Pařba o Vánocích

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

• Lopezka1982

NO tak od filmu jsem moc nečekala, jediný důvod proč jsem šla byl, že mám ráda Jennifer. Film o ničem, děj také, přesně humor, který mně nepřijde vtipný, ale lidé v sále se smáli ... pár vtipných situací tam i bylo, ale spíš trapný, nikdy více to již nemusím vidět, romantika také žádná, takže dvě hvězdy s odřenýma ušima :)(8.12.2016)

• Khalesi

Tak po zhliadnutí tohoto klenotu som mala nutkavú potrebu dať si kvalitnú sprchu. Musím povedať, že tento druh filmu je presne to, čo dokáže jednoduchším a mladším jedincom dosť skresliť predstavy o živote. Nie som slepá a je mi jasné, že tento druh kinematografie je prešpikovaný reklamou a to je tiež jeden z dovodov, prečo majú tvorcovia tak nezmyselne obrovské rozpočty. Som však aj zvyknutá, že je tam ešte niečo naviac- aspoň ako tak obstojný dej a dajme tomu humor, ktorý som tu teda nepostrehla ani v najmenšej miere. Všetko prehnané do obrých rozmerov a propagujúce konzum tým najnechutnejším štýlom. Nie, že by som miesto komédie čakala existencionálnu drámu, ale toto nazvať komédiou dokáže len niekto s veľmi veľkou dávkou nevkusu a veľmi nízkymi nárokmi. Vlastne mi nesadla ani Aniston v roli superženy. Pokiaľ bude takto absolútne blbo americká tvorba pokračovať, bude s istotou tá ďalšia generácia, ktorá tieto filmy hltá, aj tou poslednou.(5.4.2017)

Čekal jsem teda o dost víc od filmu, který se tváří jako čistokrevná komedie. Vleklý začátek a až někdy v půlce, kdy se rozjede velká párty to začne být trochu příjemné k podívání. Nevyužitý potenciál a nezachrání to ani božská Jennifer. Ještě, že jsem na to do toho kina v prosinci nešel. Hey, Santa! Wanna party? (20.4.2017)

Bombastická hudba, drsná párty a skvělý humor a zápletka. 65%(4.5.2017)

Jedna z těch docela zábavných komedií. Jen jsem měl dojem, že se tvůrci klidně mohli ještě trochu odvázat, takhle to bylo často jen tak na půl plynu... Ale ani na půl plynu to nikdy nesklouzne do nudy, což je bohužel u současných komedií spíš výjimka než pravidlo. Rozhodně lepší komedie, než jsem čekal podle traileru.(26.12.2016)

• T.J. Miller