Geralt zjistí, co potřeboval vědět o Riencovi, a narazí na naprostou zrůdnost. Ciriin smysl pro spravedlnost je ostatním na obtíž. Marigold zazpívá urozenému fanouškovi. (Netflix)

Tom10000

2.díl. Yennefer se s Ciri vydává na cestu do Aretuzy, poté, co napíše své bývalé mentorce dopis s žádostí o přijetí. Cestou musí bojovat s princezninou lítostí vůči ostatním, jimž vidí do hlavy a jíž se zjevují vize jejich smrtí. Na její výcvhovu sice dala mnoho síly, jenže naučit ji respektovat následky činů, jak je vidět, nezvládla. Proto se rozhodne vyjevit jí její vlastní krutou minulost na místě, kde velmi dávno stál její rodný dům. Geralt se s Marigoldem vydává po stopách Riencenova pána. Jejich první zastávkou jest příbytek dvou mocných "vědmáků", kteří jim, ač ne zcela přesvědčivě, vyzradí za mnohé peníze sídlo nejmocnějšího z čarodějů. Zaklínač dává Bartovi volnost, a tu Marigold využije k okamžitému informování bratra krále Nilfgardu. Sám Geralt vydává se na nebezpečnou cestu, kde zpočátku bojuje s nechutnou zrůdou utvořenou ze tří bezhlavých sjednocených dívek, a poté čelí ještě většímu "monstru": Dívce, jež se jmenuje Ciri. Též holce, jež s ním má už mnoho let sdílet jeho dobrodružství. 70 procent, o něco lepší než první díl, ale na díly druhé série má tato tvorba velmi daleko. ()

futislav

Další díl stvořený zřejmě nějakým uspávačem hadů, opět nepřehledný děj s množstvím dialogů, které spíše matou a nudí, než že by přispěly k projasnění situace. Opět černí elfové, kteří jsou v předloze vysocí lidé s ušlechtilými tvářemi a bledou pletí. Tady jsou vytvořeni připlácnutím špičatých uší na sbírku postav z okolí Hlavního nádraží. Proč má příšerka hlavy vrostlé do skály a proč je v kokonu Ciri, mi prostě zůstalo utajeno. ()

Budulmanek

Druhý díl třetí série Zaklínače. Prvních deset minut jsem si říkal, boží!!! Bude to zase vono!!! Applegatt, Ošklivka (ok, to že má mít v té době Ciri asi 12 let pominu), ale říkám si, super, jedou podle knížek! Jenže pak se to posralo 😭 Philippa a Dijkstra - co to do vole prdele bylo za představení? Whoopi Goldberg... teda pardon... Fringilla... to bolí... Tahle má pobláznit Geralta v Toussaintu? Cahir - kde se tam sakra vzal a co tam dělá s elfama?! Tohle bylo úplně jinak! Codringher a hlavně "Fenn" - Fenn sakra nebyla Codringherova paňmáma!!! A NE, Codringhera a Fenna nezabil Rience!!! Zabil je Schirrú!!! Radovid chce od začátku do konce vojet Marigolda! Tvl... fakt po něm snad jede!!! Zaklínačská zakázka na tajemném hradě v Karpatech je jak v kulisách Studia kamarád... To jim teda brzo došly prachy na CGI... ()

betyvlckova

Hororovější téma mi sedlo jenom mi občas přišlo, že se to trochu táhne některé dějové linky jsou zajímavější některé nudnější. Fringillu jsem si v druhé sérii užíval tady působí jak nějaká parodie. Potěšila Redanie a to především Djikstra s Phillipou. 8,5/10 ()

TurboEdmund

První díl se mi vcelku líbil, některé scény s Radovidem dost zvláštní, ale dalo se. Druhý díl velké zklamání. Žádná akce, CGI za moc nestálo, Dijsktra co se nechává mlátit + svádění Radovida. Jsem zvědavý s čím přijde třetí díl, protože tento za moc nestál. ()

Prck4

Za mě pohoda, do teď je třetí série sledovatelná a zábavná. Ikdyž chápu, že spoustu lidí tu pobuřuje to pomalé tempo a hlavně Marigold ještě nezazpíval "Tak dej groš zaklínači!". <!SPOILER!>  Jelikož je to na netfucku, začal mi lehce přebíhat mráz po zádech při scéně s Marigoldem a panem žužuslizounem jak se jejich pusy nebezpečně blížili k sobě. A už v minulosti jsem se nechal nachytat. Naštěstí tu stačil prostý teplošarm bez fyzických aktivit, za což celkově strhávám pouze jednu z pěti praček whirlpool. ()