poster

Pařba o Vánocích

 • USA

  Office Christmas Party

 • Slovensko

  Vianočná žúrka

 • Slovensko

  Vianočná party

 • Velká Británie

  Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min (SE: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Nač pracovat těsně před vánočními svátky, je lepší udělat pořádné "mejdlo". Pracovní a osobní vztahy jsou na ideální bázi, vše jen kazí přítomnost zlé šéfové (Jennifer Aniston), která hrozí uzavřením krachující firemní pobočky. K tomu nesmí dojít. Válka sourozenců, objednaná šlapka, nahrazující vymyšlenou přítelkyni, prdící zaměstnanci, koksem sjetý vážený budoucí investor a zakřiknutý zaměstnanec, který nikdy neviděl ani jeden díl série Rychle a zběsile. Na mně film zanechal dojem afektované zábavy, co chce být zatraceně vtipná, nicméně neví, jak s tím naložit. Polovina hlášek prošumí, zbyly jen ty, co se hlavně opírají do americké upjatosti, která v našich končinách může být divákům fuk. Jedny odhalená prsa, jeden penis a teatrální příval sprostých slov a hned mají Amíci rating R. Originálním shledávám prostředí a také to, že k pařbě došlo ve vánočním období, zrovna tak se ale mohla uspořádat v létě, moc velký rozdíl by v tom nebyl. Ubylo by jen množství trapných amerických vánočních tradic a propriet, které české občany naštěstí míjejí. S castem nebyl problém, mé předpoklady, že Jason Bateman, T.J.Miller a spol. odehrají svůj nevtipný standard, došly zdárnému naplnění. Přímo nesnesitelná byla ve své "prdící" kreaci Kate McKinnon. Samozřejmě budeme svědky zázračného přerodu ultra záporné postavy na citlivou kreaturu. Tradiční kolekce fotografií z párty, plus nějaký ten nevydařený záběr z natáčení, to nesmí chybět v závěrečných titulcích. Režisérské duo, které bez sebe nedá pomalu ani ránu, opatřilo film kvalitním technickým zázemím, s úbytken denního světla, spojeného s typicky zimním obdobím, se divák potýká dobrou polovinu filmu, jejich film ale celkově přináší zapomenutelnou párty. Stačilo, pařeb už bylo dost, téma je vyčerpané. 5/10(2.4.2017)

 • malylada
  ***

  Začátek velmi povedený, vtipný, především díky postavě managera. Postupem času se to celé okouká a jednoduchá zápletka je mnohdy otravná tím, jak se pokouší o nějaké zvraty. Problém filmu je, že je postav příliš a bohužel ve většině případů otravných. Tvůrci se snaží dát každé prostor a vzniká tak slepenec scén, které buď pobaví nebo úplně znechutí. Jedná se opravdu o tuctovou zábavu a inteligentní humor zde nenajdete. Nad závěrem zvednete oči v sloup, ale nakonec si řeknete, že to nebylo úplně nejhorší......5/10(11.12.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Do tohoto filmu jsem šel jen kvůli obsazení, vůbec jsem nevěděl o co půjde a s výsledkem jsem spokojen tak napůl. Snímek má nějaké ty skvělé momenty, ale má i svá hluchá místa a vzhledem k tomu, že se jeho děj odehrává o Vánocích, má jasně předvídatelný konec. Nejlepší momenty přinesl samotný večírek, ten navíc divákovi osvětlil, že je rozdíl mezi sněhem a sněhem. Dobře se mi dívalo na Olivii Munn, což se nedá říct o Kate McKinnon.(19.6.2017)

 • Tuax
  ****

  Docela jsem se toho obával, ale nakonec jsem zjistil, že je to pohodová odreagovačka, která mě svým humorem nijak neiritovala, nevyváděla z míry a vyloženě bavila. Oproti česky nazvyným jmenovcům dva a tři je to mnohem lepší, ačkoliv to s tím nijak nesouvisí. Herecké obsazení je fajn, postavy jsou sympatické a Jennifer Aniston jako jediná odstrašující postava dobře sedící a to její umění boje, to bylo prostě vtipně zapadající. Párty asi těžko překvapí, byla na hraně, kde se odhalovaly lidské pudy a zde to bylo jen více vyobrazené. Ale hodně mi zde seděla režie, práce se scénami, s postavami, takže díky tomu jsem mohl přehlížet věci, které mi jinak nejsou po chuti a film jsem si mohl užít a dobře se pobavit.(22.5.2017)

 • M.i.k.e
  ***

  jakkoliv to vypadalo,že by se tentokrát tvůrci mohli trochu odvázat,nakonec to nedopadlo a výsledkem je standardní rutina nevybočující v žádném směru z toho na co jsme v posledních letech zvyklí.Za mě tu byl velký potenciál,ale zůstalo jen u něj.Vyloženě neurazí,ale moc sem se nesmál a to je u komedie celkem špatně...60%(19.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace