Pařba o Vánocích

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

• chelseaman22

Jalová zápletka bez jakékoliv invence. Standardní průběh diváka pobavit nemůže, stejně tak nudná Aninston, která je k pláči. Faktem je, že debilnější závěr nebylo ale vůbec jednoduché vymyslet. Jen si představte, že krachující firma v jedné minutě vymyslí suprdupr připojení k world wide webu a žádný zaměstnanec tedy nemusí být propuštěn. Paráda. 31%(17.4.2017)

• DareDeer

Dlouhých, předlouhých sto pět minut strávených v kině mi nabídlo pohled na chlupaté mužské hrudníky, kozaté ženské hrudníky, zhruba dvě desítky holých zadnic všech barev obtisknutých na kopírce, nohy Jennifer Aniston v černých punčochách, její vyliftingovaný obličej, super cool a rychlá auta, heroinový sníh, soba pijícího vodu ze záchodové mísy a jeden předvídatelný happyend, kdy ožralý, zrzavý Santa a jeho pomocníčci zachrání Vánoce i potápějící firmu, která prodává nějaké IT kraviny. Humorných momentů se vám dostane, pokud jste nenáročný divák a zasmějete se u fórků na téma orál, plenky nebo kozy. Dávám jednu hvězdu za toho roztomilého, pomateného Inda, který mi přišel snad jako jediný z celé té sestavy vtipný. 15%(30.12.2016)

• Mrkvič

Druhý den po sobě se chystám na lepší film a nakonec musím sáhnout po "horším". Předchozí pařby měly aspoň pár dobrých scén. Vánoční díl má dvě, u kterých jsem se zasmál, a vždy šlo o nějaký krkolomný pád. Jinak nic. Jako celý Jason Bateman. Bez vtipu a nápadu. Ale jsem rád, že jsem viděl Jennifer Aniston praktikovat kraf magu. Vypadala u toho skvěle a věřil bych jí to. A měl bych z ní strach :)(15.4.2017)

• jerry12

30%. Přespříliš ambiciózní komedie, která se pokouší nabídnout mnohem víc, než dokáže naplnit. První polovina není úplně zlá a nabízí především pestré a vtipné charaktery, druhá však má brutálně překombinovanou zápletku a neharmonická postava Jennifer Aniston, která se do narace pseudopohodové komedie vůbec nehodí, tomu navíc celkem znatelně ubírá na atmosféře. Do kina obvykle na komedie nechodím a teď jsem se ve svých důvodech utvrdil. Doma bych totiž zhruba po hodině přepínal kanál a to není dobré znamení.(12.12.2016)

• Likan7

Film měl potenciál celkem velký. Dobří herci, fajn nápad. Jenže se nemůžu zbavit dojmu, že film přišel tak maximálně do poloviny. Čekáte minimálně 40 minut, než nějaká párty začne (a to, přiznejte si, je při stopáži hodina a půl pozdě), a dalších 15 minut čekáte, než se to rozjede na obrátky, které jsme viděli v traileru. Bohužel jsme v ukázkách viděli to nejlepší, a to je zoufale málo. Nezajímavý postavy, vtipy z drtivý většiny moc vtipný nejsou a posledních 15 minut je vyloženě wtf, kdy všichni nahání pasáky a dealery, aby jim vrátili kámoše. A vrchol je, že Aniston tu hraje třetí čtvrté housle, takže ani TU si skoro neužijeme (a že je nádherná). Promarněná šance být skvělou komedií.(4.5.2017)