Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

Videa (14)

Trailer 1

Recenze (282)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Obsazení je skvělé a nalákalo mě, abych se na to podívala. Původně jsem na to chtěla jít o Vánocích do kina, ale nakonec nezbyl čas, takže jsem si v březnu připomněla Vánoce (a ono to venku i tak vypadá). Je to typická americká komedie, která nenabízí nic originálního ani úžasného, spíše se tam objevují ty trapnější scénky, které zahrnují sexuální úchylky, prdy, drogy a alkohol. Prostě taková pařba o Vánocích, které se už účastnit nikdy nebudu. ()

malylada 

všechny recenze uživatele

Začátek velmi povedený, vtipný, především díky postavě managera. Postupem času se to celé okouká a jednoduchá zápletka je mnohdy otravná tím, jak se pokouší o nějaké zvraty. Problém filmu je, že je postav příliš a bohužel ve většině případů otravných. Tvůrci se snaží dát každé prostor a vzniká tak slepenec scén, které buď pobaví nebo úplně znechutí. Jedná se opravdu o tuctovou zábavu a inteligentní humor zde nenajdete. Nad závěrem zvednete oči v sloup, ale nakonec si řeknete, že to nebylo úplně nejhorší......5/10 ()

Reklama

heyda 

všechny recenze uživatele

Tyto Vánoce jsem postahoval asi 20 různých vánočních filmů, komedií a pohádek, které jsem neznal. I ty s hodnocením kolem 50%, kam většinou neklesám, ale hledal jsem mezi nimi nějaký ztracený poklad, nějaký fajn Vánoční filmeček, který umí rozesmát nebo aspoň navodit příjemnou atmosféru. Bohužel ale ve většině případů jsem narazil a ukazuje se, že tématika Vánoc na poli filmů setsakramentsky selhává. A nejinak je to u této Pařby o Vánocích, jen pár dobrých fórků drží tento film nad propastí úplné zbytečnosti. 45% ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Český distributor to chytře nasadil coby duchovní pokračování Hangoveru a u traileru v kině jsem se docela bavil, ale nic moc jsem ani čekat nemohl (zvlášť když bytostně nesnášim Kate McKinnon). Vylezlo z toho přesně očekavané přisprostlé dítko, které zmizí v záplavě tzv termínovaných komedií (tedy, že film reálně existuje jen v krátké době v širokém nasazení) a za rok si už na něj ani kvůli ověřenému komediálnímu obsazení nikdo nevzpomene. Občas jsem se pousmál, ale díky několika o trošku nadšenějších recenzím jsem čekal přecijen malinko víc a jelikož jsem před pár dny viděl Why him?, kde to doslova srší nápady, Vánoční pařba nemá nárok. Asi nejvíc mě bavil Jason Bateman s Olivií Munn (Newsroom ftw!). Viděl jsem s nim hodně filmů, včetně Z cizího krev neteče, který u nás prakticky nikdo nezná, takže se asi považuji za jeho fanouška. Celkově bohaté obsazení (až na jednu světlou výjimku) dělá 90% filmu a nic dalšího prostě film nenabízí, ovšem to asi ani nechtěl...6/10 ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Office Christmas Party je bohužel další marný pokus navázat na úspěch komedie "The Hangover". Všechny gagy a scény mají totiž mnohem větší potenciál, než jaký jim zde črtají tvůrci. Ve finále se tedy nemůžete zbavit dojmu, že celý film je pouze skvěle obsazenou, avšak pouze z poloviny využitou podívanou, která časem zcela zapadne ve vodách filmového průměru. „Hey, Santa! Wanna party?“ ()

Galerie (69)

Zajímavosti (3)

  • Na konci natáčení v Atlantě se nábytek a rekvizity z filmu darovaly Nábytkové bance Metro Atlanta, organizaci, která bezplatně rozdává nábytek lidem, kteří se stěhují do stabilního bydlení a kteří byli dosud bez domova nebo byli oběťmi domácího násilí. (BMW12)

Reklama

Reklama