Blíží se Vánoce a s nimi spojené podnikové večírky. Stejný večírek se chystá i ve firmě zaměřené na IT technologie Zenotek. Vedoucí pobočky Clay Vanstone ale neví, co má dát svým zaměstnancům jako firemní dárek. Všichni totiž očekávají, že dostanou finanční bonusy. Pobočka je však už dlouhou dobu ztrátová a nevydělává. Do této krizové situace přijíždí výkonná ředitelka a zároveň sestra Claye, upjatá a nepřející Carol. Na poradě všem oznámí, že pobočka bude muset propustit 80 zaměstnanců a celkově snížit výdaje, proto zakáže Clayovi pořádat i vánoční večírek. Clay a jeho nejbližší spolupracovníci Tracey a Josh vymyslí plán, jak zachránit pobočku, aby nikdo nemusel být propuštěn. Slíbí Carol, že pro firmu získají významného klienta DataCity. Carol s tím souhlasí, pod podmínkou, že smlouvu uzavřenou ještě ten večer, neboť odlétá pryč. Josh, Clay a Tracey si domluví schůzku s jednatelem DataCity, Walterem Davisem. Ten je však zdvořile odmítne s tím, že se již rozhodl pro jejich konkurenta. Clay však pozve Waltera na jejich firemní večírek a doufá, že mu dokáže, že pouze Zenotek je pro něho jedinou správnou volbou. Walter souhlasí, že přijde. Na uspořádání večírku, na který nikdo nezapomene, mají Clay, Josh a Tracey pouhých 5 hodin. Mezitím se na pobočce rozkřikne fáma, že všichni budou propuštěni. Přípravy večírku jsou v plném proudu. Vše financuje Clay ze svých peněz a je připraven v obleku Santa Clause rozdávat radost, smích a peníze. Prezentace pobočky před Davisem však není podle jeho představ. Všichni se pořádně opíjejí a popouštějí uzdu svým sexuálním touhám. Když chce Davis odejít z večírku, omylem vdechne z přístroje na umělý sníh pořádnou dávku kokainu. Zdrogovaný Davis si teď pořádně začíná užívat večírku a souhlasí také se spoluprací. Ve stejnou dobu jsou na letišti všechny lety kvůli počasí zrušeny, a Carol se musí vrátit zpátky do hotelu. Od taxikářky se dovídá, že se v Zenoteku pořádá bujarý večírek. Carol se tam okamžitě nechává odvést. Na večírku, který už je v plném proudu, vyhledá Claye a žádá ho, aby ho ihned ukončil. Josh, Tracey i Clay mají obrovskou radost, že jí mohou oznámit, že se jim podařilo přesvědčit Davise ke spolupráci. Během toho však zdrogovaný Davis vyleze na balkon haly a chce se na světelném řetězu zhoupnout nad hlavami všech. Zhoupnutí se mu nepovede a po pádu na zem je odvezen do nemocnice. Zaměstnankyně Mary všem oznámí, že Davis byl ten den propuštěn z DataCity, a tudíž všechna námaha byla zbytečná. Carol se všem vysměje a vítězně odchází z večírku. Clay propadá zoufalství a jde se opít. Opilý venku před budovou nasedá do auta, které patří místní escortní mafii, a ujíždí i se 300 tisíci dolary neznámo kam... (TV Prima)

Jara.Cimrman.jr

"Kdybys vzal všem pití a rozsvítil, bude to tu jako v práci." Tak to je potřeba přitvrdit. Mě tedy příliš nepotěšilo, že za takřka veškerou zábavu může strejda Kokain, ale pařba to rozhodně nebyla špatná. A jelikož ještě občas cítím tlak v trenýrkách, tak musím poděkovat za obsazení tupé Savannah, bojovné Carol i svůdné Tracey, neboť s těmi bych si užil i na mnohem nudnějším večírku. Z mužského obsazení bych tam vzal jen černého "Tarzana" Waltera, jehož ztracená serióznost rozhodně stála za opětovné nalezení. ()

tron

„Tam, kam ideme, žiadne peniaze potrebovať nebudeme.“ – „A to je kam?“ – „Ideme si pre uznanie.“ Toto by som chcel vidieť radšej ako sitkom, než ako film. Príliš sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec bola výsledkom fajn komédia s niekoľkými fakt vtipnými, drsnými vtipmi. Ale len čo sa začne riešiť scenár (internet, potenciálny klient, pasáčka), začína to nebezpečne zaváňať nudou. Hoci herci môžu pôsobiť nezáživne a nezaujímavo, treba povedať, že všetkých nakrúcanie zrejme dosť bavilo a je to vidieť. Vrátane Jennifer Aniston v ďalšej zábavne vulgárnej úlohe; neviem prečo, ale k Jennifer sa šťavnaté nadávky strašne dobre hodia. Nie je to nič svetoborné, ale celkom ma to bavilo. Dole klobúk za veľké množstvo suchých hlášok („Milujem ten film, kvôli nemu to robím.“, „Čakal som, že to bude horšie.“, „Sú to len semafory.“, „Všetci tu vyzerajú ako emocionálne dno.“, „Vieš, čo sa tým snažím povedať?“). "Nezabudnite, že čokoľvek dnes v noci urobíte, vás bude strašiť do konca vašich profesijných i osobných životov. Bavte sa.“ ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tam, kam jdeme, žádné peníze potřebovat nebudeme. " - "A to je kam?" - "Jdeme si pro uznání!" Celý film je o vánočním večíreku, kde nechybí alkohol, drogy a sexuálně vypjaté situace. Celkově hodně pitomé až ztráta času. Na druhou stranou pár vtipných hlášek se našlo a Jennifer Aniston i Olivia Munn byly šik. - 40%. ()

T2

Rozpočet $45miliónovTržby USA $54,767,494Tržby Celosvetovo $114,501,299Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,527,543Tržby za predaj DVD v USA $1,935,069║ Klasická americká tuctová blbina, pár zábavných scén sa tu nájde ale ináč to je prestrelené. /45%/ ()

Spiker01

Český distributor to chytře nasadil coby duchovní pokračování Hangoveru a u traileru v kině jsem se docela bavil, ale nic moc jsem ani čekat nemohl (zvlášť když bytostně nesnášim Kate McKinnon). Vylezlo z toho přesně očekavané přisprostlé dítko, které zmizí v záplavě tzv termínovaných komedií (tedy, že film reálně existuje jen v krátké době v širokém nasazení) a za rok si už na něj ani kvůli ověřenému komediálnímu obsazení nikdo nevzpomene. Občas jsem se pousmál, ale díky několika o trošku nadšenějších recenzím jsem čekal přecijen malinko víc a jelikož jsem před pár dny viděl Why him?, kde to doslova srší nápady, Vánoční pařba nemá nárok. Asi nejvíc mě bavil Jason Bateman s Olivií Munn (Newsroom ftw!). Viděl jsem s nim hodně filmů, včetně Z cizího krev neteče, který u nás prakticky nikdo nezná, takže se asi považuji za jeho fanouška. Celkově bohaté obsazení (až na jednu světlou výjimku) dělá 90% filmu a nic dalšího prostě film nenabízí, ovšem to asi ani nechtěl...6/10 ()

• Na konci natáčení v Atlantě se nábytek a rekvizity z filmu darovaly Nábytkové bance Metro Atlanta, organizaci, která bezplatně rozdává nábytek lidem, kteří se stěhují do stabilního bydlení a kteří byli dosud bez domova nebo byli oběťmi domácího násilí. (BMW12)