Emelie

Když jejich rodiče vyrazí na rande do města, tři malé Thompsonovy děti okamžitě přijmou svou novou chůvu Annu (Sarah Bolger), která vypadá jako splněný sen: je příjemná, zábavná a nechává je dělat věci, které boří všechna rodičovská pravidla. Ale jak interakce Anny s nimi nabírá čím dál více zlověstnější tón, děti si uvědomují, že jejich chůva nemusí být tou, za kterou se vydává. Brzy je na nejstarším Jacobovi, aby chránil své sourozence před stále více hanebnými záměry narušené ženy, jejíž zbraní je důvěra a cílem nevinnost. (noelcoward73)

Havaj8

Opět se mi podařilo nečíst si obsah a byl jsem překvapenej už jenom z námětu. Babysitterka, která děti nechá dělat, co se jim zachce, její přístup je postupně až děsivej. V tu chvíli člověku dojde, co že se to na začátku filmu stalo a kam to celý spěje. Je až neuvěřitelný, jak se nejstarší bráška zachoval, aby ochránil svý sourozence, těm dětem budete přát až do úplnýho konce, aby to dobře dopadlo. Co se typu filmů týče, hlídání dětí, je laťka nahozena úplně do jinejch rozměrů. ()

PavelVanekArt

Čekal jsem větší břečku, ale nakonec to bylo přesně na nedělní nudné odpoledne. Nová chůva se rodičům má postarat o tři haranty a přitom se celkem solidně odváže, nemá to v hlavě totiž v pořádku. Ale tak hezky, jen na můj vkus se držela až moc zkrátka. Škoda každé facky co padne vedle a ještě větší škoda těch facek které nepadly. Skončilo to však happyendem pro mě, máma medvědice může nadále hledat svého medvídka. Cestou by se mohla stavit i tady, myslím, že bychom našli společnou řeč. Lepší 3* ()

HorrFi

Jestli budu mít někdy děti a budu pro ně potřrebovat chůvu, tak vim na koho se obrátit :D.. ne teď vážně, má to dobrej námět, ale toho napětí tu mohlo bejt víc.. Sarah Bolger hrála dobře.. scéna s pornem byla cool a ignorantská.. ()

mickyreed

Tenhle film totálně dojebalo posledních 15 minut, kdy /spoiler!/ desetiletej fakan zachrání celou rodinku a odjede si na pána v Corvettě z roku 71 :D ... jinak to překvapivě ušlo. ()

Tejkina

Tak tohle mě fakt chytlo. Atmosféra v první polovině filmu je mrazivá a nepříjemná (např. scéna s křečkem a hadem), napětí postupně graduje a má to i skvěle vykreslenou psychologickou stránku (příběh chůvy). Zhruba v polovině se to změní v typickou žánrovku, kde se Jacob snaží uchránit své dva mladší sourozence před onou narušenou chůvou a snad ani nejde nedržet mu palce, takže o napětí je postaráno. Vzhledem k tomu, jak mě to vtáhlo do děje nemůžu hodnotit jinak. Připadá mi, že jsem viděla úplně jiný film, než ostatní uživatelé. ()

Corpsegrinder

Pokud máte rádi lehce ujetý a trochu nekorektní filmy kde se terorizujou děti, tohle je dobrá volba. Smál jsem se skoro celej film neboť tahle hlídačka má luxusní smysl pro humor. Škoda jen toho křečka :)) Samozřejmě film neni bezchybnej a neustálý prostřihy na večeři rodičů kazily atmosféru, i tak ale dobrá sranda s lehkým nádechem osmdesátek. ()

Hernycztek

Američané mají pěkné zvyky, tradice, svátky, zkrátka většinu věcí, no tohle noční opatrovnictví bych k tomu neřadil. Pustit si do domu cizí holku s tím, že vám má pohlídat děti a dům to chce odvahu. Ještě by se to dalo pochopit v případě, že máte po domě skryté kamery a slečinku si pak hezky zkontrolujete. První scéna byla důležitá pro děj, ale hrozně moc prozrazuje o identitě chůvy a tom, jakým se to bude ubírat směrem. Sarah Bolger je správně špatná už od pohledu, což potvrzuje s přibývajícími minutami. Děti podali hodně dobrý herecký výkon, a hlavně díky nim to není jen průměr. Chtělo to více přitvrdit a nebát se, když se to začalo pořádně rozjíždět, tak to hned skončilo, což je škoda, potenciál tam byl. Ale jako psycho-thriller na jedno shlédnutí je to dostačující. ()

