• Austrálie

Komedie

USA, 2017, 91 min

Příjemná zábavná komedie ze školního prostředí, kde vládne nasupený Ice Cube. Už se moc netočí komedie ze školního prostředí, tedy jsem vždy rád za něco takového, kde si připomenu roky života 5 let dozadu. Je to vtipné, tempo má spád a ikdyž to vyloženě nenabízí nic inovativního ani mi to nevadilo. 70%(16.5.2017)

• ScarPoul

Infantilná nezaujímavá a nevtipná zbytočnosť. X- krát variované myšlienky a postrehy, ktoré sa dajú vidieť viac menej v každom jednom predstaviteľovi podobného žánru. A ani Charlie Day to nezachráni. Vtipy sú asi pre zúčastnených a ľahkosť komédie s akou narába Will Farrell je v tomto úplne neprítomná. Nenudí to, ale načo to pozerať?(15.5.2017)

• BOURQUE

Veľmi ma mrzí, keď vidím komédiu, ktorá má potenciál na dobré scény a super dialógy. Aktuálny film „Fist Fight“, ktorý spomenuté prostriedky mal, však z toho takmer nič nevyužil. Film v prezentovanom kontexte je v podstate zbytočná záležitosť. Osobné hodnotenie: 59% (*) (29.5.2017)

• kaylin

Další z amerických komedií, která se snaží sázet na postavičky a na absurdity. Absurdity jsou fajn, ale film se bere moc vážně na to, aby tam mohly fungovat. Postavy jsou nudné, hlavně proto, že titulní hrdinové jsou na první pohled tak průhlední, že vás nudí, jen se na ně podíváte. A ne, vtipné to prostě není ani chvíli.(21.7.2017)

• luka4615

Ucházející komediální jednohubka, na níž je občas bolestně vidět děravý scénář a nefungující gagy. Fist Figt má slušnou základní premisu, která by v rukách schopnějšího režiséra a scénáristy stvořila povedenou a nekonvenční komedii, přesně ve stylu skvělých "Horrible Bosses". Bohužel, takto dostaneme jen "rozbředlou" a po většinu času rozpačitou záležitost, v níž jsou nesympatičtí i moji oblíbenci Ice Cube a Charlie Day. Škoda. „I'm fucking done with this shit! Strickland wants to fuck with me? Campbell's going to fuck right back!“(12.7.2017)