Lovci myšlenek

• USA Mindhunters (více)

Hrdinové tohoto filmu jsou členové FBI, kteří mají za úkol stát se odborníky na sériové vrahy, tzn. přijít na motiv, pochopit jejich myšlení a na tomto základě, vraha chytit a usvědčit. Tým sedmi mladých lidí je proto poslán na opuštěný ostrov, kde mají pod dozorem arogantního a sobeckého profesionála podstoupit závěrečný test. Jejich úkolem je vyřešit fiktivní případ sériového vraha. Horor nastává v okamžiku, kdy se na scéně objevuje vrah opravdový a postupně likviduje členy skupiny. Na každého z nich používá jiný druh děsivé pasti. Jak přibývá mrtvých a zároveň i stop, začíná být jasné, že vrahem je někdo z týmu a ne neznámá osoba. Podaří se dosud žijícím přátelům včas odhalit, kdo z nich má na svědomí mrtvé kamarády? (oficiální text distributora)

Roseinka

Tohle je velmi dobrý psychologický thriller, řekla bych, že snad i nadprůměrný. Jediné, za co ubírám hvězdičku, je to, že tam bylo pár chyb, kterých by se podle mě nikdy profiler nedopustil a taky, že bylo lehce předvídatelné, kdo je vrahem. Každopádně jsem byla napjatá až do konce a fakticky mě to bavilo. ()

vyfuk

Hodně zajímavý snímek, který vás uvrhne do stádia nervozity a nejistoty. Nicméně film by se mohl jmenovat jinak, ale to je vedlejší. Tento snímek jsem očekával něco jako krimi Počátek, ale spíš to byl Prokletý ostrov a Mlčení jehňátek. Popravdě, snímek by mohl dostat i označení horor, ale musím říci, že tvůrci docela hezky vypracovali děj i námět, ale dali si málo práci s efekty. Lepší moc než málo. Krev nevypadala opravdicky a efekty celkově byli jak z céčkového thrilleru. Nějak shrnutě: béčkový odvar Prokletého ostrova, Mlčení jehňátek a Sedm, které má své kouzlo, ale není nic extra. ()

Josefin

Renny Hamlin to tentokrát nepojal vůbec špatně, solidní podívaná, všichni aktéři filmu hráli dobře. Nechybělo tomu napětí ani říz. Bohužel scénář byl poněkud odbytý, proto to průměrné hodnocení! ()

HomeAlone

Jedine co musim vytknut filmu , ze niektore efekty vyzerali ako par rokov do zadu , ale inac ma to velmi milo prekvapilo a nenudilo ma to ani na sekundu . ()

jenik71

Zajímavý a celkem netradiční thriller. Od chvíle, kdy zemře první z agentů, začíná mít film celkem slušnou atmosféru. Nevím jak kdo, ale já celou dobu nevěděl, kdo je tím vrahounem. Je to totiž jeden z mála thrillerů, kde se to nedá moc odhadnout. Do poslední chvíle jsem to prostě netušil. Proto tedy ****. Jenom Christiana Slatera mohli nechat tvůrci žít přece jen trošku déle. ()

spikey1

Příběhově kvalitní snímek, rozhodně zajímavý, to jak se s ním ale Harlin popral už tak zajímavé není, z látky z které by mohl získat maximum a ovace získává jen jemně nadprůměrný film. Nikdo kromě Kilmera tu nehraje tak abych u něj řekl jo to je parádní výkon. Všichni jsou takový zvláštní. ()

mancika.n

Mladý agenti FBI medzi nimi je vrah ale netušia že kto... začína boj o prežitie . Film bol napínavý a rozuzlenie na záver ma dosť prekvapil a takto to mám rada . ()

solskjaer

OBSAHUJE SPOILER!! Veliké překvapení, snímek od kterého jsem čekal ztěží béčkový horor se zvrtnul v perfektní thriller s dotaženým scénářem a konce. Pár mušek by se dal najít například závěrečná nepovedená scéna alá Matrix ve vodě:-)) ale dá se to odpustit. Christian Slater byl zase strašně bezprostřední azábavnej jak ho znám z Pravdivý romance - škoda jen že musel tak brzo zemřít - možná by film dostal trochu jiné grády. ()

Looser

Průměrný film, na to Harlina je to ale dost dobry. Klasicka vybijecka ktera chvilemi prekvapi, obcas i znechuti a nekdy docela rozesmeje (strileni ve vode), ale jinak docela jde. ()

sedm.1

Neskutečně hloupá a hlavně nudná podívaná.Totálně bez napětí a atmosféry.Blboučkej a milionkrát viděnej a očekávanej závěr.Fuj! ()

Arius odpad!

Jeden z najhorsich akcnych filmov aky som videl. Az na jednu bitku a psychologizmu mierne vsadeneho do deja uplny odpad. ()

Rousse

Pááána Jáána! To zas jednou pustil někdo do světa kvalitu:-) No upřímně a otevřeně - takhle vykonstruovaný a děsně překombinovaný thriller jsem ještě neviděla. Oceňuji snahu o rafinovanost, ale tím můj výčet pozitiv končí, protože se jim to absolutně vymklo z rukou a z rafinovanosti se stavá děsná srágorovina. Místy mě tenhle thriller pobavil víc, než nějaká komedie - myslíte, že tomu scénáři scénárista věřil, když ho psal? To musel psat v nějakém záchvatu tropické horečky nebo nevím - kvalitu zvršil závěrečným pistolnickým soubojem pod vodou... no to jsem se fakt za břicho popadala:-) ()

Kanibal

Hloupé, plné klišé, scénárista, který právě asi stávkuje by si zasloužil předčasný odchod do důchodu. Přesto je film slušně natočen, lepší 2 * ()

rozbris

No abych pravdu řekl, tak takovou zápletku jsem nečekal, pokud to vidíte poprvý docela vás to dostane, podruhý už tak moc ne:-). To už si i všimnete jak daní nejlepší v uvozovkách agenti i podle toho co se naučili jednají velmi tupě:-). Ale jinak se mi velice líbil rozhodně po prvním shlednutí dávám z fleku 5 hvězdiček. ()

Testament

10 malých černoušků akorát v jiném podání, jinak jde v podstatě o totéž. I tak jsem se ale u filmu bavil a byl napnutý do poslední chvíle, i když při pozorném sledování filmu je "záporňáka" možné identifikovat již od prvních minut. Svižně natočený thriller, který natočil, dnes už"odpadlík" Harlin. Herecké výkony jsou celkem slušné, takže osobně doporučuji. ()

xaver

Hodně slaboduchý snímek, který z FBI dělá stupidní organizaci s neschopnými vedoucími. Vzhledem k tomu, že by na tom mohlo být trochu pravdy, neposílám snímek na smetiště a dávám proto jednu hvězdičku. ()