Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

topi80

Tak to úvodní ántré stálo za to. Takové lekačky už jsem hodně dlouho neviděl, je vidět, že je tvůrci opravdu umí. Rozplétání, toho, co se děje, bylo také zajímavé, ale po mrtvější části před koncem mě závěrečné vyústění trošku zklamalo, zasloužilo by si to zapeklitější vysvětlení. Ale všem fanouškům lekání mohu rozhodně doporučit. ()

Meev

Zhasni a zemřeš je ukázka standardního hororu, který se krom základních hororových prvků dokáže popasovat i s druhou dějovou linií, která nebyla nějak dlouhá, ani propracovaná a leckdo by to ani nepovažoval za nějakou odbočku od hlavního děje, ale mě potěšila. Pozici hlavního záporáka si do parády vzala pacientka ústavu Diana, která v rychlých momentech dokáže způsobit a nahnat strach. Když je ale na kameře moc dlouho (což se stalo třeba u Valaka v Sestře), jaksi si na něj člověk zvykne. Jako celek film slušně funguje a koncem si mě získal, 75%. ()

movemat

V strašidelných pasážach ozaj luxusne a nápadito natočené, ale film zúfalo dopláca na pre mňa nepochopiteľnú príliš krátku 80 minútovú stopáž. Postavy sú nerozvinuté, dej je uponáhľaný, akoby len vystrihnutý z nejakého väčšieho celku. Človek sa nemá šancu emočne na nikoho napojiť a stať sa súčasťou príbehu. Škoda-preškoda. ()

Andrew94

Stručně řečeno, mělo to slušný grády! Dokázal bych to tak mírně srovnat s jedničkou The Conjuring, ale na dvojku to určitě nemá. Hodně scén bylo dopředu prokouknutelných, ale u některých se mi stejně jako u Conjuring zastavil můj krevní oběh. Na to, že to bylo tak krátký (mohlo to být určitě i delší), to byla slušná a v celku rychlá odreagovačka nudného sobotního večera. Rád bych se klidně podíval i na nějaký pokračování. ()

Fungore

Těšil jsem se hodně a dlouho.. ale na mě tyhle laciné horory pro teenagery nějak nefungují. Tvůrci vzali witch (čarodějnici) ze hry Left 4 Dead, udělali z ní ducha, který nesnáší světlo a to je celé. Duch by podle mě měl nahánět hrůzu a mučit svou oběť strachem už jen z vlastní přítomnosti... tady vás duch chce roztrhat a vyškrábat vám oči jako nějakej zombík. Pro jednoduché lidi asi hodně krutej a děsivej horor, pro fajnšmekry to bude nuda plná klišé. Další horor, který má vydělat na penezích mladých lidí, aby se na něj pak mohlo hodně rychle zapomenout. 60% ()

soviczka

SPOILER ALERT! Nenudil jsem se? Osvěžující zábava? Horor roku? Tak si říkám, co je se mnou asi špatně... Lekačka, u které se ani jednou neleknete, prostě není lekačka. Navíc asi není obvyklé, přát hlavním hrdinům pomalou smrt v krutých bolestech, která ale bohužel nepřijde. A ta matka si taky mohla kulku do hlavy vpálit asi o půl hodiny dřív a ušetřit mi tak omrzliny z šílené klimatizace v kině. Tak snad příště no...:( ()

Mamlas odpad!

Pár lidí chodí hodinu po domě a svítí baterkama. Když se zhasne objeví se příšera. Ty VOLE, TO BYLA IDIOTSKÁ CIPOVINA. Nedívatelná a supernudná stupidita. ()

Katka232

Konečně jeden z hororů, který nemá otevřený konec. Hlavní záporačka taky dobrý, chvílemi mnou proběhlo mrazení. To já ráda. Hlavní hrdinové, trochu slabší a když se záporačka nasrala, nehleděla napravo ani nalevo. Fajn rozuzlení. ()

Solverino

Není to úplně blbý, ale zase nic světobornýho. Prima hnusačka/záporačka, ale zase tak omletý téma a plný klišé jako pytel sraček. :) ()

Lkn

Musim fakt film jenom pochvalovat. Idealni délka filmu, od začátku do konce si to udrzovalo skvělé tempo. Jako první celovečerak od Davida se film moc povedl. ()

george82

Jako krátký, ale o to víc intenzivní. Lekavé horory na mě působí jako stříbro na upíry, takže o to intenzivnější to pro mě bylo. Není nic horšího, než když se Vám chce srát, koukáte na film o přízraku, který se objevuje jen ve tmě či stínu a vedle televize koukáte do temné chodby předsíně. S pocitem: dneska spím při světle a srát budu chodit z balkonu jsem dokouká tenhle biják. Uffff. ()

regentor

Komorní psychodrama které se dá odehrát s nepočetným souborem v kavárně pro nevidomé. Inovací snímku je , že se vyhýbá erotismu i když Becca je štabajzna. Zárovenˇfilm končí happy endem, což je rovněž celkem neprotřelá záležitost u hororu.. Dvě hvězdy aby světla nebylo příliš a prášky na deprese na svém místě v zásuvce. Howgh. ()

vieriX

Je tu vidět, že menší dohled měl James Wan. Jinak velice příjemný a napínavý film, kde nechybí dostatek napětí, které roste čim více chybí světlo a hlavni zrůda Diana. Škoda krátké sto-páže pár minut navíc by si to zasloužilo. Příjemně, překvapí uzavřený konec. ()

egresh

...kľudne zhasni. V tme ťa síce Sophiina kamarátka bude chcieť naplašiť, ale podarí sa jej to maximálne tak 3-4 krát. V druhej 40 minútovke filmu si už na seba príjemne zvyknete. Zato vo svetle dňa, sviečky či baterky ťa musí zaujať sexi sestra malého hrdinu. Mykacie scény typické pre tento druh napätia, no dejová logika sklamala. Sophiina voľba na konci filmu všetko vyrieši a stopne. Film pozrieť a ísť spať. ()

Mr.Ward

Tak takhle ano! Po nudnějším začátku mě překvapivě zaujal příběh, a naprosto mě dostalo půlhodinové intenzívni finále. Po dlouhé době super horor, tleskám. 4**** ()

Ivoman

Tak začátek skvělej, mrazení po celým těle, chlupy stály. Ale po 20ti minutách bylo všechno jasný a po dalších 20ti už bylo jasný jak to musí skončit. Škoda, ten začátek kdyby protáhli bez vysvětlení alespoň na půl hodiny a ne na deset minut, tak by to bylo super. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?