Pařba o Vánocích

Vianočná party

Office Christmas Party

Komedie

USA, 2016, 105 min

Rozpočet $45miliónovTržby USA $54,767,494Tržby Celosvetovo $114,501,299Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ klasická americká tuctová blbina, pár zábavných scén sa tu nájde ale ináč to je prestrelené /45%/(9.5.2017)

• Lokutus

Poněkud chabá a značně chatrná slátanina, která působí spíš jako vánoční díl Grown Ups s trochu jiným obsazením, ale kvalitativně v ničem nepřesahuje předchozí díly. Plus za fajn Shapirovo score. Navíc mínus za debila zodpovědnýho za český titulky, co se ani nedokázal rozhodnout, jak se vlastně jmenuje jedna z hlavních postav.(8.12.2016)

Dvojka J. Aniston-J. Bateman v komédiách obyčajne funguje celkom fajn (napr. Šéfovia na zabitie), no v tomto prípade to ani po tejto stránke moc nevyšlo. Na môj vkus tu bolo príliš málo gagov a aj situácií, ktoré by mi dokázali utkvieť v pamäti aspoň na pár hodín. Skrátka príbehovo aj humorne nezáživné a slabé. Priemer s prižmúrením očí. 50/100(28.3.2017)

Českým názvem to připomíná Pařbu ve Vegas, Pařbu v Bangkoku a Pařbu na třetí, tak díky obsazení a kvality Jennifer Aniston a Jasona Batemana mi zas připomíná Šéfy na zabití. Celkově nenáročný film, který moc neurazí, ani moc nepotěší i když pár dobrých scének a vtipů se vyskytlo. Třeba Kate McKinnon v roli ombudsmanky ve firmě. Titulky mi přišly divné. Příjemná ČSFD projekce.Firemní večírky doporučuji organizovat jinak.(11.12.2016)

• -OverLord-

Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo.(10.12.2016)