To se takhle s kámošema, flákáme u nás v ulici, posloucháme N.W.A. z magneťáku a ty prašivý benga, k nám přijedou, prej že jsem vyloupili tu večerku na Santa Monica, tak je kámoš velkej D pošle do háje, protože my s tím nemáme nic společného. Ty zasraný benga, na nás zkoušela hodit zločin, jaký jsme nespáchali, my známe naše práva, ti cajti budou trpět, dneska poteče jejich krev. Pak sem musel pauznout gtááááčko a šel sem si ohřát mlíčko, nu a přitom koukám, že Ice Cube má novej film, tak sem si během hraní gtáááčka koupil a dneska zkoukl. A byť je to průhledné a stokrát už natočené, děcka sou zlý a ovládají školu, ředitel je chudák s mexickou kapelou za zády, Charlie Day v roli sraba, tak novinkou je právě postava Ice Cuba, který jako jediný si to nenechává líbit a jde z něho velkej respekt. Je jako Hulk, akorát stokrát nebezpečnější a méně zelenější. Vtípky sou super, žádnej mi nepřišel, přes čáru všechny byli dobře vtipný a pobavili, tak u mně vede asi to auto, nebo to s tím trávníkem. Jak už sem psal, poselství průhledné, ale dobře podáno a je fakt, že člověk si nesmí srát na hlavu od nějakého blba a musí sám za sebe bojovat, člověk si musí sám sebe vážit. Závěrečná bitka, překvapivě dobrá a dost i drsná, a tohle https://www.youtube.com/watch?v=L-bvse-sM7Q je prostě geniální.(16.12.2017)

• Hapretor

Hrozně trapné. Dokoukal jsem jen se sebezapřením všech hodnot ohledně dobrého filmu a ze zvědavosti, jak to zakončí ... no, blbě ... trpěl jsem ... odkdy může být zaprcatělá kulička jménem Ice Cube borec, alfa samec a totální mlátička ... humus a trapnost kam se podíváš ... Tímto posunují Amíci hranice filmového nevkusu o notný kus dále ...(7.10.2018)

• Johnny.ARN

Ľutujem slovenských dabérov pri tomto filme, keď to kúpi nejaká telka a budu to chcieť nasadiť v piatok večer o dva roky. Češkovia sa toho nebáli a každé štvrté slovo nadávka. Inak infantilný výplach bez hlbšieho zmyslu, ale ako oddychovka a vyplnenie času pri žehlení super. Nafetový kôň to vyhral. A nikdy neserte dejepisára. 1 z 5(16.6.2018)

• Mamlas

Tato rádoby komedie je založená na tom, že se v ní v kuse a neustále hodinu a půl žvaní a to o úplných blbostech. Hlavní žvanitel je muž s tím nejodpornějším kvičákem, který jsem kdy slyšel. Poslouchat ho v kuse tak dlouho, jak tam furt kvičí jako baba bylo nadlidské úsilí a sebezapření. Film o hovně, ze kterého mě ještě pár hodin bude bolet hlava.(5.8.2017)

• SeBig

Vtipky šli občas fakt mimo muj věk, protože tohle je fakt asi natočený přímo pro ty týnejžri.. zbytečně moc sprostý i na muj vkus.. ta tlustá píča co tam furt chce mrdat studenty a fetuje, me tam fakt asi nejvíc iritovala.. Ledová kostka byl super, ten mě fakt celej ten film jedinej bavil, ten srab v hlavní roli neeebyl uplně špatně, ale zase nebyl uplně dobrej jo.. vem to tak že to byl takovej neutralní posranej týpek, kterej se bojí že dostane od kjuba do držky a snaží se celej ten film vymyslet jak se tomu vyhnout a dostavá se do větších sraček.. takovej je tenhle film.. tahle "komedie" pro mladý.(18.1.2018)

• - Film se natáčel v Georgii v USA. (kellne)

• - Podľa slov Ice Cube (prof. Strickland) trvalo natáčanie bitky medzi hlavnými protagonistami 8 dní. (belinko)

• - Ice Cube řekne ve filmu: „Fuck the Police,“ což je odkaz na jeho minulost. (Salem)