Homerking

Výjimečný hororový thriller který by jste určitě měli vidět. Psychicky narušená dívka jménem Anna se dostane jako chůva do domu pětičlenné rodiny Thompsonových, tři děti tak zůstavají s touto podivnou chůvou samy když si rodiče odjedou povyrazit do města. Děti jsou zpočátku z nové chůvy nadšené dovoluje jim věci které by u jejich rodičů neprošli ani náhodou, postupem večera se však Anny výchovné metody stávají stále podivnější a zvrácěnější. ()

petrik11

Priemerný hororík o vyšinutej bejbisiterke, ktorý ukazuje, že júesej je vskutku krajinou neobmedzených možností. Celé mi to mínusuje akási povrchnosť deja. ()

mark9th

Nice ! :) V hlavnej úlohe pekná záporáčka, ktorá to má v hlave'' trošku'' pomiešané. Dej graduje každou minútou, hoci sa dalo pritvrdiť a mohol z toho byť dosť znepokojujúci kúsok v rámci psycho thrillerov. Škoda, vedel by som si to predstaviť aj v R-rated verzii a potom sa rovno pustiť do sequelu. Takto to zrejme zapadne prachom, ale ako povinný materiál pre rodičov je to vhodné :). ()

XXXXXXXX

To jednou takhle ve zkumavce vykrystalizovali dvě trepky obecné, vlivem plesnivého senného nálevu zplesnivěly a protože se na ně ušklíbla smůla, staly se z nich záhadným způsobem, života schopná embrya. On, retard který přendal řetízek do jiného hrníčku a ona, poblouzněná pipka, mající o výchově dětí dosti svérázné představy. I když myslím, že třeba po obsluze v McDonaldu taky nikdo po týdnu nechce raketové inženýrství. A tak tedy došlo na letmé nahlédnutí do ženské hygieny, lekci z biologie predátorů, lekci z reprodukce homo sapiens, sapiens a jiné taškařice. Pozadu samozřejmě nezůstal ani tragický trepčí samec, parodující hrdinskou jízdu Pavla Chodíka a trepčí samice se navzdory výměně trepčích tělních tekutin, poděla neznámo kam a jestli nevykrvácela, krvácí dodnes... Blábolovitý thriller se stokrát dokola ohraným scénářem, který ve výsledku nepřináší nic nového. ()

Mamlas odpad!

Uřvaná děcka, ujetá chůva, film bez nápadu, bez děje, bez konce, bez čehokoli, co by aspoň trochu zaujalo. ()

Pitryx

Skutečně bylo nutné už tak pomalý děj na začátku ještě zdržovat prostřihy na rozhovor rodičů v restauraci? Kdyby jen jednou tak to vzal čert, ale tolikrát? Z tria filmů s podobnou tématikou je tento nejslabší. Ne, není špatný, jen nejslabší z trojice. Míním tím Babysister a tenhle. ()

johnnie78

Nízkému hodnocení moc nerozumím, protože podle mě byl tenhle film fakt síla. Nesympatická Sarah Bolger zvládla zahrát psychopatku na jedničku s hvězdičkou, od scény s křečkem film nabírá zběsilé tempo, překvapivé je i odhalení motivace hlavní hrdinky (tedy že to není "jen" obyčejná psychopatka, jak jsem čekal). Nevadil mi ani závěr, který je tady celkem dobře udělaný. ()

Harakiri13

Máme tady na pohled normální holku na hlídaní, která má hlídat 3 děti ovšem jakmile rodiče odejdou pomalu začne děti terorizovat. Nejstarší z dětí se jí ovšem postaví, aby zachránil své mladší sourozence. 6/10 ()

TesterX

Dalsi filmek s vysinutym psychousem nicim neprekvapi, ale ani neurazi. Hlavni herecka se zhostila sve role velmi dobre a dokaze spolu s nekterymi scenami vyvolat neprijemne pocity. Problem je, ze za pet minut zapomenete, jak to vlastne dopadlo. ()

Mangano

Dostatečně skličující a pěkná práce s dětskými herci. Na druhou stranu někdy zbytečně nepřehledná kamera a podle mě ne moc podařený konec. Myslím také, že si scénárista mohl mnohem více pohrát s labilitou hlavní postavy. Ze strany režie je pak scéna s domácím videem rodičů naprosto nevyždímaná. Film mohl být rovněž trochu brutálnější, hlavně co se týká krvavých scén a počtu přeživších postav. ()

Easykill

Miluju caklý pizdy! Tahle je taky fajn, ale moc mě nenadchla. Tím myslím přímo postavu Emelie. Film odsejpá a už od začátku si buduje solidní atmo. Film má nejspíš působit jako varování a to se podle mě povedlo. Nechápu jak se tohle může reálně někomu stát, to jsou ti rodiče vážně tak stupid? Já bych teda jen tak někoho ke svým dětem nepustil. Takže bacha komu svěříš své dítě! ()