Město mrtvých (S02E09) (epizoda)

 • USA

  Los Muertos

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 1 h

Režie:

Deborah Chow

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Scénář:

Alan Page

Střih:

Tad Dennis

Kostýmy:

Mary Jane Fort
(další profese)
 • Mistr119
  ***

  Žeby Nick dostal rozum a procitl, že jsou to jenom sektáři? Anebo bude zvědavý na chlapa s imunitou? Jo a ožrat se a třískat do rozladěného klavíru, to je taky nápad... :-/(4.2.2017)

 • Frajer42
  **

  Horší než předchozí díl, ale stále je to v rámci možností snesitelné pokoukání. Tvůrci mě překvapili. Zřejmě jim vysílací přestávka přišla vhod, šli konečně do sebe a původní díly, které měly být sračkoidní mírně vylepšili. Bohužel, opravdu jen mírně. Nijak závratně mě tento paskvil nebaví a koukám samozřejmě jen proto, že se jedná o spin-off jednoho z nejlepších seriálů současnosti. Myslím si, že je na tom stejně 80 % diváků, respektive přeživších, kteří s tím stále nesekli a nepřestávají doufat v zázrak podobně jako Mexičani v tomto dílu při vyslání pána na smrt v doprovodu modliteb. Tentokrát už to nebylo celé o feťákovi, ale sem tam se poskočilo i na dějové linky ostatních postav, které stojí dle očekávání poměrně za hovno. Notná část dílu byla nepěkně prosáklá nudou, takže přes dvě nepůjdu.(1.9.2016)

 • classic
  ***

  Už vidieť ďalších, starých - známych, ale ešte nie všetkých, Nick je už usalašený v komunite, k tomu tiež pôjde s krásnou Mexičankou na jednu nebezpečnú MISIU, zatiaľ čo v rušivých prestrihoch vidím i Madison, Victora, a dve kočky, t.j - Aliciu a Ofeliu, ako sa uchýlia do jedného HOTELA, kde bude prvá dvojica spomínať a popíjať, aby klasickým klišé k sebe privolali tých, ktorých nemusia, alebo dievčence pôjdu preskúmať hotelové izby, kde sa čoskoro presvedčia na vlastné oči a uši, že tu nie je niečo v poriadku, hotel je obsadení strašne mnohými zombíkmi, kde dokonca veľa z nich padá z balkónov, a to sú vážení - najlepšie zábery v tejto časti + Ofelia sa niekde vyparila, zatiaľ čo sa s-e-x-y Alicia sprchovala. Pomerne kvalitná epizóda, kde mi najviac vadil strih, t. j - i prestrihy, to sú rušivé prvky, ale inak - OK.(3.9.2016)

 • Frantisek.Fu
  **

  30%(5.1.2019)

 • Wiikii
  ***

  V tomto dílu jsme dokonce viděli i postavy Vincenta, Madison, Alicii, Ofélii a jejich nesnáze v hotelu + Nickovi podivuhodně fungující diplomatické schopnosti. .. Nebylo to nic extra, ale hotelové dilema bych bral klidně i ve větší dávce...(27.7.2019)