Reklama

Reklama

Transformers: Probuzení monster

  • USA Transformers: Rise of the Beasts (více)
Trailer 6

Autoboti a Decepticoni nejsou jedinými Transformery, kteří se mezi námi skrývají. V hlubinách amazonského pralesa už tisícovky let tiše přežívá druh Maximals, který si jako pozemské krytí zvolil zástupce zvířecí říše. Bohužel se v naší sluneční soustavě objevila hrozba, která je původně vyštvala z jejich domoviny – Unicron, nemilosrdný požírač všeho živého. Příběh nových Transformers se odehrává v devadesátkách, v době, kdy Optimus Prime ještě nebyl ten pravý lídr ostřílený četnými bitvami na život a na smrt. Aby dokázal po boku Maximals čelit existenční hrozbě, bude muset nejprve zkrotit své ego a respektovat vůdce „zvířecích botů“, Optima Primala. Transformers se navíc budou muset vypořádat s tím, že se o jejich existenci dozvěděli dva obyčejní smrtelníci, Noah a Elena, oba dost šílení na to, aby jim pomohli v bitvě s mnohem silnějším nepřítelem, i když na to nemají parametry. Přece jen jde o jejich planetu. (CinemArt)

(více)

Videa (12)

Trailer 6

Recenze (196)

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Achjojo. Změna barvy pleti hlavních hrdinů mi je buřt, i to, že se příběh začíná odehrávat v černošský čtvrti...ale ten rušivej rap si mohli odpustit...je skoro v celé první půlhodině filmu. Ale aspoň je tu závěrečbá bitka, která funguje...akce, střih, hlášky, dostatek patosu...a pak v nejvíc emotivní scéně tam zase mrsknou do podkresu rap. Tudy ne přátelé. Ty dvě hvězdy jsou za ty finální povedené bitky. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Ako správne podotkol Arsenal83 film pokazilo nielen otrasné obsadenie a úbohá grafika ale aj úplne zbytočné rasistické poznámky a narážky doplnené silnou sebavedomou ženou, ktorá musí chlapovi povedať aby pri tlačení poklopu na krypte konečne zatlačil. Nuž keď dnešné mladé slečny majú 100 kíl a zadky širšie ako boxeri ramená jasné že ich vykresľuje liberálna korektná spoločnosť ako silné kým ich chlapčenský kamaráti majú občas aj neskutočných hádam 35 kilogramov, aj to iba vďaka čažkým teniskám a ponožkám natiahnutým nad kolená... :-D. Brooklyn bounce pokazila už aj tak slabučký film s úbohým scénarom, jojo kradni ní ga veď neplatíš odvody do zdravotnej poisťovne, na to sa narodili iba biele prasce :-D. Ako strašne sa snažia podsúvať ľuďom svoje názory a my ich máme tak strašne v pitchi, až mi ušetrili cca 50 eur za 3 filmy s občerstvením (TF, Flash, Strážcovia galaxie 3) na ktoré by som za menej korektných čias pravdepodobne do kina zašiel. A to ešte možno dnes zmáknem aj Indyho krížovú výpravu, dúfam ťe aspoň jeho neseklo v hákových krížoch a nebude z neho napol arab napol kôň...inak nielen tržby v českých kinách ale aj tie celosvetové sú jednoznačným dôkazom toho akou úspešnou sériou sa transformers stávajú, predsa len cieľovka vo veku u13 nepredstavuje zrovna najv§čšiu kúpnu silu na planéte .-D. ()

Reklama

KarelR 

všechny recenze uživatele

To nejdůležitější je potřeba říct hned na začátek: Pokud je vám víc než deset let, nemáte proboha vůbec důvod na nové Transformers chodit. Zatímco Michael Bay kdysi servíroval epické military porno pro teenagery, v němž se poprvé řezali obří roboti a bylo to cool, Steven Caple Jr. nabízí jen oživlý animák pro nejmenší diváky. Zapomeňte na vymazlené exploze, poctivě vybrané modelky nebo přehlídku (a následnou destrukci) vojenské techniky. Probuzení monster je veleprůměrný dobrodružný film, v němž neexistuje armáda ani napětí a bohužel se zapomnělo i na nosné postavy. Dva lidé se tu prostě dvě hodiny potloukají s roboty po New Yorku a po Peru, a na konci se to celé seřeže, nazdar. Velkým plusem je, že to není trapné jako pozdější bayovky, nevýhoda naopak spočívá v tom, že vám ze vší té robošedi zůstane v hlavě jen slušná finální řežba. Vlastně můžeme být rádi, že to nedopadlo mnohem hůř. Zároveň bych ale zdůraznil, že… to vážně nemusíte vidět, pokud už vám bylo deset! (5/10) ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

O malinko lepší než Poslední Rytíř, ale pořád dost slabé oproti prvotní trilogii. Trochu jde cítit absence Baye ( akce, vizuál, armáda, hlášky a dokonce tu chybí i uber Hot Girl, která byla dá se říci základem série. Přínos mechanických zvířat je možná jediným zajímavým prvkem tohodle dílu a celkem v pohodě akční finále, které se mi líbilo, avšak už jde hodně cítit, že jsem z toho vyrostl a je to spíš podívaná z nudy než něco, na co by se člověk mohl těšit. Nezlobil bych se kdyby to už skončilo. 5/10. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Dvanásťročný Janko by im to celé zjedol aj s navijakom a tešil by sa na ďalšie diely. Tridsaťročný Jano ale už takéto filmy nedáva. Nerozumejte ma zle. Technicky, kamerovo, výpravovo fajn, ale ten zvyšok.... to je proste katastrofa. Milión krát videný dej, milión krát videné zvraty, zhola nič nové. Teda pardón, nové je to, že bieleho človeka už skoro ani neuvidíte, ešte aj nový robot je z Bronxu a nová je ešte jedna fičúra, kedy aj človek dostane cool brnenie (pýtam sa teda, prečo sme to nevideli už pred tým, keďže toto je dejovo zasadené pred pôvodnú sériu?). Zase OP záporáci, zase nesmrtelní hlavní hrdinovia, zase chce niekto zničiť Zem (veď vedľa je oveľa väčší Jupiter, ktorý nikto nebráni) a proste furt všetko dookola. Vážme si prvých Transformerov, kde bol ešte vtip, rozumná minutáž, dobrá akcia a normálni herci. Kino je absolútna zbytočnosť. Dokonca ani 4dx to nedokáže zachrániť. 2 z 5 (predpremiéra, 4dx 2D, cinemacity) ()

Galerie (73)

Zajímavosti (25)

  • Část děje filmu je inspirována televizním seriálem Beast Wars: Transformers (od r. 1996), kde vystupují potomci Autobotů a Decepticonů, Maximalové a Predaconi, kteří se proměňují v různá zvířata a tvory. (KGBelik)
  • Od chvíle, kdy Bumblebee získá svou novou formu jako terénní Camaro, jsou jeho kola nekonzistentní mezi jeho robotickým a vozidlovým režimem, přičemž některé záběry ukazují jeho běžná kola Camara namísto terénních. Nejvíce je to viditelné u kol na jeho ramenou. (mikki089)

Související novinky

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident

07.09.2023

Akčních filmů není nikdy dost, zejména těch, ve kterých hraje Samuel L. Jackson prezidenty, kteří se musí pomocí zbraní uvnitř luxusní limuzíny bránit proti útočníkům, kteří se je snaží zabít. Přesně… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

Studio Paramount odhalilo názvy svých novinek

29.04.2022

Tento týden probíhá ve Spojených státech akce zvaná CinemaCon, na níž jednotlivá studia prezentují novinářům a všelijakým insiderům své nadcházející snímky. Jen za posledních pár dní jsme se tak… (více)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování… (více)

Reklama

Reklama