Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

ER

Tady je málo věcí,které pobaví. Fórky vyznívají "okleštěně" a špionská tématika Zachu Galifianakisovi moc nesedí,byť se snaží,seč může. Ani tady se "pařba"nekoná. ()

Psycho.R

Při sledování jsem měl pocit, že sleduju patnáctou kopii VHS s dabingem jednoho člověka, kde jde o nekvalitní obraz Mr. and mrs. Smith. Dokonce i Gal Gadot mi evokuje podobu A. Jolie. Ale to neznamená, že je to teror, jenom nuda a žalostně nevtipné, nevidět ve stejný den Sousedy 2 (kde jsem se, překvapivě, smál), dám klidně 3*. ()

bearmeedek

Je to celkem slabé a hlavně zdlouhavě pomalé. Jediné, na co se dá koukat, jsou ty dvě ženské, ale o tom snad filmy nejsou. A není to ani, že by člověk od filmu musel utéct. Jako vyklusávání po Silvestru ve vodorovné poloze to šlo. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Vím, že to není žádná extra komedie, ale několikrát jsem se dobře zasmál, obsazení pohodové a Zach Galifianakis mě prostě bavil. ()

GameboyNES odpad!

Ty vole!!! Vidět kostnatej zadek toho transvestitu Gadota, mě bude už strašit do konce života! Brrrrrr!!! Jinak, příšerné obsazení, žádná akce, bez vtipu. Velmi předvídatelný děj, už milionkrát použitého klišoidního scénáře. Sorry Išlo, ale fakt odpad. ()

papadoce odpad!

Ja si myslím, že keď točíte akčnú komédiu, mali by ste si postrážiť niekoľko vecí. Aby akcia stála za to (aspoň druhá liga), aby komédia bola komická a do tretice, vždy je dobré ak je tam niečo sexi. Jonesovci majú vcelku sympatické obsadenie, dokonca ani papadopulos nie je odporný ako obvykle a sexi časť vypĺňala Isla keď bola v spodnom prádle alebo v obtiahnutých šatách. Nádherne ich vyplnila len čo je pravda. Lenže nič iné tu nefunguje. Akcia bola horšia než tuctová a smiešne na tom nebolo takmer nič. Pár drobných momentov mi pokrčilo kútik, ale hovoriť o smiechu by bolo hodne skreslené. Samotný scenár je silne úbohý a občas mi bolo hercov normálne ľúto. Najmä Jon Hamm si také poníženie nezaslúžil. Dávať hviezdy z ľútosti, to nemám veľmi rád a videl som už aj väčšie odpady a hviezdičkoval som, no k tomuto čudu si proste neviem nájsť cestu dokonca ani cez Isline úžasné kozy. Toto je prakticky nepozerateľný brak. Vyhnite sa mu oblúkom. 10%. ()

petrik11

Slabý film, navyše efekty prabiedne, dámy herečky, takto by ste nevyhrali ani konkurz do hocijakého dedinského divadla, no ani ich mužskí náprotivkovia nežiarlili. ()

Hedy

Můj soused zabiják se dal do práce kterou měl dělat spíš agent 007. Vidět Zacha v roli člověka který není totální idiot bylo něco neopakovatelného (doufám že se to totiž opakovat nebude). Celý film je nemastný, neslaný a celý koncept je v podstatě už tisíckrát ohraná písnička. Sousedi se chovají normálně. Hlavnímu hrdinovi ale přijde že jsou nenormální. Vloupe se sousedům do domu kde zjistí že normální doopravdy nejsou. Nikdo jim nevěří dokud se nestane nějaký haluz kde se ukáže že sousedi doopravdy normální nejsou. Upřímně mi takový námět filmu ani tak moc nevadí kdyby se tam stalo něco co by mě alespoň něco co mě překvapí. Místo toho jsem viděl takovou tu klasiku která neurazí. Za mě tedy 3 hvězdy. ()

vieriX

Přesně jak tu už psal kolega Zach opravdu aby byl vtipný musí hrát role imbecilu a ne seriózních lidi. Děj tu už podobně byl několikrát. Velke plusy Gal Gadot ta je jako spionka velmi vtipná. Potenciál tu byl a chvílemi i luxusní scény ale zůstalo to nevyuzito. ()

george82

Klasická americká moderní komedie. Občas se zasmějete, z celkového pohledu je to o ničem a Vám to jen smázne 90 minut ze života. Pak skončí v nenávratnu filmových dějin. ()

mirkath1

Velmi mě potěšil Zach Galifianakis, že dokáže zahrát i seriozní role / v uvozovkách / protože tohle byla blbina, leč myslím, že by zvládl i drama. Skoro jsem ho nepoznala :) Asi tak, když hraje faráře Rovan Atkinson a já celý film čekala ty jeho ksichty a ono nic ()

dalibor.durcak

Takový horší průměr. K filmu jsem se dostal kvůli Zachovi Galifianakisovi a ani ten mne tentokrát úplně nepřesvědčil.. Taková "seriózní" role mu úplně nesedí...Body navíc do filmu zase přineslo duo špiónů, kterým role dobře sedla. Jednou a stačilo. ()