Torgal

Toto bola strašne lacná žmýkačka emócii a ešte k tomu tak okatá, že ma snahy tvorcov a plejády známych hercov o vydojenie nejakých slzičiek nechali úplne chladnými. Rieši sa ťažká téma vyrovnávania sa so stratou dieťaťa, ale používajú sa tak povrchné slzopudné postupy, až ma to celé odpudzovalo. Ten nápad s hercami predstavujúcimi zosobnenie smrti, lásky a času ako aj Smithova reakcia na nich je tak strašne vykonštruovaná, až som si myslel, že ma filmári majú za slaboduchého precitliveného blba. K tejto látke sa malo pristúpiť úplne inak a citlivejšie, toto vôbec nefungovalo. 4+/10 ()

geek.ondra

Nádherný námět a skvělý herci a i přesto to neschopní tvůrci nechali spláchnout do hajzlu a vytvořili umělou, trapnou a neupřímnou pohádku. Obrovská škoda. 5/10 ()

Dzvandzi

Tento film jsem viděl 23.12 v kině,takže u mě panovala taková vánoční nálada a chtěl jsem si před štědrým dnem a svátky plných filmů zajít do kina.Na tento kousek mě nejvíce nalákalo herecké obsazení,které je pro mě super,protože ty herce mám moc rád.Celkově se jedná o pěkný snímek,který mi v určitých směrech dokonce i otevřel oči,dojal a naladil u mě takovou příjemnou,přátelskou atmosféru,což se mi v tu dobu velice hodilo.Ano líbilo se mi to! Nebýt toho konce,který vlastně popírá veškeré dějství filmu,tak bych přemýšlel i o plném hodnocení :) ()

Likan7

Buďte sakra trochu citlivý. Takhle křehký a citlivý film jsem dlouho neviděl. Zase jeden z těch moderních malých příběhů, které jsou v jádru tak silný, že to člověka na konci položí na zem. Finální pointa mě, přiznám se, napadla jen chvilku před odhalením, takže jsem byl do jisté míry "překvapen", ale to vubec nevadí, naopak jsem doufal, že to tak dopadne. Je tu nádherná hudba, skvělý herci (Smith zase jede první hereckou a Mirren je moje slabost), smutný děj (hlavně linka s Peňou byla hodně hutná) a já mam 5 minut od konce ještě vlhký oči. Nestydím se za to a jsem rád, že mám silný pocit, že jsem zase jednou viděl skvělý film, který spousta lidí neocení. Jsem rád, že nejsem jeden z nich. ()

E lan

Škoda, velká škoda zazděného potenciálu zajímavého námětu. Scénář je totiž docela slabý a tak ani plejáda dobrých známých herců věc nevytáhne z nedokonalá průměrnosti. Přesto těžký námět a slušné zpracování si zaslouží rozhodně uznání. ()

vikino1

Dejte mi o hodně mín brečícího Smitha a celkově méně umírajících lidí a dětí, vzniklou časovou díru vyplňte scénami s Láskou Časem a Smrtí a dám tomu okamžitě za 5. Přesně tyhle scény u mě vynesly film z brečícího cajdáku na velmi zajímavé 4 hvězdy.. Perfektní herecká plejáda na čele s Helen Miren, Kate Winslet ()

balcazar

Typický film na rozhraní, tentoraz medzi 3 a 4 hviezdami. Keď sa v závere stretnutím Howarda s bývalou ženou všetko spojilo (inak Will Smith to tam dal parádne), tlačili sa mi aj slzy do očí a bol som rozhodnutý prikloniť sa s hodnotením smerom hore. Pri spätnom pohľade som však spravil opak. Zvyšok filmu síce plynul a nenudil som sa, no chcem, aby ma nadchol viac. Dobrý nápad s trojicou lásky, času a smrti a ich stelesnením do osôb, no "neznámi" herci zatienili hereckú smotánku (Norton, Peňa, Winslet). Chcelo to zhutnenie príbehu, čo by mohlo natiahnuť minutáž (hodina a pol sa mi pri tejto dráme máli), zvýraznenie niektorých postáv. Film neurazil, ponúkol veľa pozitív, ale celkovo ma nepohltil, ako sa žiadalo. ()

Kritik.

Príbeh o zlomenom človeku, ktorý stratil nielen dcéru, ale aj množstvo iného a v neposlednom rade aj sám seba. Romatická dráma o človeku bez zmyslu života. V minulosti však získal niekoľkých priateľov, ktorí sa rozhodnú vytiahnuť ho z depresie originálnym spôsobom. V jeho živote sa začínajú objavovať osoby, ktoré o sebe tvrdia, že sú Láska, Čas a Smrť. Dávam veľmi kladné hodnotenie z viacerých dôvodov, ktoré súvisia s filozofiou filmu. ()

bearmeedek

Nebudu se zabývat reálností příběhu ani scénářem (nikoliv tématem) a přijmu film takový, jakým je. A myslím, že je natočený dobře. V průběhu to vypadá na 3*, ale dvě překvápka na konci to nakopnou o schůdek výš. Jinak má samozřejmě na výsledku nemalý podíl hvězdná sestava. 75%. ()

Homer.p

S takovými herci to snad ani nemohlo dopadnout špatně. Nemohu si pomoci, ale prostě krásný a v podstatě optimistický film. Dobrá hudba a Norton konečně po dlouhé době vlastně v sympatické roli. Jo a i když jsem to vše “prokoukl” hned na začátku, tak ani to mi nezabránilo skvělému zážitku při sledování filmu a uronění nějakých těch slziček. ()

Black-star

Pro mě trochu depresivní a prvoplánovité. Ve výsledku vás vůbec nepřekvapí ikdyž se o to moooc snaží. Brilantní obsazení někdy prostě nezachrání chabou pointu. Občas velmi zajímavé myšlenky ty ale nepřebijí přetaženou unylou stopáž a dlouhé chvíle kdy se něco děje a vlastně neděje. Škoda - myšlenka by se mi líbila - ale celkové vyznění je nudné! ()

rezzzy

Za mě tedy zklamání. Trailer mě natěšil jak malé dítě, protože jsem čekala, že mě tenhle snímek předvánočně vyžvejká jako typický dojemný šťastně končící emotivní film, který nám o Vánocích připomene sílu vztahů a to, na čem doopravdy záleží, že si máme vážit lidí okolo sebe a malých drobností. Co jsem dostala v kině se lákadlům z traileru vůbec neblížilo. Mrzí mě, že načaté příběhy jednotlivých postav, od nichž jsem dychtivě a natěšeně čekala sladké vánoční klišérozuzlení, v němž každý nakonec dostane to, co si po celou dobu filmového vyprávění přeje, nedospěly do uspokojivého konce a zůstaly vyloženě viset ve vzduchoprázdnu. Vánoční nadílka se nekonala. Žádné šťastné konce a žádné Lásky Nebeské. Jediný příběh, který se dočkal closingu, byl příběh hlavního hrdiny. Bohužel u závěrečného propojení mezi hlavním hrdinou a jeho..ženou.. jsem vůbec nepochopila. Nevím, co mělo znamenat a marně hledala, zda mi ve filmu neunikla indicie vysvětlující vztah hlavního hrdiny Willa Smithe k paní vedoucí terapeutické skupiny, ale došla jsem k závěru, že to prostě bylo nevysvětlené a nelogické. A nejvíce mě zklamalo, že jsem až příliš uměle cítila vypočítavost, vyloženou prvoplánovost tlačit na city, a proto mé city k tomuto filmu zůstaly nedotčeny. Možná jsem totiž čekala, že ta přidaná filmová beauty bude víc collateral. Takže na pravou míru - mé závěrečné zhodnocení je, že se na film mrkněte, není to vyloženě blbost. Je vlastně pěkný a ty tři hvězdy si zaslouží, jen se prostě nenechejte strhnout trailerem jako já. Filmové plus - úžasná Helen Mirren, filmové mínus - zbytečná role Kate Winslet (tj. nadbytečná postava). No, mnohem více se mi líbil loňský vánoční snímek (Trable o vánocích), který - ač jednoduchý a tak strašně americký - díky bohu vánočně naladil, akorátně pobavil a nikdo mě v něm nenutil k dojetí. ()

RAFT

Kino sem sice nestihl ,tak sem si musel počkat až na doma .Willovi se zase konečně povedlo zahrát v dobrém filmu.A že, mu to trvalo než si vybral kvalitní scénář.Herecké obsazení ve filmu dobré,Will ve filmu vás nezklame,právě naopak .Smímek má skvělé obsazaní,otevře vám oči,dojal mě ,přátelé mu taky pomohly .75% ()

MAAUZ

Howard má problém mluvit s kýmkoli, což chápu. Kolegové ho chtějí vyléčit pomocí zajímavý terapie, což funguje. Myšlenka se smrtí, časem a láskou se mi líbí. Ale pak se vše semele hrozně rychle, Howard se na poradě přede všema vybrečí, podepíše pár smluv a najednou je v pohodě, což mě prostě sere. Podle mýho má film špatně rozloženej děj. ()

RedRose

Vzhledem k natřískanému castingu zůstal film lehce za očekáváním... Mohli to rozehrát mnohem víc ale to nic nemění na faktu, že se mi to líbilo... Naštěstí jsem o tom filmu předem nikde nic nečetl a někde v polovině jsem začal tušit kam to povede a bylo to příjemně zpracováno... "Nezapomeňte, že život jde dál a je krásný..." 74% ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Škoda, že mi to připadalo takové "křečovité" a umělé, ale obsazení bylo hvězdné a kvalitní, téma originálně zpracované a závěr nečekaný a dojemný. ()

Anomiska

Ak mali tvorcovia v úmysle priblížiť ten pocit, keď príde niekto o dieťa, tak za mňa sa im to podarilo. Áno, poplakala som si a to bol úmysel, ale film krásne ukazuje rôzne vzťahy k deťom. či už niekto stratil, druhý neuvidí rásť a dospievať, tretí sa venoval v prvom rade kariére alebo štvrtý, ktorý svojim konaním neublížil len manželke, ale aj dcére a rozbil rodinu. Dosť možno sa v tom nájde skoro každý... ()