Kocour Bob

• Velká Británie A Street Cat Named Bob (více)

Kocour Bob, dojemný a povznášející film, který vznikl podle skutečného příběhu popsaného v mezinárodním knižním bestselleru, vezme za srdce každého. Když londýnský pouliční umělec a bývalý narkoman James Bowen (Luke Treadaway) najde zraněnou toulavou kočku, vůbec netuší, jaká velká změna ho v životě právě potkala. (Bontonfilm)

chesterko

Život môže zmeniť i tak malá a obyčajná vec ako je mačka. Môže sa v okamihu zmeniť k lepšiemu ale aj naopak. Prosím... Pre mňa slabé 3. ()

Mamlas odpad!

Pokud máte hluboké sociální cítění nebo se chcete přes hodinu a půl dívat na hnusného, smradlavého feťáckého bezdomovce, pak si nenechte ujítt tuhle nudnou a otravnou sračku. ()

pekas

Jsou jen dva typy lidí. Ti co jim kočky nic moc neříkají a pak ti, kteří kočky milují. My milovníci koček asi nemůžeme už z principu dát tomuto filmu málo. Vyznívá pozitivně, tak si ty čtyři hvězdy a 76% zaslouží. ()

Weezy22

Veľmi dojímavý príbeh, ktorý ukazuje ako jednoducho môže človek nadviazať nerozdeliteľné priateľstvo so zvieratami. Rodinný film ako vyšitý, výber hercov na jednotku, občasné komické scény určite potešili, dokonca sa kde tam občas určite objavila aj slza. Obdiv u Luka T. nie len za výkon, ale aj za naozaj vydarený spev. ()

pafka

Coze, tohle byla komedie? Tak to si asi nekdo trosku prihnul. Ani nahodou. Rodinny to taky neni, nechtel bych to detem promitat. Maly film s malym rozpoctem, trosku neotrelym dejem a vcelku slusne odvypravenym pribehem. Rozhodne ale hlavni figura musela v sobe neco mit, protozte jemu jsem to vsechno veril. Tu zoufalost, tu bezmocnost. Film, ktery ukazuje, jak se veci maji a jak vyjimecny je pribeh, protoze se tohle asi casto nepodari. ()

TonyHawk94

Krásny film s neraz veľmi pochmúrnym dejom, kedy sa aj my - ľudia - zahanbíme za iných ľudí, ako sa správajú. Totižto, James v príbehu je sympaťák, ktorý možno v živote urobil viacero chýb, no všetci veľmi dobre vieme, že chce začať odznova. A túto šancu by aj mal náležite dostať. Keď sa ale k nemu ľudia správajú ako k "odpadu", tak sa to môže zdať ako nemožná cesta.. Našťastie sa v jeho živote objaví Bob - druhý veľký sympaťák, ktorému James zmení život. On sám ale nečaká, akou oporou mu Bob v budúcnosti bude. Celkovo - nádherný film s mnohými smutnými časťami, ale zároveň s neskutočnými feel-good pocitmi, s výbornou gitarovou hudbou (hlavný herec Luke Treadaway, smekám - všetka česť!), so sympatickými postavami a aj ostatnými postavami (skvelá Joanne Froggatt, vynikajúca Ruta Gedmintas, atď..). P.S. Na záver mi nedá neurobiť porovnanie s filmom A Dog's Purpose (2017). Oba filmy vyšli v podobný čas, resp. som ich zachytil na ČSFD v cca rovnakej dobe. Na "psov" sa, toho času, moja ex veľmi tešila, a nejakým spôsobom som ho videl aj ja. Bol to veľmi pekný príbeh aj s romantikou. V porovnaní ale s týmto skvostom je to len plytká (síce milá, ale) komerčná romantika pre masy. Kocúr Bob je totiž hlbší, má komplikovanejší dej, problematickejšie postavy, a feel good vyznenie je neporovnateľne väčšie. ()

david.babick odpad!

přeslazená píčovina s nesympatickými herci...hlavně hlavní zpěváček mě s tím jeho kvákáním neskutečně sral..a film je prý pro milovníky koček :-D cha ! :-D ani hovno..jsem velký milovník koček a tahle sračka mě neskutečně srala..kočky nejsou s každým takový kámoši jak pojebaní psi ! ()

Saxos

Pro spoustu lidí dojemný příběh zraněného zrzavého kocourka a Jamese, jehož nejlepší zábavou byl doposud dobroučký heroin, který mu samozřejmě všechno sebral. Teď přežívá v sociálním bytě, leje do sebe státem dotovaný metadon, flirtuje s blondýnou a celkem obstojně brnká na kytaru. Jakoby zázrakem při hudební produkci, tento nově vytvořený pár, získává nějakou tu papírovou bankovku a samozřejmě postupně i zájem sociálně smýšlivých kolemjdoucích. Když James na ulici sóloval, tak dostal občas nějaký drobák. Kolotoč se točí dál. Chvíli pomyslné štěstí, šup opět drogovej úlet, drápání se do pohody a pak další porušení pravidel. Pořád dokola. Tak pěkně pomalu se sebrat, stát se celebrita, kniha o mě vznikne, založíme neziskovku, nakoupíme Whiskas, parádní hapík. Ona určitě nějaký libra zbyde. Že by jsme zkusili kokeše. Pro kocourka za dvě. Výchovný účinek nic moc. Převážná většina fetek nemá na sledování filmů čas. ()

Jana548

Jako milovnice koček jsem se do tohoto příběhu s chutí ponořila a zanechalo to ve mně opravdu silný zážitek. Určitě mohu doporučit. Příběh byl poutavý, zajímavý, překvapilo mě to! 5* ()

CZ_Milka

Od skutečného příběhu popsaného v knize se film sice v několika podstatných bodech liší, ale ten hlavní příběh tam je. A Bob tady ztvárnil sám sebe a je přesně tak úžasný, jak je v knize popsaný. ()