Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování komplikovaného případu se začíná překvapivě stáčet ke společensky významným osobnostem. Anonymní vyděrač požaduje zaplacení extrémně vysoké částky, která má zajistit nezveřejnění jistého tajemství. Ztráta kufříku s neznámým obsahem nutí právníka Kobzu (P. Kříž) k ukvapenému zásadnímu rozhodnutí. Emil Zachariáš (M. Donutil) plánuje společnou budoucnost se svojí novou přítelkyní. Předpokládaný idylický život ho ale rozhodně nečeká. V bytovém domě ve městě je nalezeno tělo muže, který v případu sehrál zásadní roli. Lobbista na útěku Karel Kříž (J. Dvořák) se postupně propadá na úplné dno. (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pomalu začíná spousta věcí vyplouvat na povrch, Remeš si začíná dávat pozor na kolegu Fraňka, který zřejmě má postranní úmysly. Spolku kolem zeleného prstenu začíná být úzko a jeden z jejich členů nehezky skončí, když jede zaplatit výkupné neznámému vyděrači. Lobista Kříž končí s nohou postřelenou kuší na policejní stanici. Hlavní záporák nejasný, vše zajímavé bude v posledním díle. ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečne polícia niečo robí. Občas dobre, občas zle, ale čo už keď má (asi) medzi sebou škodnú. A presunuli sme sa aspoň na chvíľu do stredoveku v podobe pravého stredovekého lovu koristi. Študent, bývalý prekladateľ, sa do víru udalostí stále poriadne nezapojil a ostáva mu už len záverečná epizóda, zatiaľ len predvádza svoju pribrzdenosť. –––– Zaplatíme mu. Tím získáme čas. A pak si ho najdeme. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery. Když já nevím. Předposlední díl druhé série, a jsme vlastně tam, kde jsme byli na konci pátého dílu. S tím, že lobbista Kříž dostane šípem do nohy, kufr se přesune, policajt z Ostravy je čím dál podezřelejší, kravička z novin to zkouší v ČT a kupodivu se jí to nepovede, a na konci ó velké překvapení, hlavně pro ty, kteří neprojeli fotogalerii ze seriálu zde na ČSFD nebo na stránkách ČT. Jo, a zapomněl bych na strašně důležité odhalení, že jeden rod vlastnil nějakou půdu už v 16. století. Jako buď bude sedmý díl šíleně nabitý dějem a rozuzlováním, nebo to bude opět výbuch. Tož uvidíme. Osobně se bojím, že většina motivů vyšumí rychleji než bublinky ze šumáku. ()

LadyPupu

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když mám místo sledování tendenci luštit křížovku a čekání na tajenku je pro mě napínavější než akce na TV obrazovce, je něco špatně. Hrozivě překombinovaný seriál, děj táhnoucí se jak babí léto podzimem, kydy o ničem, milion postav, jimž kraluje Dvořák schovávající se na cizí chatě, do které se vloupal, a kde si v rámci utajení svítí u okna lampičkou, aby se poté, co se 5 dílů schovává, šel sám udat... Mám strach, že tomuhle už ani kulervoucí finále nepomůže. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"U Vás se ubytuje úplně cizí člověk. Řekne Vám, abyste s ním šel něco vyzvednout, ani Vám neřekne co, a Vy na to: Jo prima. Vezmete brokovnici a jdete." Výslech recepčního Hroudy byl asi nejlepší. Zmatkující rytíři mě totiž moc nebavili, evidentně ulhaný Ríša by si už zasloužil nějaké to odhalení, policejní kontakty JUDr. Kobzy mě zaujaly, postřeleného lobbisty je mi skoro až líto a dle velitele Olivy všechno udělal magor, kterému jeblo. To si říká o povýšení. Jen se nám to pořád nějak nerozmotává. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Brně, zámku Hradec nad Moravicí, fakultní nemocnici Brno, parku Lužánky v Brně, letišti Brno -Tuřany, Rosicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama