ROMAN REIGNS VS. ALBERTO DEL RIO - 2* - Hrozný start. Zápas, kde každý věděl, jak dopadne a ani jeden wrestler nic moc nepředvedl. DEAN AMBROSE VS. KEVIN OWENS - 3* - Lepší než první match, ale znovu. Jasný vítěz a nepříliš exklzivní představení. 5 NA 5 MATCH - 3* - Slušný survivor series zápas. Obsazení bylo trošku na nižší úrovni a bylo to totálně bez příběhu, ale všichni se docela ukázali a pobavili. CHARLOTTE VS. PAIGE - 1* - Strašné, hrozné, nudné, o ničem. Charlotte ven! TYLER BREEZE VS. DOLPH ZIGGLER - 2* - Tyler vylezl z NXT a už otravuje hlavní roster. Dva teplouši zápasili, vážně úspěch. BROTHERS OF DESTRUCTION VS. WYATTS - 3* - 25 let Undertakera se dalo oslavit lépe než takovýmto zápasem. Jasně, je fajn, že měl zase match s Kanem, ale přeci jen mu mohli udělat něco důstojnějšího. DEAN AMBROSE VS. ROMAN REIGNS - 3* - Main event, co mohl byl top, ale nebyl. Bylo to lepší než předešlé zápasy, ale nic, co by mě nějak uchvátilo. Nejlepší na všem byl ten konec.(14.4.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Warriors“ od Imagine Dragons. (TheSpearCZ)