volný", natočený podle skutečné události, představuje Meg Ryan jako odvážnou a skoro drzou manažerku boxu, která se snaží z obyčejného chlapíka Luthera Shawa udělat světového profesionálního boxera se "smrtícím" úderem. Jackie chce pomoci Shawovi dostat se do soutěže číslo jedna, a tak přemluví zkušeného trenéra Felixe Reynoldse, aby zanechal odpočinku a začal znovu pracovat. Než však trojice uskuteční svůj velký sen o účasti na šampionátu, nejdříve musí zjistit, jak se v ringu i mimo něj pohybovat. Nejde o to, jak hluboko padneš. Důležitější je vstát a tvrdě bojovat dál. RING JE VOLNÝ! (oficiální text distributora)

Greg25

Vynikající Meg Ryan, ale jinak dosti klišovité. Sice podle skutečného příběhu, ale samozžejmě holywoodsky upraveno. Obzvláště konec, kdy Jackie Kallenové tleskají i manažeři, kteří ji neměli rádi a ještě se u toho smějí, hlavně za ten konec mínus 10%, celkově tedy 50% ()

Santino7

Tento film ani zďaleka nie je taký známy ako iné snímky o boxe (Rocky, Million Dollar Baby, Raging Bull atď...), rozpočtom sa im tiež určite nemohol rovnať, nespolieha sa ani veľké herecké hviezdy (Meg Ryan v hlavnej úlohe je odvážny ťah, keďže ide o viacmenej priemernú herečku, to isté Omar Epps, ktorý je pre mňa známy hlavne zo seriálu Dr. House). Napriek tomu však dokáže zaujať svojim príbehom, aj keď po pravde to nie je nič originálne - klasický príbeh z ringu "zdola hore", s hlavným účelom motivovať. Netočí sa to však celé len o samotnom boxerovi, hlavnou postavou je totiž jeho manažérka, ktorá sa ho snaží dostať na vrchol a sama túži po sláve. Takže suma sumárum, tento film ani nešokuje ale ani neurazí, je to taký šedý priemer. Poteší asi hlavne fanúšikov snímkov o tomto športe. 60% ()

Fuckmaker

Prosadit se ve světě, do kterého nepatříte, je těžké.Film o tom, že když něco opravdu chcete, tak to jde. Ale srovnávat tento film třeba s Rockym může jen moula. Mám rád dvě věci. Box a Meg Ryan. Ring volný mi dal obojí. Dal mi celkem dobré boxerské scény ( nebo alespoň herce, kteří se trochu jako boxeři uměli hýbat ) a krásnou Meg, které to tam moc slušelo. A půl hvězdičky navíc od jejího věrného fanouška... ()

El-Barto

Mě to zase nepřišlo jako taková tragédie, jen jako nenáročná podívaná, na kterou člověk rychle a bezbolestně zapomene. Jen pravda, že ničím extra nevyčnívá, ale aspoň průměrné kvality má. Moc se mi líbila Meg Ryan a hlavně Tony "Monk" Shalhoub, kterému podle mě tahle slizká role překvapivě sedla a rozhodně měl dostat víc prostoru. Nějaké napětí, emoce nebo postupné oddalování se manažerky od boxera chybí úplně a asi nejhorší je hudební doprovod, jak z nějakého romantického béčka. Celkem to je tak na 5/10. ()

BeranSon

Žádnej další Rocky se nekoná a ani jsem to nečekal. Prostě jen další film, který přibude to ranku průměrných boxerských filmů. Against the Ropes vlastně není o akci, ale spíše o zákulisí boxu, což je příjemná změna, ale příliš to nefunguje. Meg Ryam je dost sexy, ale někdy až moc přehrává. Ostatní herci tak nějak průměr. Nebavil jsem se výslovně špatně, ale že by si snímek získal celou mou pozornost říci nemůžu taktéž. - 5/10 - ()

tranquill

Trochu povrchní zpracování, protože u životopisného snímku by se mohlo i trochu víc do hloubky, ale rozhodně to neznamená, že by to byl špatný film, už kvůli okouzlující Meg :-) ()

waska

Hvězdička navíc za neuvěřitelně sexy Meg Ryan, jinak poměrně slušně natočený film o jedné vycházející boxerské hvězdičce a o ženě, která se chce - taky to dokáže - vyrovnat mužům. ()

Armin82

Meg Ryan na vrcholu svého sex-appealu, ale bohužel už trošku za hereckým zenitem. Nicméně po roce 2000 taková světlejší vyjímka. V této roli se mi líbila a příběh taky. Omar Epps tak nějak potvrdil, že jeho herecký um opravdu stačí max na seriály, ale dalo se to. Choreografie soubojů byla horší, jak v prvním Rockym a nemělo to s boxem moc společnýho, ale o to tady ve finále ani moc nešlo. Cílem filmu bylo ukázat, že i ženy mohou najít a trénovat dobrý boxery. 53% mi přijde docela málo, tak si trošku přihodim---->70% za krásnou Meg, příběh a dojemnej konec ()

Sammy.Boy

Životopisné drámo ze sportovního prostředí s nádechem romantiky, které Vám bude hodinu po dokoukání volné jako celý ten ring! ()

Smrtholka

Film s přehršlí klasicky amerických scén s pseudodialogy typu ,, Máš na to, vždycky jsi na to měl, a tak to zůstane", apod. Zhruba to samé, co u Posledního samuraje vyvolávalo salvy smíchu. Závěrečná scéna je asi nejhorší- všichni tleskají vestoje ,,zavržené" hrdince, dokone i ten nejzavilejší nepřítel- Meg Ryan jako manažerka boxerů působí podivně v kontextu filmu s konfrontací se svými předešlými romantickými rolemi a vrcholem je, kdy se k 70.-ti kilovému boxerovi chová jako k malému dítěti. Nejvýraznější postavou je výborný Tony Shalhoub v roli protivníka M. Ryan a nevím proč, připomněl mi nejen svým fyzickým vzhledem postavu Viktora z Tuctu špinavců, kterého hrál John Cassavetes. Nechci více prozrazovat, bohužel asi odrazuji, což nedělám úmyslně, je to jen průměrná americká rise, fall and glory. ()

Bezda22

Neni to nic převratnýho. Ale neurazí a i pobaví. Je to na jedno kouknutí, ale to jednou kouknutí nenudí. Meg Ryan je tady fakt dobrá a dobře se na ní kouká. ()

subic

Nemůžu si pomoct, podruhé se mi to líbilo víc než poprvé. A to jsem nebyl nikdy příznive Rokyho Brambory, ale Ramba. Meg daleko víc sedí role jako tu nebo v Odvaze pod palbou, než v dojácích a oplodňovácích. Omar tu není tak umanutý jako v Housovi, takže u mě velmi dobrý. ()

worm14

Rozhodně to nebyl špatný film. Meg Ryanová si zahrála pro ni netypickou roli v dalším z filmů, které už se řadí jen mezi průměr (někdy i níž). Po pravdě řečeno, ty nejlepší role má totiž už za sebou, ale přesto podala ve volném ringu solidní výkon v rámci možností. Celkově nelze tenhle film zařadit nikam jinam než do průměru. Příběh o obyčejném člověku z ulice, který se vyšvihne mezi boxerskou elitu tady byl už několikrát. (Rocky, Kid Galahad, Milion dolar baby...). Takže punc originality to rozhodně nemá. Navíc by podle mě prospělo menší zkrácení. Navíc zas bylo celkem jasný jak to dopadne. Prostě průměrný film na oddechové odpoledne, nic víc, nic míň. ()

david666

Napoprvé se mi film líbíl víc, když jsem ho teď viděl podruhé pořád není špatný ale... Meg tady hraje trochu jinou roli, než v ostatních (většinou romantických) filmech a jde jí to tak napůl. Vypadá dobře v každém záběru (někdy to ale podle mě je spíš na škodu vzhledem k tomu v jakém prostředí se film odehrává. Taky Omar Epps mě nějak nevzal - prostě mi není moc sympatický, o herectví se v jeho případě nedá mluvit. Dobře natočené jsou souboje v ringu. Ale jinak jsem Meg fandil - holt v chlapském světe to neměla lehké:-) ()

Riker

Ševče drž se svého kopyta se neříká nadarmo, aneb Omarovi žeru roli v House M.D. a Meg zase v Městě andělů, ale tady ani jednu ani jednomu... ()