Carnage Park

Vivien je perfektným príkladom toho, keď sa niekto ocitne v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Počas jej návštevy banky sa stane rukojemníčkou dvoch lupičov, ktorí ju pri úteku odvádzajú so sebou. Keď dorazia na súkromný pozemok a prídu do kontaktu s vlastníkom, Vivien si uvedomí, že je jej cestou k záchrane. Čoskoro však zistí, že najhorší deň jej života sa ešte len začína. (Marceloo)

dubinak

Další počin režiséra chameleona je na světě a tentokrát zabrousil do málo probádaných vod. Zpočátku jsem byla dost na rozpacích, protože jsem absolutně nevěděla, co na mě čeká. Pořád jsem tak nějak nechápala, kde se bude děj odehrávat. Nakonec mě to asi ani nezklamalo. Hlavní herečka předvedla uvěřitelný výkon, po celou stopáž vládne nejistota a filmu panuje hlavně asi vizuál, který je ověnčen zvláštním filtrem a bezmocnou pouštní atmosférou. Do tísně vás dostane asi podivný hlas z rozhlasu a všudypřítomné nepříjemné zvuky. Škoda, že na konci toho není moc vidět. Na čtyři to u mě asi není, ale pokud mě zklame zatím neviděná Darling, tak tomu možná zvýším. ()

fugazi

Žádný napětí, žádná atmosféra a amatérská režie z toho dělají jeden z nejotravnějších filmů, který jsem letos viděl. Jedna ženská poskakuje po poušti, ve který jsou náhodně rozmístění psychopati a jejich oběti. Naštěstí to trvá jen 80 minut, ale i tak se to málem nedalo vydržet ... 2/10. ()

majo0007

Poster sa nás snaží presvedčiť, aby ste sa pripravili na "brutal masterpiece of tension and terror". Veľký smradľavý prd. Sklamanie na plnej čiare. Wolf Creek, TCHM alebo Hills Have Eyes sa nahlas rehocú. ()

HorrFi

Oceňuju hlavně ten vizuál 70. let, kterej divákovi dodává pocit, jako kdyby byl film opravdu natočenej v 70. letech a jinak je to celkem drsnej survival, kterej člověka nenudí a nutí ho sledovat jak tohle všechno dopadne.. ()

Deyw

asi 3x sem u toho usnul a 2x dostal infarkt...strasna chujovina..uplny hovno..ztrata casu..ale hezky stara kamera za hvezdu. ()

Khumbac

Svým způsobem není špatné se na GORE po dlouhé době podívat, to by ovšem nesměli kolem televize pobíhat malé děti. Ty mi kazily záběr. Ale min do půlky mě to bavilo, pak jsem to musel v rámci slušné výchovy u rozsekané hlavy s nabídkou úlomku kostí a šedé kůry vypnout. ()

Forsberg11

"Špinavé" americké exploitation s atmosférou veľmi nápadne sa podobajúcou na Zombieho prvotinu. Divoký juh USA a jeho nekonečné púštne oblasti s minimálnou hustotou osdílenia, sú ako stvorené pre takýto thriller. Dalo sa z toho dostať určite ešte oveľa viac, ale aj tak som spokojný. Je tu pomerne veľa gore a zaujímavých, nepríjemných situácii. Dobré herecké výkony a zaujímavý príbeh. 75 %!! ()

Corpsegrinder

Ze začátku zajímavej film se promění v zoufalou nudu velice brzy. Úvod je moc dlouhej na to že jeho jediná podstata je říct divákovi že hlavní hrdinka byla unesená. Ta si většinu filmu nemůže vybrat zda bude drsná a nebo bude řvát jak kráva, takže sympatie moc nevzbuzuje. Pat Healy se asi ve dvou scénách jeví jako slušnej psychopat, bohužel na začátku zmizí ze záběru a pak se ve filmu objeví asi jen dvakrát, pokaždý v plynový masce. Námět filmu si říká o naháněčku člověk vs. sniper, v pustině leží hromady mrtvol což tuhle představu jen podporuje, ale ve skutečnosti hlavní hrdinka prostě celej film JDE, občas zakopne o někoho mrtvýho nebo brzo mrtvýho což pro vývoj příběhu neni NIJAK důležitý, nakonec dojde do baráku a cosi se stane ve tmě. Konec. Jo a skoro bych zapomněl, celej film vám do uší hučí siréna což je zřejmě hlavní hudební motiv filmu. Otravný jak kráva. ()

Hanys_

Prazvláštní vidlák libující si v lovení nebohých obětí. Chvilkama na mě dýchl Wolf Creek, i díky té divoké přírodě. Ale Carnage Park ani zdaleka nevtáhl tak jak mohl. Kamerové hrátky rušivé a koho sakra napadlo natočit závěr, ve kterém nepůjde nic vidět? ()

Junys

Mladá žena se stala svědkem vykradení banky aby to ještě nebylo málo, tak ji zloději unesli. Když projíždí pustinou, přejedou přes soukromý pozemek jehož majitel to nenechá jen tak. Vivien si myslí že by jí mohl pomoct, stane se tak ? - Perfektní prostředí myslím si že to tomu filmu hodně přidalo.. Hudba na pozadí nic moc.. Gore scénky taky dobrý.. Myslím si že kdyby ten film byl o těch 20 minut kratší tak by to bylo aji lepší. ()

Kingjiri

Hodně nevyrovnanej biják, ve kterym nakonec převažujou negativa. Nudnější úvod vystřídá zajímavější survival část korunovaná chabym finále, který dolu sráží enormní počet tmavejch scén a z toho vyplývající naprostej chaos v tom, co se v něm děje. Tempo vyprávění spolehlivě zabíjej zbytečný flashbacky a haluzní předěly (plynová maska apod,). Potenciál námětu nebyl zdaleka vyčerpanej. Zejména mi scházel příběh okolo Wyattovy postavy - předevšim scény "z jeho pohledu" a aspoň naznačit, co se svejma oběťma konkrétně dělal (stejně jako co se dělo v tunelu pod jeho příbytkem). Vysvětlení, že byl šílenej kvůli nějakýmu syndromu z války z Vietnamu, mi fakt nestačilo. I když se povedla výprava, kroměr závěru i filmařina a občas se dařilo budovat solidní atmosféru, za hodně slabý finále a nevyužitej námět zustanu u dvou silnějších hvězd. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Takhle to domrvit. Dobré prostředí, psychouš, stylový "look" + "mordovačky". Následovalo běhání...v tunelech...ve tmě...chaotické střihy...s doprovodem sirény každé 2 minuty. ()

intro

Čekal jsem nějakou nudnou blbost, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Carnage Park hezky odsejpá. Dávám 65% ()

lusa

Keď jeden asociál strieda druhého a obeť je tak nesympatická, že jej proste prajete viac.. a viac.. a viac.. 1* ()

Pitryx

No s tím koncem si mohli dát více práce, za to body dolů. Ale jinak se mi to hodně líbilo. Hluchota skoro nebyla, i to gore sem tam potěšilo mé oko, takže za mne super podívaná. ()

Saxos

Krevní nářez se nekonal. Nuda, zmatek, atmosféra žádná, fuj sound, přehnaná retro snaha, nesympatičtí úplně všichni. Kladem je nenatahovaná stopáž. ()