• Austrálie

Komedie

USA, 2017, 91 min

Moderně pojatá komedie ze školního prostředí, kde spolu musí učit v jednej škole dva zcela odlišný učitelé.. nebylo tam nic zas tak vtipnýho co by mi utkvělo v paměti.. dalo se to v pohodě dokoukat až do konce, ale za 10let už si nejspíš ani nevzpomenu, že se v roce 2017 něco takovýho vůbec natočilo..(25.8.2017)

• Mamlas

Tato rádoby komedie je založená na tom, že se v ní v kuse a neustále hodinu a půl žvaní a to o úplných blbostech. Hlavní žvanitel je muž s tím nejodpornějším kvičákem, který jsem kdy slyšel. Poslouchat ho v kuse tak dlouho, jak tam furt kvičí jako baba bylo nadlidské úsilí a sebezapření. Film o hovně, ze kterého mě ještě pár hodin bude bolet hlava.(5.8.2017)

• kaylin

Další z amerických komedií, která se snaží sázet na postavičky a na absurdity. Absurdity jsou fajn, ale film se bere moc vážně na to, aby tam mohly fungovat. Postavy jsou nudné, hlavně proto, že titulní hrdinové jsou na první pohled tak průhlední, že vás nudí, jen se na ně podíváte. A ne, vtipné to prostě není ani chvíli.(21.7.2017)

• pravda1

Aj keď som veľký fanúšik Ice Cuba tak toto kámo nebolo nič moc hlavne jeho protivník Charlie Day mi tam doslova prekážal.Chviľami mi to pripadalo ako nejaký seriál také divné zábery ale po čase si človek zvykne.Dej predvídateľný ale niektoré hlášky stoja za to.Na to že je to komédia som sa nejako extra nenasmial.Proste je to obyčajná jednohubka ktorú si raz pozriete a po tom na ňu zabudnete.....priemer......(5.8.2017)

• ScarPoul

Infantilná nezaujímavá a nevtipná zbytočnosť. X- krát variované myšlienky a postrehy, ktoré sa dajú vidieť viac menej v každom jednom predstaviteľovi podobného žánru. A ani Charlie Day to nezachráni. Vtipy sú asi pre zúčastnených a ľahkosť komédie s akou narába Will Farrell je v tomto úplne neprítomná. Nenudí to, ale načo to pozerať?(15.5.2017)

• - Podľa slov Ice Cube (prof. Strickland) trvalo natáčanie bitky medzi hlavnými protagonistami 8 dní. (belinko)

• - Prvý film pre Tracy Morgan (tréner Crawford) po nehode z roku 2014. Pri nej nešťastne zahynul komik James "Jimmy Mack" McNair a Tracy sa zranil. Obaja cestovali autobusom, do ktorého narazil kamión. (belinko)

• - Andyho (Charlie Day) reakcia na úder od Holly je totožná so slávnou vetou Brada Pitta z filmu Fight Club (1999): "You got me in the ear!" (v preklade: "Trafil si ma do ucha!") (belinko)