poster

Skryté zlo

 • USA

  The Bye Bye Man

 • Slovensko

  Skryté zlo

 • Velká Británie

  The Bye Bye Man

Horor / Thriller

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  *

  Takto. Fascinujú ma hororové urban legend. Táto nie je zrovna dvakrát fenomenálna, ale na jej základe by sa napriek tomu dal nakrútiť pôsobivý, znepokojivý „súčasný“ horor á la Candyman. No... nepodarilo sa. Retrospektívny prológ má niečo do seba, ale potom nás čaká nepochopiteľná hodina a pol, ktorú strávime v nudnom starom dome a v spoločnosti troch nudných tínedžerov. Plno mdlých vízií, nudných snov a tucet halucinogénnych pasáží, vinou ktorých zaspávate, pretože ste už pred hodinou rezignovali na presvedčenie, že vás tento horor zaujme. Hrdinka je sexi a samotný „bye bye man“ nie je úplne blbý nápad (ale prevedený strašne nudne ako chlap v kapucni, wtf???), ale inak je to ozaj hrozná chujovina, ktorá nie je taká blbá, až je vtipná, ale je proste len nudná, o ničom a už po 20. minútach budete unudený na pokraj smrti alebo aspoň psychického kolapsu vášho organizmu (až na Carrie-Anne Moss v úlohe detektívky a to už je čo povedať, ak túto mimoriadne slabú herečku hodnotím ako jeden z minima kladov nejakého filmu). Tento scenár som videl už asi 90krát, len sa postavy inak volali. Preto volím radikálne hodnotenie 20%. Na tomto filme nie je prakticky vôbec nič zaujímavé/pozerateľné. Je mi jasné, že si ho aj tak pozriete, ale potom si poviete „šak tron to hovoril“.(18.5.2017)

 • AlistairMir
  ****

  Uznávám, že ten digipes se zrovna 2x nepovedl, ale jinak jsem si Skryté zlo užil až překvapivě dobře. Trailer mě extra nenadchnul a do kina jsem šel s pocitem, že horší než Kruhy to snad nebude. No a opravdu to horší nebylo. Film hezky odsejpal, takže nuda nehrozila, některé scény jsou opravdu napínavé a postava Bye Bye Mana mě zaujala natolik, že bych klidně přivítal v budoucnosti pokračování. Herecká trojice sympatická, Carrie-Anne jako detektiv také potěšila a i když konec se dal čekat, stejně vykouzlil spokojenej úsměv na tváři.(24.3.2017)

 • ARI50
  *****

  Tohle bylo užasne dostal sem do konce víc než jsem čekal podle mě velmi dobře propracovaný příběh i s příjemnými herci, mraz po zádech mi i místy proběhl, atmosféra v některých chvílích výborná, pes dobře propracovaný a samotný Bye bye Man nebyl ale vůbec špatný no já sem dost spokojený jelikož jsem od tohohle čekal mnohem mín.(20.4.2017)

 • herr_carter
  odpad!

  Vážně by mě zajímalo, jak asi vypadají ve skutečnosti ti zdejší hodnotitelé, které po zralé úvaze neváhali ocenit tuto monster-sračku třemi, čtyřmi a nedej bože i v pár případech pěti hvězdami..."brilantní !!..."film který předběhl dobu !!!"....."záležitost pro náročného diváka!!!"....."lekačky tak působivé, až se mi mezi tajením dechu spouštěla samovolně stolice !!!" - těmhle filmovým specialistům, jež ocenili průměrně a nadstandardně tuto největší filmovou krádež a slátaninu, co šla v moderní době do kina, vzkazuji stručně a erudovaně toto:" LEDA VELKÝ HOVNO VY BUZERANTI !!" Film tak blbý, že člověk neví, čím horším má vlastně začít - ať už primárně tím, že film je založen na bázi pravěkého Candymana (prostě jak budeš furt dokola žvatlat tutéž píčovinu, čeká na tebe zmrd !! ) A to ne zmrd ledajaký - v černé pláštěnce a maskou na ksichtu tak povedenou a hrozivou, že podezírám Jardu Nováka, který vlastní půjčovnu kostýmů a škrabošek v naší ulici, že tuto rekvizitu za nekřesťanské peníze pronajal tupým filmovým tvůrcům Čau Čau pána ! Aby toho nebylo málo, tento hrozivý zmrd se nešťastníkům (čti = naprosto nesympatickým nehercům a neumětelům, kteří se nikdy neměli narodit) zjevuje vždy za doprovodu strašlivé bestie, jež má být zřejmě parodie na nějakého zmutovaného psa, který se svým zjevem ale nejvíce podobá něčemu mezi psem-potkanem-hovnem-tygrem-dětskou čmáranicí v jeslích....líp to popsat asi nejde..."Dount sejit, dount sinkit, dount sejit, dount sinkit". Perličkou filmu zůstává obsazení pro mě svaté Faye Dunaway, která podle mě vůbec nevěděla, na co kýve a ti parchanti jí nechají na konci filmu shořet u krbu za použití triků tak reálných, že ani spořič obrazovky z roku 2001 by nebyl reálnější !!! No prostě sračka všech sraček, jak tohle získalo prachy na produkci do kina, to už fakt nechápu nic.....................moje hodnocení = 0 z 10.(25.4.2017)

 • Frajer42
  **

  Skryté zlo se opravdu někam skrylo a bohužel s sebou pozvalo do skrýše i strach. Celý snímek se tedy stal lehce bezúčelným. Netuším, či jsou na tom tvůrci hororů s fantazií až natolik bídně, že se stalo novým trendem vykrádat divácky úspěšné klasiky. Je více než trapné, že se nám v hororovém světě stále recykluje několik konceptů. Opět nechybí strašidelný dům ukrývající hrozné tajemství, ani několik nesympatických retardů. Tvůrci se předhání pouze v tom, kdo do hlavních rolí obsadí prkennější herce. Značné zklamání! A to mi byl film snímek několika vyděšenými účastníky kina horlivě doporučován.(26.4.2017)

 • - Carrie-Anne Moss (detektívka Shaw) musela scenár čítať s prestávkami, pretože bol pre ňu príliš strašidelný. Navyše herci a štáb odmietli záporáka (Doug Jones) na pľaci oslovovať "Bye Bye Man". (Marceloo)

 • - Scenár bol napísaný na motívy krátkej poviedky "The Bridge to Body Island" od spisovateľa Roberta Damona Schnecka z knihy "Prezidentské upíri", prvýkrát publikovanej v roku 2005. Tvorcovia filmu sa nechali počuť, že im zostal dostatok priestoru aj na nakrútenie druhej časti. (Ltblue)

 • - Obyčajnými mincami docielili pohľad "Bye Bye Dog-a". (Ltblue)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace