• Jara.Cimrman.jr
  ***

  "U Vás se ubytuje úplně cizí člověk. Řekne Vám, abyste s ním šel něco vyzvednout, ani Vám neřekne co, a Vy na to: Jo prima. Vezmete brokovnici a jdete." Výslech recepčního Hroudy byl asi nejlepší. Zmatkující rytíři mě totiž moc nebavili, evidentně ulhaný Ríša by si už zasloužil nějaké to odhalení, policejní kontakty JUDr. Kobzy mě zaujaly, postřeleného lobbisty je mi skoro až líto a dle velitele Olivy všechno udělal magor, kterému jeblo. To si říká o povýšení. Jen se nám to pořád nějak nerozmotává.(5.2.2018)

 • otík
  ***

  Pomalu začíná spousta věcí vyplouvat na povrch, Remeš si začíná dávat pozor na kolegu Fraňka, který zřejmě má postranní úmysly. Spolku kolem zeleného prstenu začíná být úzko a jeden z jejich členů nehezky skončí, když jede zaplatit výkupné neznámému vyděrači. Lobista Kříž končí s nohou postřelenou kuší na policejní stanici. Hlavní záporák nejasný, vše zajímavé bude v posledním díle.(8.8.2018)

 • Mistr119
  ***

  Zdá se, že pachateli o peníze významných rodů zas tak úplně nejde... :) Jinak slušná dávka děje, nic moc neurazilo (jen pobavila replika, že policajt dělá svou nevěru pro rodinu... :D), ale taky není důvod dávat vyšší hodnocení. :) Paralela s historií a symbolika zde moc nebyla, historička objevila nám už známá fakta a jen to vypadá, že ten řád nebude zas až tak úplně bez poskvrny... :) Nějakou symboliku bude mít určitě to, že jim pachatel zrovna stíná hlavy... :)(29.12.2020)

 • Autogram
  ****

  Konečne polícia niečo robí. Občas dobre, občas zle, ale čo už keď má (asi) medzi sebou škodnú. A presunuli sme sa aspoň na chvíľu do stredoveku v podobe pravého stredovekého lovu koristi. Študent, bývalý prekladateľ, sa do víru udalostí stále poriadne nezapojil a ostáva mu už len záverečná epizóda, zatiaľ len predvádza svoju pribrzdenosť. –––– Zaplatíme mu. Tím získáme čas. A pak si ho najdeme.(17.4.2017)

 • LadyPupu

  Když mám místo sledování tendenci luštit křížovku a čekání na tajenku je pro mě napínavější než akce na TV obrazovce, je něco špatně. Hrozivě překombinovaný seriál, děj táhnoucí se jak babí léto podzimem, kydy o ničem, milion postav, jimž kraluje Dvořák schovávající se na cizí chatě, do které se vloupal, a kde si v rámci utajení svítí u okna lampičkou, aby se poté, co se 5 dílů schovává, šel sám udat... Mám strach, že tomuhle už ani kulervoucí finále nepomůže.(18.4.2017)

 • - Natáčelo se v Brně, zámku Hradec nad Moravicí, fakultní nemocnici Brno, parku Lužánky v Brně, letišti Brno -Tuřany, Rosicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)