• LadyPupu

  Když mám místo sledování tendenci luštit křížovku a čekání na tajenku je pro mě napínavější než akce na TV obrazovce, je něco špatně. Hrozivě překombinovaný seriál, děj táhnoucí se jak babí léto podzimem, kydy o ničem, milion postav, jimž kraluje Dvořák schovávající se na cizí chatě, do které se vloupal, a kde si v rámci utajení svítí u okna lampičkou, aby se poté, co se 5 dílů schovává, šel sám udat... Mám strach, že tomuhle už ani kulervoucí finále nepomůže.(18.4.2017)

 • honajz
  *

  Spoilery. Když já nevím. Předposlední díl druhé série, a jsme vlastně tam, kde jsme byli na konci pátého dílu. S tím, že lobbista Kříž dostane šípem do nohy, kufr se přesune, policajt z Ostravy je čím dál podezřelejší, kravička z novin to zkouší v ČT a kupodivu se jí to nepovede, a na konci ó velké překvapení, hlavně pro ty, kteří neprojeli fotogalerii ze seriálu zde na ČSFD nebo na stránkách ČT. Jo, a zapomněl bych na strašně důležité odhalení, že jeden rod vlastnil nějakou půdu už v 16. století. Jako buď bude sedmý díl šíleně nabitý dějem a rozuzlováním, nebo to bude opět výbuch. Tož uvidíme. Osobně se bojím, že většina motivů vyšumí rychleji než bublinky ze šumáku.(17.4.2017)

 • sharka.68
  ****

  ta kuše, to bude další historka? Trefenej Kříž do nohy a ještě tak dobře, že nevykrvácel a v pohodě dokulhal až k PČR...používat kuši v lese se přece nesmí,ten chatař to byl pytlák??? Pavel Kříž - právník Kobza, má k těm svejm 56. narozeninám docela pěkný role... a Jiří Štěpnička k 70. post Pána s prstenem..snad ho nezabijou..... Počkám si na poslední díl,snad nám to Jirka Strach vysvětlí a mozaika se poskládá a my si budeme říkat,že nás to mohlo napadnout....(18.4.2017)

 • Autogram
  ****

  Konečne polícia niečo robí. Občas dobre, občas zle, ale čo už keď má (asi) medzi sebou škodnú. A presunuli sme sa aspoň na chvíľu do stredoveku v podobe pravého stredovekého lovu koristi. Študent, bývalý prekladateľ, sa do víru udalostí stále poriadne nezapojil a ostáva mu už len záverečná epizóda, zatiaľ len predvádza svoju pribrzdenosť. –––– Zaplatíme mu. Tím získáme čas. A pak si ho najdeme.(17.4.2017)

 • Adolf47
  *****

  Tak nám to hezky spěje ke konci. Stále nevíme, kdo je vrah, ale už se asi rýsuje tajemství, které chrání tajemný rytířský řád. Pozor, možný spoiler. Chrání potomka královské krve. Zřejmě je Emil Zachariáš jeden z posledních Přemyslovců a tedy i právoplatný majitel českého trůnu. Za takové tajemství se již vyplatí vraždit. Ať už pro jeho odhalení nebo ochranu.(18.4.2017)

 • - Natáčelo se v Brně, zámku Hradec nad Moravicí, fakultní nemocnici Brno, parku Lužánky v Brně, letišti Brno -Tuřany, Rosicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace