Pařba o Vánocích

Vianočná žúrka

Vianočná party

• Nizozemsko

Komedie

USA, 2016, 105 min (SE: 111 min)

• Martin741

Kvalitnych US komedii je asi ako Ciganov studujucich popri zamestnani - atu je dalsi doakz. Ja viem, kvalitne europske blaznive komedia s BS/TH, De Funesom atd atd su definitivne minulostou. Problem vsak je to, ze film je primarne z USA, a Americania maju uplne inu mentalitu nez europske narody a maju aj iny zmysel pre humor. Ono, jo, v USA to iste mohlo fungovat - evidentne si film na seba zarobil - len mne to jaxi zase nic nehovorilo. Par momentov sa da povazovat za humor, dokonca aj Jennifer Aniston sa snazila, len tie dve reziserske mena mi nic nehovoria a nemam rad ludi ako je Bateman : 30 %(7.7.2018)

• chelseaman22

Jalová zápletka bez jakékoliv invence. Standardní průběh diváka pobavit nemůže, stejně tak nudná Aninston, která je k pláči. Faktem je, že debilnější závěr nebylo ale vůbec jednoduché vymyslet. Jen si představte, že krachující firma v jedné minutě vymyslí suprdupr připojení k world wide webu a žádný zaměstnanec tedy nemusí být propuštěn. Paráda. 31%(17.4.2017)

Pařba o Vánocích je pohodová podívaná na odreagování, které pouze zřídka překračuje hranice vkusu. Rozhodně tedy nijak nepobuřuje a jedná se teda o hodně pohodovou věc pokud potřebujete vypnout. Nepřekvapí nepříliš překvapivou dějovou premisou a velice vydařením obsazením. Určitě nehledejte nic víc. Svému účelu poslouží. Film, který má své publikum a nehraje si na nic jiného.(28.3.2017)

Pařba o Vánocích naplnila má očekávání do ní vkládaná a velmi dobře jsem se u ní bavil. Film ždíme premisu firemního večírku na maximum a uvádí postavy do extrémně šílených situací, které by se v reálném životě nemohly stát a tak si je můžeme vychutnat alespoň na filmovém plátně. Jednotlivé gagy jsou v rámci příběhu funkční a vtipné, ale zase se nejedná o nic, co by vám utkvělo na delší dobu v paměti a tak si po delší době od projekce nepamatuji příliš konkrétních momentů a v hlavě mi zůstal hlavně pocit obecné spokojenosti. Hvězdné obsazení přidává filmu na atraktivitě a všichni jdou do scén naplno a naprosto se oddávají všem špatnostem. Nejde o novou komediální klasiku, ale ne každé dílo musí být okamžitě zapsáno do zlatého fondu žánru, důležité je, že se u filmu upřímně pobavíte.(13.3.2018)

• DareDeer

Dlouhých, předlouhých sto pět minut strávených v kině mi nabídlo pohled na chlupaté mužské hrudníky, kozaté ženské hrudníky, zhruba dvě desítky holých zadnic všech barev obtisknutých na kopírce, nohy Jennifer Aniston v černých punčochách, její vyliftingovaný obličej, super cool a rychlá auta, heroinový sníh, soba pijícího vodu ze záchodové mísy a jeden předvídatelný happyend, kdy ožralý, zrzavý Santa a jeho pomocníčci zachrání Vánoce i potápějící firmu, která prodává nějaké IT kraviny. Humorných momentů se vám dostane, pokud jste nenáročný divák a zasmějete se u fórků na téma orál, plenky nebo kozy. Dávám jednu hvězdu za toho roztomilého, pomateného Inda, který mi přišel snad jako jediný z celé té sestavy vtipný. 15%(30.12.2016)

• - Jedná se o již pátou spolupráci mezi Jasonem Batemanem (Josh Parker) a Jennifer Aniston (Carol Vanstone). Společně si zahráli ve snímcích Rozchod! (2006), Záměna (2010), Šéfové na zabití (2011) a Šéfové na zabití 2 (2014). (MessiM)

• - V době, kdy se Carol (Jennifer Aniston) dozví, že jsou všechny lety zrušené, tak si bere knihu „Dívka ve vlaku“ od spisovatelky Pauly Hawkins a odchází. (Yoshimitsu)

• - Na konci natáčení v Atlantě se nábytek a rekvizity z filmu darovaly Nábytkové bance Metro Atlanta, organizaci, která bezplatně rozdává nábytek lidem, kteří se stěhují do stabilního bydlení a kteří byli dosud bez domova nebo byli oběťmi domácího násilí. (BMW12)