• otík
  ***

  Pomalu začíná spousta věcí vyplouvat na povrch, Remeš si začíná dávat pozor na kolegu Fraňka, který zřejmě má postranní úmysly. Spolku kolem zeleného prstenu začíná být úzko a jeden z jejich členů nehezky skončí, když jede zaplatit výkupné neznámému vyděrači. Lobista Kříž končí s nohou postřelenou kuší na policejní stanici. Hlavní záporák nejasný, vše zajímavé bude v posledním díle.(8.8.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "U Vás se ubytuje úplně cizí člověk. Řekne Vám, abyste s ním šel něco vyzvednout, ani Vám neřekne co, a Vy na to: Jo prima. Vezmete brokovnici a jdete." Výslech recepčního Hroudy byl asi nejlepší. Zmatkující rytíři mě totiž moc nebavili, evidentně ulhaný Ríša by si už zasloužil nějaké to odhalení, policejní kontakty JUDr. Kobzy mě zaujaly, postřeleného lobbisty je mi skoro až líto a dle velitele Olivy všechno udělal magor, kterému jeblo. To si říká o povýšení. Jen se nám to pořád nějak nerozmotává.(5.2.2018)

 • Adolf47
  *****

  Tak nám to hezky spěje ke konci. Stále nevíme, kdo je vrah, ale už se asi rýsuje tajemství, které chrání tajemný rytířský řád. Pozor, možný spoiler. Chrání potomka královské krve. Zřejmě je Emil Zachariáš jeden z posledních Přemyslovců a tedy i právoplatný majitel českého trůnu. Za takové tajemství se již vyplatí vraždit. Ať už pro jeho odhalení nebo ochranu.(18.4.2017)

 • honajz
  *

  Spoilery. Když já nevím. Předposlední díl druhé série, a jsme vlastně tam, kde jsme byli na konci pátého dílu. S tím, že lobbista Kříž dostane šípem do nohy, kufr se přesune, policajt z Ostravy je čím dál podezřelejší, kravička z novin to zkouší v ČT a kupodivu se jí to nepovede, a na konci ó velké překvapení, hlavně pro ty, kteří neprojeli fotogalerii ze seriálu zde na ČSFD nebo na stránkách ČT. Jo, a zapomněl bych na strašně důležité odhalení, že jeden rod vlastnil nějakou půdu už v 16. století. Jako buď bude sedmý díl šíleně nabitý dějem a rozuzlováním, nebo to bude opět výbuch. Tož uvidíme. Osobně se bojím, že většina motivů vyšumí rychleji než bublinky ze šumáku.(17.4.2017)

 • Autogram
  ****

  Konečne polícia niečo robí. Občas dobre, občas zle, ale čo už keď má (asi) medzi sebou škodnú. A presunuli sme sa aspoň na chvíľu do stredoveku v podobe pravého stredovekého lovu koristi. Študent, bývalý prekladateľ, sa do víru udalostí stále poriadne nezapojil a ostáva mu už len záverečná epizóda, zatiaľ len predvádza svoju pribrzdenosť. –––– Zaplatíme mu. Tím získáme čas. A pak si ho najdeme.(17.4.2017)

 • - Natáčelo se v Brně, zámku Hradec nad Moravicí, fakultní nemocnici Brno, parku Lužánky v Brně, letišti Brno -Tuřany, Rosicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)