Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování komplikovaného případu se začíná překvapivě stáčet ke společensky významným osobnostem. Anonymní vyděrač požaduje zaplacení extrémně vysoké částky, která má zajistit nezveřejnění jistého tajemství. Ztráta kufříku s neznámým obsahem nutí právníka Kobzu (P. Kříž) k ukvapenému zásadnímu rozhodnutí. Emil Zachariáš (M. Donutil) plánuje společnou budoucnost se svojí novou přítelkyní. Předpokládaný idylický život ho ale rozhodně nečeká. V bytovém domě ve městě je nalezeno tělo muže, který v případu sehrál zásadní roli. Lobbista na útěku Karel Kříž (J. Dvořák) se postupně propadá na úplné dno. (Česká televize)

(více)

Recenze (18)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"U Vás se ubytuje úplně cizí člověk. Řekne Vám, abyste s ním šel něco vyzvednout, ani Vám neřekne co, a Vy na to: Jo prima. Vezmete brokovnici a jdete." Výslech recepčního Hroudy byl asi nejlepší. Zmatkující rytíři mě totiž moc nebavili, evidentně ulhaný Ríša by si už zasloužil nějaké to odhalení, policejní kontakty JUDr. Kobzy mě zaujaly, postřeleného lobbisty je mi skoro až líto a dle velitele Olivy všechno udělal magor, kterému jeblo. To si říká o povýšení. Jen se nám to pořád nějak nerozmotává. ()

LadyPupu

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když mám místo sledování tendenci luštit křížovku a čekání na tajenku je pro mě napínavější než akce na TV obrazovce, je něco špatně. Hrozivě překombinovaný seriál, děj táhnoucí se jak babí léto podzimem, kydy o ničem, milion postav, jimž kraluje Dvořák schovávající se na cizí chatě, do které se vloupal, a kde si v rámci utajení svítí u okna lampičkou, aby se poté, co se 5 dílů schovává, šel sám udat... Mám strach, že tomuhle už ani kulervoucí finále nepomůže. ()

Reklama

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zdá se, že pachateli o peníze významných rodů zas tak úplně nejde... :) Jinak slušná dávka děje, nic moc neurazilo (jen pobavila replika, že policajt dělá svou nevěru pro rodinu... :D), ale taky není důvod dávat vyšší hodnocení. :) Paralela s historií a symbolika zde moc nebyla, historička objevila nám už známá fakta a jen to vypadá, že ten řád nebude zas až tak úplně bez poskvrny... :) Nějakou symboliku bude mít určitě to, že jim pachatel zrovna stíná hlavy... :) ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery. Když já nevím. Předposlední díl druhé série, a jsme vlastně tam, kde jsme byli na konci pátého dílu. S tím, že lobbista Kříž dostane šípem do nohy, kufr se přesune, policajt z Ostravy je čím dál podezřelejší, kravička z novin to zkouší v ČT a kupodivu se jí to nepovede, a na konci ó velké překvapení, hlavně pro ty, kteří neprojeli fotogalerii ze seriálu zde na ČSFD nebo na stránkách ČT. Jo, a zapomněl bych na strašně důležité odhalení, že jeden rod vlastnil nějakou půdu už v 16. století. Jako buď bude sedmý díl šíleně nabitý dějem a rozuzlováním, nebo to bude opět výbuch. Tož uvidíme. Osobně se bojím, že většina motivů vyšumí rychleji než bublinky ze šumáku. ()

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ta kuše, to bude další historka? Trefenej Kříž do nohy a ještě tak dobře, že nevykrvácel a v pohodě dokulhal až k PČR...používat kuši v lese se přece nesmí,ten chatař to byl pytlák??? Pavel Kříž - právník Kobza, má k těm svejm 56. narozeninám docela pěkný role... a Jiří Štěpnička k 70. post Pána s prstenem..snad ho nezabijou..... Počkám si na poslední díl,snad nám to Jirka Strach vysvětlí a mozaika se poskládá a my si budeme říkat,že nás to mohlo napadnout.... ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Brně, zámku Hradec nad Moravicí, fakultní nemocnici Brno, parku Lužánky v Brně, letišti Brno -Tuřany, Rosicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama