Reklama

Reklama

VOD (1)

Hopper se vloupá do laboratoře a Nancy s Jonathanem se postaví tomu, co uneslo Willa. Kluci u pana Clarka vyzvídají, jak se dostat do jiné dimenze. (Netflix)

Recenze (40)

Tobias18 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl odhalil zatím snad nejvíce z celého seriálu. Spousta zvratů, dějí se věci které bychom ještě v minulém díle vůbec nečekali, a děje se toho vážně hodně. Závěr je napínavý, a jsem rád, že toho tolik odhalil, konečně! Konečně také dostává větší hloubku samotná dětská parta, která mě ze začátku až tak moc nebavila, ale tímto dílem si tyto postavy vydobily u mě pozornost. Stejně tak oba soutozenci hlavních postav, Nancy a Jonathan mě díky tomuto dílu začali hodně zajímat. Palec nahoru! 90%. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Hopper berie spravodlivosť do vlastných rúk. Chalani si konečne uvedomili že sa Will nachádza v inej dimenzií a snažia sa do nej nájsť vchod. Ell to má s prekonaním vlastných démonov čoraz ťažšie. Prevedenie: Laboratórium už ani nie je taký atmosférický ťahák ako druhá dimenzia plná démonov. Plagát "The Thing" na ste v pivnici mega oceňujem. Pocity: Nostalgia sa mieša s napätím, čo viac si seriálový fanúšik môže želať. Ešte možno trocha potlačiť na pílu a bude to moja osobná Guilty Pleasure. 91% ()

Reklama

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše šlape a do sebe zapadá jak má a koukat na to je opravdu radost. Geniální začátek v ústavu a střípky z minulosti a závěr též geniální. Vysvětlení druhé strany též výborné a akce s monstrem které vůbec nevypadá zle se též povedla, navíc atmosféra nám čím dál víc houstne. Tohle je prostě nářez a zatím mě to neskutečně baví. ()

Karbos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr tohohle dílů (5) a začátek dalšího (6) jsou strašný. Ne není to strašidelný, ne není to napínavý, ne není to drámo, je to naprosto nelogický průjem, vlastně i průjem má víc smyslu a sakra víc autenticity (však si vzpomeňte, každý máme zkušenosti), seroš dělá z diváka blbce. Jako bych se z minuty na minutu objevil v Pokémon nebo Arabele nebo MacGyverovi, jako proč ne, všechny tyhle pecky z minuléh století mají hodnnocení asi jako Šmoulové a byly poplatní své době ale předvést něco takového u jednoho z nejlépe hodnoceného seriálu všech dob, je na šibenici. Dobrý film dělá hlavně to, že divák zapomene, že to film je, že se tváří realisticky, autenticky, že má logiku a že postava dělá to, co by udělal každej k smrti vyděšený smrtelník (pro seroš to platí 3X tolik), degradace člověka na figurínu ve stylu ''Já jsem BENDER, vložte trubku" po tom co se serial snaží hodiny tvářit jako, že to sám se sebou myslí vážně je to opravdu smutek nad výsměch :) ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na druhé zhlédnutí se poněkud vytrácí onen pocit neznáma, o to víc si ale můžu vychutnat jiné aspekty seriálu. Co ale pořád považuji za nezvládnuté, tak je to smutnění nad smrtí Willa. Jasně, hodně postav ví nebo tuší, že není mrtvý, ale ostatním jejich smutek nejde věřit. Mimochodem, ta scéna ke konci, kdy Nancy vleze do stromu, se mi pořádně vypálila do paměti. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (6)

  • Při pohřbu zazní skladba „Elegia“ od skupiny New Order. (bohhous22)

Reklama

Reklama