Pařba o Vánocích

Vianočná žúrka

Vianočná party

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min (SE: 111 min)

Office Christmas Party je bohužel další marný pokus navázat na úspěch komedie "The Hangover". Všechny gagy a scény mají totiž mnohem větší potenciál, než jaký jim zde črtají tvůrci. Ve finále se tedy nemůžete zbavit dojmu, že celý film je pouze skvěle obsazenou, avšak pouze z poloviny využitou podívanou, která časem zcela zapadne ve vodách filmového průměru. „Hey, Santa! Wanna party?“(19.3.2017)

Jedna z těch docela zábavných komedií. Jen jsem měl dojem, že se tvůrci klidně mohli ještě trochu odvázat, takhle to bylo často jen tak na půl plynu... Ale ani na půl plynu to nikdy nesklouzne do nudy, což je bohužel u současných komedií spíš výjimka než pravidlo. Rozhodně lepší komedie, než jsem čekal podle traileru.(26.12.2016)

• chelseaman22

Jalová zápletka bez jakékoliv invence. Standardní průběh diváka pobavit nemůže, stejně tak nudná Aninston, která je k pláči. Faktem je, že debilnější závěr nebylo ale vůbec jednoduché vymyslet. Jen si představte, že krachující firma v jedné minutě vymyslí suprdupr připojení k world wide webu a žádný zaměstnanec tedy nemusí být propuštěn. Paráda. 31%(17.4.2017)

• Aljak

Režisérske duo Josh Gordon & Will Speck už dokázali priniesť zopár (konkrétne dvojicu) obstojných komédií, ktoré pútali originalitou a sem-tam sa na tom dokonca aj dalo zasmiať. O to väčším prekvapením pre mňa bola táto bezduchá a ničím výnimočná zlátanina párty vo vianočnom balení. Originalita nikde, komické mi to taktiež neprišlo, zato trápnosti tam bolo toľko, že by stačila aj na 5 ďalších bezduchých amerických komédií. Na tomto sa smiať bohužiaľ nedalo. Jedinou prednosťou tak zostalo kvalitné herecké obsadenie, inak nič.(19.6.2017)

Nebavil jsem se. Pařba o vánocích je tím typem filmu, který se snaží být strašně moc cool, ujetý a potrhlý, bohužel veškeré tyto snahy zde ovšem vyznívají vesměs nevtipně, v nejedné scéně pak až trapně. Přišlo mi to, jako by se tu tvůrci sice chtěli ukrutným způsobem rozjet a udělat z toho filmu skutečně úletovou komedii, zároveň se při tom ale rozhodli respektovat veškerá pravidla a mantinely, z čehož pak vznikla ve výsledu ona svázaná nuda, kdy pokaždé, když se nabíhalo na pořádný, nekompromisní a odvážně přidrzlí fór, zařadila se zpátečka, a tak veškerá zábavnost vyšuměla pokaždé do prázdna. Co se zápletky týče, jde o předvídatelný blábolík, který v první řadě připomíná nějakou sci-fi, ti správňácký zaměstnanci, férový šéfové, všichni jsou free, stačí jen zapařit a všechno bude ok, no divák k tomu musí prostě přistupovat s pořádnou dávkou tolerance a odevzdanosti, respektive ona naivní zápletka zde prakticky slouží především jen jako podklad k šaškování přítomných postav, které tu sice zas až tak otravně a nesympaticky nepůsobí, bohužel ale ani toho nedokázali tvůrci využít, a tak i ti největší šílencia hlásiči tu působí mdle a nevýrazně, viz jako například Rob Corddry. Když bych to měl zkrátka shrnout, označil bych to celé za upjatý odvaz, s pár usměvavými momenty a kvantem nefungujících rádobyvtipů.(18.12.2017)