IFF (S03E02) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

Původně jsem chtěl epizodu ohodnotit čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec jsem přidal i pátou za exhibici s Plejtvákem. Děj byl napjatý jako kšandy pana Creosota, Chrisjen Avasarala mě opět v každé své scéně bavila a nad Bobbi Draper jsem tentokrát dokázal přivřít oči.(8.1.2019)

Táto epizóda ide dopredu tak rýchlo, že máte dojem, akoby trvala 20 minút. Pričom záver graduje na 100%. V podstate mohla vzniknúť celovečerná pilotná epizóda tretej série, pretože od konca Caliban´s war do záverečného záberu IFF ide relatívne o jeden dramaturgicky uzavretý celok. Uvidíme, čo prinesie do deja reverendka, zatiaľ v podstate nič, okrem toho, že zrazu máme aj v The Expanse seriálovú špecialistku Elizabeth Mitchell. Snáď je spoločne s Francoisom Chauom poslednou reminiscenciou na Lost a neobjaví sa aj Josh Holloway.(1.10.2018)

Aaaa, už jsme opět na té vlně, kdy je člověk po skončení epizody nažhavený na další. Napínavé jak kšandy...prostě jedna z nejlepší space oper poslední dekády.(23.4.2018)