Na sprostych slovech se tu nesetrilo a diky tomu se clovek i zasmal. Prvni pulka nic moc, ale pak se to vyostrilo a zacala bejt ta prava vostra americka prdel! Charlie Day roli jak na miru, Ice Kube nic svetobornyho, ale jako zaporak dobry. Finalni souboj dle ocekavani, ale nastesti se nas priposrany ucitel schopil a stal se z nej ke konci i chlap. 60%(13.8.2018)

• PROCESOR

Asi už sem na takový „komedie“ starej. Kromě jedné povedený scény s rozbitým videem sem se celej film nudil a místy mi přišel dokonce trapný. Když budu mluvit sprostě tak budu děsně cool a drsoň a navíc vtipný? Tohle si mají z toho odnést děti. Vulgární slova mi nevaděj, sám mluvím někdy pěkně sprostě a kleju, ale musí být k tomu důvod. Když k tomu není situace, tak je to jen trapný.(8.8.2018)

• Hapretor

Hrozně trapné. Dokoukal jsem jen se sebezapřením všech hodnot ohledně dobrého filmu a ze zvědavosti, jak to zakončí ... no, blbě ... trpěl jsem ... odkdy může být zaprcatělá kulička jménem Ice Cube borec, alfa samec a totální mlátička ... humus a trapnost kam se podíváš ... Tímto posunují Amíci hranice filmového nevkusu o notný kus dále ...(7.10.2018)

Moderně pojatá komedie ze školního prostředí, kde spolu musí učit v jednej škole dva zcela odlišný učitelé.. nebylo tam nic zas tak vtipnýho co by mi utkvělo v paměti.. dalo se to v pohodě dokoukat až do konce, ale za 10let už si nejspíš ani nevzpomenu, že se v roce 2017 něco takovýho vůbec natočilo..(25.8.2017)

To se takhle s kámošema, flákáme u nás v ulici, posloucháme N.W.A. z magneťáku a ty prašivý benga, k nám přijedou, prej že jsem vyloupili tu večerku na Santa Monica, tak je kámoš velkej D pošle do háje, protože my s tím nemáme nic společného. Ty zasraný benga, na nás zkoušela hodit zločin, jaký jsme nespáchali, my známe naše práva, ti cajti budou trpět, dneska poteče jejich krev. Pak sem musel pauznout gtááááčko a šel sem si ohřát mlíčko, nu a přitom koukám, že Ice Cube má novej film, tak sem si během hraní gtáááčka koupil a dneska zkoukl. A byť je to průhledné a stokrát už natočené, děcka sou zlý a ovládají školu, ředitel je chudák s mexickou kapelou za zády, Charlie Day v roli sraba, tak novinkou je právě postava Ice Cuba, který jako jediný si to nenechává líbit a jde z něho velkej respekt. Je jako Hulk, akorát stokrát nebezpečnější a méně zelenější. Vtípky sou super, žádnej mi nepřišel, přes čáru všechny byli dobře vtipný a pobavili, tak u mně vede asi to auto, nebo to s tím trávníkem. Jak už sem psal, poselství průhledné, ale dobře podáno a je fakt, že člověk si nesmí srát na hlavu od nějakého blba a musí sám za sebe bojovat, člověk si musí sám sebe vážit. Závěrečná bitka, překvapivě dobrá a dost i drsná, a tohle https://www.youtube.com/watch?v=L-bvse-sM7Q je prostě geniální.(16.12.2017)

• - Při scéně s kávovarem ve sborovně střídavě je a není hrnek v kávovaru. (LERw!g)

• - Podľa slov Ice Cube (prof. Strickland) trvalo natáčanie bitky medzi hlavnými protagonistami 8 dní. (belinko)

• - Andyho (Charlie Day) reakcia na úder od Holly je totožná so slávnou vetou Brada Pitta z filmu Fight Club (1999): "You got me in the ear!" (v preklade: "Trafil si ma do ucha!") (belinko)