Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

bigmatko

Samuel a Ryan ťahajú film od začiatku do konca a užijete si ich osobitné predstavenie. Motherfucker Jackson je štýlový a zábavný a kravaták Reynolds mu kontruje hláškami humorom a akciou. Jednoduchosť príbehu si ani nevšimnete lebo sa budete baviť počas celého filmu. Záporák je tam iba doplnkom aby mal film aký taký cieľ, lebo Oldmanova postava moc zmysel nedáva. Ale samotný film nie je mysliteľským veľdielom. Je to oddychová zábava, akčná komédia, ktorá má výborné tempo a skvelé postavy. ()

Pecos

Skvělý film, který by možná mohl být o něco kratší, neboť pár slabších chvilek se zde našlo, ale i tak hodnotím zábavnou akční komedii nadprůměrně. ()

Peroon666

A tak to zase joooo. Dlouho jsem se u filmu tak od srdce nezasmál, jako u tohoto skvostu!! Myslel jsem si, že vtipnější dialogy, jako u Tarantina, nebo jako třeba v Posledním skautovi, už neuslyším, ale rád jsem se zmýlil. Famózní Samuel i Ryan, dokonalá samice Salma a Dukovič na míru pro Garyho. Skvělá akce, výborný vtip, švih, žádné efekty, 5 z 5, jako když kulka prosviští lebkou... ()

Sheemass

Sprosté, krvavé, hrubé a zábavné. Reynolds a Jackson jsou překvapivě skvělá dvojka, na plátně jim to sedí a hlavně to celé dohromady dobře funguje. Zabiják & bodyguard je akční komedie, která se toho opravdu nebojí. Velmi mě překvapila Salma Hayek ve vězení, která si evidentně svou roli užívala. Celkově je film slušné béčko s povedou akcí, humorem, občas sice s nucenou romantickou scénou, ale hlavně se skvělým obsazením, Oldmana mohlo být klidně více. ()

Sashmen13

Dal bych dvě, ale ty dvě jména u hrají hned na začátku to vytáhla na 3. Ech, parkrát jsem se nasmál to jo, ale chvilkama jsem myslel, že umřu. Jo, bylo nice se vrátit do Amsterdamu, hezké město. Auta co vybuchují když chceme, jak mám chápat, že do auta s naším milovaným nigou našijou 1000 kulek a jede si pořád dál. Naproti tomu na začátku auto vybuchlo po: pár střelách do zadů, po JEDNÉ střele z vybuchující munice (ta musela být asi dělostřelecká). Nu zkrátka, na realismus si zde rozhodně nehrajou. Je to vtipné, ale člověk to vážně nemůže brát vážně. Lidi se objevují, kde je zrovna jich třeba a nakonec vlastně zjistíme, že ten týpek co zabijí lidi pro peníze je citlivka, co po nocích skládá haiku, musím říct, slzička ukápla. Ovšem, má opravdu dobrý potenciál na chlastací hru. Vždycky když Samuel L. Jackson řekne slovo "motherfucker" musíš si dát panáka, podle mě člověk vydrží tak do poloviny : ) ()

pichta

Dobrý akčný film...typicky americké, stačí sa otočiť chrbtom k výbuchu a prežiješ. Hlavny hrdina dá tri headshoty v tme troma ranami uplne rýchlo bez zaváhania a ked na toho zleho striela tak nič. Jackson obstrelovaný komandom zabijakov zo samopalov a ani jedna guľka ho neškrábla a on signálnou pištolou trafí naprvý krát z člna...no BLBOSŤ! Inak dej dobrý, rovnako ako komediálne prvky, trochu romantiky na odlahčenie. U mna 70%. ()

3k7

Vtipné, milé, akční tak, že si užíváte každou akční scénku, komediální prvky se objevují v mnoha akčních scénách, soundtrack naprosto geniálně dokresluje atmosféru filmu, která Vás baví a baví a baví a jen tak se neunaví od začátku do konce. vynikající střih, film má spád, pár scének bych možná zkrátil, ale to nic nebere filmu na dokonalosti. Herecké výkony 2 hlavních herců jsou brilantní. Kamery si člověk užívá, atmosféra jako z akčních filmů s Van Damem, pak tím pánem co si říká Jackie Chan a jeho jméno v čínštině nepřečtete bez několika let intenzivního kurzu čínštiny atd... Ukažte mi lepší akční komedii tento rok, chci ji vidět, protože co může být letos lepší, než tohle? Takhle dlouho mi nějaká komedie nedělala radost, už hodně dlouho jsem nekoukal na film, kde bych se při akční scéně opravdu ze srdce smál a smál a smál a chtěl jsem celej film vidět znovu. Pár brutálních scének a trošku humoru letos měla i Atomic Blonde, ale ...tohle je tak nějak lepší, protože to není tak moc vážné a ten humor mi v Atomic Blonde ve srovnání s tímhle, velmi chybí. Tady není co dodat, 5 hvězd s naprostou jistotou i s ohledem na všechny drobné nedostatky. Občas takové ty "holywoodské výbuchy" ve stylu Uwe bolla a další, ale je to prostě komedie, to nemáte brát vážně. Ten film chci vidět znovu a chci si všechny akční scény vychutnat ještě několikrát po sobě, chci vidět director's cut a chci si nakoupit trička, kšiltovky, lízátka, ponožky a další kraviny s hláškama z tohoto filmu, která obsahují mládeži nepřístupná slovíčka, která tu rozhodně nesmím pod výhružkou banu za žádných okolností publikovat. Chci si koupit hnusnej starej ford C-max (kterejma se to ve filmu jenom hemží), chci s ním bourat na každým druhým rohu do popelnic, chci aby to na zadních sedačkách smrdělo jako... ...Ok tak možná bych raději toho Jaguára... Vidíte, co ten film dělá s lidma? Takhle se mají dělat komedie, vy pitomci z Holywoodu! CHCI DRUHÝ DÍL! A chci ho tu už okamžitě VČERA! ()

smartynaf

Jako bžunda a fajrverki OK, jen ta linie s Oldmanem byla myslím trochu přes čáru. Má li to být bžunda a fajrverki, nemůžu to začít pro pána, zcela vážně se beroucí, genocidou atd, no wtf? ( stačilo zkratek) Těšil jsem se na to a ne že by mne to zklamalo, jen je to prostě někdy hooodně přepálené. Tu do plusu, tu do minutu. Škoda :-/ Jo a fajn soundtrack. ()

Lucky023

Reynolds a Jackson dvojka co k sobě sedí jak prdel na hrnec. Ten soundtrack to bylo snad něco ještě lepšího. Co se týče akce tak jsem byl spokojený. Stejně jako s fórky. Akorát některé ty filmové efekty byly lacinější .. 9/10 ()

kaller

Pořádně bláznivá akční jízda, která bohužel dosti záhadně mění svou rychlost a hlavně styl. Neustálé špičkování mezi hlavními protagonisty navíc ne úplně funguje a tak je ve výsledku celé snahy poněkud nedovařená podívaná, již lze vzít na milost především díky Jacksonovi. ()

richpoint01

Celkem nudná komedie se strašně dlouhou stopáží a s příliš dlouhými honičkami a přestřelkami. Někdo příliš tlačil na pilu a snažil se skombinovat a vysát humor i akci ze všech možných předešlých filmů. Nefungovalo to a nejvíc jsem to nevěřila Salmě Hayek. ()

Kamil111

Přes všechna klišé v něm obsažená jde o jeden z nejinteligentnějších a nejvtipnějších akčních filmů tohoto roku. Hodně akčních, nicméně struktura vyprávění odkazující desítky let nazpátek a detaily některých scén jsou (vysoce) nadprůměrné. Hlavní záporák i jeho zločiny a mezinárodní tribunál taky jakoby vypadly z 90. let. O odkazu posteru na klasiku The Bodyguard ani nemluvě. Dva vteřinové záběry na Prahu potěší, i když jaksi nikdo kromě autorů asi netuší, proč právě ona. Mediálně oceňovaná minulost režiséra v reklamním průmyslu byla evidentně k užitku, film má rytmus, spád a trefný bondovský vizuál. Klasická situace: když nečekáte nic, dostanete hodně. ()

Ajculka

ri tomto filme som sa ani minútu nenudila. Musím uznať skvelý nápad na dvojku Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson, ktorí vo filme fungovali ako dobre naladený klavír. Bola som prekvapená koľko krát sa dá z úst Samuel L. Jackson povedať m.f*cker s toľkou láskou. ♥♥♥♥♥ ()

JendaBenda

Akce, místy očekávaná, ale dobře provedená. Akce v Amstru je dost dobrá, bitky svižné. A Samuel zpívá dobře! V titulcích má sólo ;-) Já se bavil. 75% ()

mrmartinrohr

Poctivá a hodně vtipná blbost… Černej dědeček hříbeček Samuel L. Jackson nandavá neuvěřitelným způsobem. Film je plný dobrých nápadů, ale i spousty klišojidních momentů a do očí bijících efektů. A musim říct, že koukat na film dva týdny po návštěvě Amsterdamu, bylo dost zajímavý… (Je ho tam hodně a sluší mu to!) ()

Nortizop

Akční pecka s odpovídajícím humorem. Jen poněkud těžce nesu vybuchující auta, jakožto jednu z věcí, co by už konečně mohli v hollywoodu vyřadit ze svého repertoáru jako zastaralé a nežádoucí ! Tohle není bondovka ze sedmdesátek, tak to tím prosím příště nekazte. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů