Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

Vena69 odpad!

Neuvěřitelně primitivní film. Hlavní hrdinové kompletně bez vzájemné chemie, Salma Hayek naprosto nevyužita, stejně tak Gary Oldman. Nudné a předvídatelné akční scény. Naprosto otřesné dialogy - tolik zbytečných vulgarit by do filmu nedal snad ani ten nejvíc edgy teenager. Ryan Reynolds je tady tak strašně nesympatický, vůbec mi nesedl. Naprosto totální odpad. ()

SkeeveTulp

Klasická buddy akční komedie. SLJ a jeho procítěné motherfucker, k sežrání krásná Salma a její španělská angličtina, a špičkování s jak naškrobené spodky sympatickým Reynoldsem. Občas to trošku zadrhne, ale to dosype diktátor Oldman či zrádný Almeida, a nebo různé parodie na další filmy. Takže plná palba. Jen doufám, že při natáčení nebyl zraněn žádný bicykl. ()

52637

Pecka, buddy movie jak ma bejt. Samuel L. Jackson je cool jako vzdy a Reynolds skvele sekunduje, Oldman jako zaporak si to uziva a ta hudba k tomu wow ()

eldedkus

Inu, když se směje celé kino a netočil to Zdenda Troška... Film je parádní zábavná oddechovka. Jednoduchá primitivní zápletka, žádné hraní na napětí, prostě jen akce, fóry a hlášky. Pokud potřebujete film, který vás donutí přemýšlet nad osudem lesbické veganské koloběžky, pak tohle není pro vás. Pokud si chcete odpočinout a královsky se bavit, pak to je dobrá volba, kterou trochu kazí snad jen kýčovité flashbacky. Čtyři hovězdy úplně v klídku. ()

teekanee

Takhle zábavně natočenou akční komedii jsem dlouho neviděl. Chemie mezi ústřední dvojicí funguje na výbornou, Scénář není nijak objevný, ale film si drží vysoký tempo až do finále. Akce v soubojích je velmi dobrá a svižná, jen mi možná trochu vadila ta první honička po Amsterodamu, jinak super. O vtip v tomhle filmu není vůbec nouze a několikrát jsem se zasmál a hodněkrát pousmál. Slovo MOTHERFUCKER, který ve filmu zazní nejméně čtyřicetkrát zní z úst Samuela L. Jacksona jako poezie. Salma Hayek je i v padesáti děsná kočka a scéna s její spoluvězeňkyní je podle mě nejvtipnější z celýho filmu. Už ukončuju chvalozpěv na tenhle akční biják a doporučuju vám zvednout zadek od počítače a zajít si na to. 83% ()

cica

Veľmi pekná akčná chuťovka, škoda, že občas tempo zabrzdia spomienkové momenty a rozhovory o láske. Skvelá Salma Hayek, tvorcovia jej mohli dať aj viac priestoru. ()

karelhura

Hodně dobré, příjemně jsem se bavil. Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson si to fakt užívali no a Salma Hayek ještě má pořád to něco. CHvíli jsem váhal nad plnou palbou. ()

Tomas_313

Zabiják a bodyguard je příjemným překvapením letošního léta a splňuje všechna kritéria, která se k danému žánru vztahují. Ústřední dvojice Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson se zábavně špičkuje a po celé 2 hodiny si stabilně udržuje divákovu pozornost. Akční sekvence jsou bez výjimky svižné, střídmě sestříhané a různorodé - dočkáme se tak silniční honičky, akce tělo na tělo ve stylu Johna Wicka i klasické dunivé střílečky. Filmařům se mimo jiné podaří vytvořit i výjimečnou bojovou scénu, při níž je barvitě využito prostředí a humor se protne se surovou akcí (scéna v kuchyni restaurace a následně v obchodě pro kutily). Ve vedlejších rolích se objeví Gary Oldman jako kýčovitý Běloruský diktátor, pravděpodobně nejmarkantnější slabina celého snímku, a také Salma Hayek v roli manželky zabijáka ( Samuel L. Jackson ), přičemž ani její pasáže založené na vykřikování směsice anglických a španělských nadávek nepobaví. Téměř samozřejmé je, že děj samotný není příliš rafinovaný ( postavy se jednoduše potkají a následně se pokoušejí přesunout z bodu A do bodu B ), naopak je často naprosto absurdní, od oddechové akční komedie si ale většina fanoušků ani nic jiného nepřeje. Nejnovější příspěvek Patricka Hughese svůj účel plní na výbornou - sice neokouzlí emocionálním ani myšlenkovým přesahem, zato Vás dozajista na 2 hodiny intenzivně pobaví. 80% ()

Harak

Dlouho jsem hledal film, který by se dal nazvat pokračovatelem Red a konečně se objevil :) Za mě naprostá spokojenost. ()

nomak

To byla dokonalá sračka, bavil jsem se od začátku až po konec a několikrát jsem se smál až tak, že jsem brečel - hlavně setkání Samuela a Salmy v Hondurasu byla dokonalá. Nechybělo nic, perfektní akční scény, hromada zbraní, krve, srandy a sprostých slov. ()

Amant

akorát sem dorazil z kina nemůžu říct že jsem se nepobavil to ano ale přestřelky z Samuel L. Jackson tam sem se celkem pobavil nejméně 3x mohl být mrtvý v tom filmu ()

hujerita

Výborná komédia, ktorú ťahá ústredné duo Jackson-Reynolds. Funguje to super medzi nimi a tie hlášky stoja za to. jednoducho povedané ide im karta. Salma ma tiež potešila. Čakal a tešil som sa na tento film a vcelku som aj dostal čo som čakal. Spokojnosť u mňa. ()

jiri.juricek

U filmu jsem se královsky bavil. Samuel L. Jackson je prostě pan Herec. A v kombinaci s Ryanem Reynoldsem to nemá chybu. Některý scény jsem si i vracel :) ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů