• luka4615

Ucházející komediální jednohubka, na níž je občas bolestně vidět děravý scénář a nefungující gagy. Fist Figt má slušnou základní premisu, která by v rukách schopnějšího režiséra a scénáristy stvořila povedenou a nekonvenční komedii, přesně ve stylu skvělých "Horrible Bosses". Bohužel, takto dostaneme jen "rozbředlou" a po většinu času rozpačitou záležitost, v níž jsou nesympatičtí i moji oblíbenci Ice Cube a Charlie Day. Škoda. „I'm fucking done with this shit! Strickland wants to fuck with me? Campbell's going to fuck right back!“(12.7.2017)

• Gilmour93

Zřejmě americká odpověď na německé studenty fakujícího pana učitele Tofiho.. Nevadí mi vulgarita ve filmu, pokud má své opodstatnění. Tady mi to ovšem připadalo, že se scénáristé snažili s námi podělit o zastydlou pubertu a z všeho toho nadbytečného pičování mi bylo za herce trapno (nejvíc za Charlieho Daye v jeho další kopii vystresované srágory). Když se člověk nezasměje ani u nevydařených scén při závěrečných titulcích, je něco špatně.. P.S.: Chyběl mi závěrečný twist, kdy by se ukázalo, že celý areál je obehnán plotem s ostnatým drátem a veškerý personál psychiatrické léčebny je svázán ve sklepě..(20.7.2018)

„Takýto kúsok, aby som doje*al všetkých z administratívy. Takýto.“ Komédia roka? Mnohým pre neskutočný nonstop prílev vulgarizmov a drsných vtipov nesadne a budú ňou opovrhovať, ale ja mám rád presne tento typ humoru. Strašne sa mi páčila zápletka a to, že sa dej odohrával behom jedného dňa, navyše dosť špecifického, kedy žiaci „môžu“ svojim učiteľom stvárať absurdnosti, v tomto filme samozrejme dohnané do extrému. Uškriekaný Charlie Day a robustný Ice Cube v hlavných rolách (chalani si to zároveň produkovali), vynikajúce vedľajšie postavičky (žlčovitý riaditeľ Dean Norris, nadržaná Jillian Bell, stoický telocvikár Tracy Morgan, psychopatka Christina Hendricks, Kumail Nanjiani ako školský sekuriťák) a asi každú minútu nejaká bombová hláška („To tvoje krútenie očami ťa v živote nikdy nikam nedovedie.“; „Škoda prachov, ani to nereaguje na ľudský hlas.“), alebo aspoň bombový dialóg, neberúci si servítky pred ústa. A k tomu geniálny running gag v podobe mariachi kapely. A Rents. A kôň. A školské vystúpenie. A... Mimochodom, ak by Jerry Bruckheimer chcel produkovať celovečernú verziu Sandokana, mám tip na herca. „Je to tvoj žiak a je od teba mladší o 20 rokov.“ – „V posteli na číslach nezáleží.“ – „Hm.“ – „Iba ak, tak na počte zásuvov.“ – „Ty rátaš počet zásuvov?“ – „Mám rada štatistiky.“(7.10.2017)

Hlavní dvojice Charlie Day (přitroublý posera) a Ice Cube (drsný surovec) funguje skvěle a bavili mě celou dobu. Bohužel jejich kolegové z učitelského sboru, kteří se snažili být ještě drsnější (Christina Hendricks) a přitroublejší (Tracy Morgan, Jillian Bell), už mě tolik nebavili.(29.4.2019)

• Vikki

Naprosto idiotský film, který má být komedií a ve skkutečnosti je to jen sračka retardovaných pro další retardované idioty bez špetky inteligence. Něco tak debilního může vzniknout fakt jen za velkou louží, tam je potřebného materiálu kupa a bohužel i u nás je mládež už jen kupa retardovaných debilů bez inteligence. Tohle Je jen snůška vulgarit a idiotizmu, který amerika vyváží na husto, protože ho má nevyčerpatelné zásoby. Já jsem proti nim slušné dítko. Vedle tohoto hnusu postavte špičkové české komedie s Tomášem Holým nebo celou řadu dalších, které máme a uvidíte vrchol hnusu made in amerika.(21.7.2018)

• - Prvý film pre Tracy Morgan (tréner Crawford) po nehode z roku 2014. Pri nej nešťastne zahynul komik James "Jimmy Mack" McNair a Tracy sa zranil. Obaja cestovali autobusom, do ktorého narazil kamión. (belinko)

• - Počas záverečných titulkov sú zobrazené nevydarené scény. (figis20)

• - Andyho (Charlie Day) reakcia na úder od Holly je totožná so slávnou vetou Brada Pitta z filmu Fight Club (1999): "You got me in the ear!" (v preklade: "Trafil si ma do ucha!") (belinko)