Reklama

Reklama

Epizody(8)

Vdova Annie Quaintain přijíždí se svými dětmi do chudinského města Jericho, které vzniklo ve spojitosti se stavbou železničního viaduktu. Annie doufá, že zde začne nový život, ale brzy se dostává do problémů. (Filmbox)

Videa (1)

Recenze (8)

Aky 

všechny recenze uživatele

Příjemný anglicko-westernový seriál proplétající několik příběhů - od romantické lásky až po krimi. Děj se ubírá vcelku vyjetými kolejemi, ovšem v závěru udělá docela překvapivou piruetu. ()

Reklama

Marieta18 

všechny recenze uživatele

Výborný seriál z prostredia stavby železničného viaduktu – skvelé obsadenie (vynikajúci Hans Matheson i Jessika Raine a nielen oni...), zaujímavý dej, odohrávajúci sa v línii romantickej i krimi, dobové reálie, množstvo osudov jednotlivých postáv, parádne sa prelínajúce príbehy. Nechýbajúce napätie a gradácia deja. Skvostný seriál, len s čudným koncom – snáď svedčí o pokračujúcej sérii, čo by potešilo. ()

nineweh 

všechny recenze uživatele

Povedený seriál se silnou hlavní hrdinkou, která častěji zachraňuje hrdinu než naopak a vůbec boří většinu zavedených klišé pro ženské postavy v historických filmech a seriálech. Hans Matheson je moje láska navždy. Ale jednu hvězdu strhávám za to, že seriál nepokračuje a tudíž konec vyústil tak trochu do blba. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Jericho se v podstatě neliší od hornickýh westernových městeček, ale fakt, že se nachází v Anglii, mu dodává odlišnou atmosféru, která mě hodně bavila. Děj se točí kolem čerstvé vdovy, která se snaží v Jerichu začít nanovo, ale ošizené nejsou ani vedlejší postavy a všechny miinipříběhy a osudy tvoří dohromady příjemný mix dobrodružství, romantiky a dramatu. Herecky výborné po všechny stránkách a ten, kdo se rozhodl postavit seriál na Jessice Raine, měl zlatou ruku. Škoda, že to ITV po první sérii stopla. 85% ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama