Pařba o Vánocích

Vianočná žúrka

Vianočná party

• Nizozemsko

Komedie

USA, 2016, 105 min (SE: 111 min)

Ještě si pamatuju, jak se tehdy na projekci nejméně polovina hostů smála a potom si to zde nikdo nepřiznal. Ano, je to kinematograficky datovaná konvenční hollywoodská rychlokvaška a i čeští distributoři zas jednou použili klasický marketingový tah, ale tak proč ne? Proč když zdejší elitismus hadr už nemá nějaký pátek žádnou moc, i původní účel webu se ztratil v prehistorických časech, se stále přetvařovat (-> nejstarší komentáře, procenta mi jsou jedno)? No, rád jsem vás všechny poznal, fellow soldiers, ale je čas jít do důchodu a užívat mládí jinde...(23.5.2018)

• Mrkvič

Druhý den po sobě se chystám na lepší film a nakonec musím sáhnout po "horším". Předchozí pařby měly aspoň pár dobrých scén. Vánoční díl má dvě, u kterých jsem se zasmál, a vždy šlo o nějaký krkolomný pád. Jinak nic. Jako celý Jason Bateman. Bez vtipu a nápadu. Ale jsem rád, že jsem viděl Jennifer Aniston praktikovat kraf magu. Vypadala u toho skvěle a věřil bych jí to. A měl bych z ní strach :)(15.4.2017)

• Martin741

Kvalitnych US komedii je asi ako Ciganov studujucich popri zamestnani - atu je dalsi doakz. Ja viem, kvalitne europske blaznive komedia s BS/TH, De Funesom atd atd su definitivne minulostou. Problem vsak je to, ze film je primarne z USA, a Americania maju uplne inu mentalitu nez europske narody a maju aj iny zmysel pre humor. Ono, jo, v USA to iste mohlo fungovat - evidentne si film na seba zarobil - len mne to jaxi zase nic nehovorilo. Par momentov sa da povazovat za humor, dokonca aj Jennifer Aniston sa snazila, len tie dve reziserske mena mi nic nehovoria a nemam rad ludi ako je Bateman : 30 %(7.7.2018)

No co, nenudil jsem se a docela jsem se i zasmál. Takže slabé čtyři hvězdičky bez jakéhokoli pocitu viny. Ano, byla to blbost pro kretény (mezi které se sám počítám) bez nějakého smysluplného děje, nicméně já to bral jako jednoduché odreagování a jelikož to přesně splnilo svůj účel, tak jsem spokojený. 70%(17.8.2017)

Zo začiatku som myslel, že sa práve pozerám na modernú vianočnú klasiku, ktorá ale bude mať pri zaraďovaní medzi ne trošku problém ,,vďaka,, svojej nemorálnosti a nekorektnosti. Mala však vianočného ducha. Následne, sa to ale zvrhne v klasickú americkú odrhovačku plnú všetkého, čo americká kultúra príliš pokrytecky neprijíma ( ale je to na každom rohu ). Drogy, prostitúcia a arogantná ignorácia nižších pracujúcich tried. Ale aspoň to má vianočného ducha.(20.11.2017)

• T.J. Miller

• - V době, kdy se Carol (Jennifer Aniston) dozví, že jsou všechny lety zrušené, tak si bere knihu „Dívka ve vlaku“ od spisovatelky Pauly Hawkins a odchází. (Yoshimitsu)

• - Jedná se o již pátou spolupráci mezi Jasonem Batemanem (Josh Parker) a Jennifer Aniston (Carol Vanstone). Společně si zahráli ve snímcích Rozchod! (2006), Záměna (2010), Šéfové na zabití (2011) a Šéfové na zabití 2 (2014). (MessiM)

• - Na konci natáčení v Atlantě se nábytek a rekvizity z filmu darovaly Nábytkové bance Metro Atlanta, organizaci, která bezplatně rozdává nábytek lidem, kteří se stěhují do stabilního bydlení a kteří byli dosud bez domova nebo byli oběťmi domácího násilí. (BMW12)