• simpanz
  *****

  Aneb jak z té zpočátku komediální série udělali důstojné drama. Jen mě překvapuje, kolik hlavních postav to v seriálu zabalí. Nejdřív novinářka, teď i Ľubomír Paulovič jako Varga "Viagra". Jinak hodnotím velmi pozitivně, Kukura do toho dal kus sebe.(16.4.2018)

 • kaktus254
  ****

  Když se na to přihlédne s humorem, a trochou toho nadhledu je to dobrá podívaná(2.5.2018)

 • mira007
  ****

  Díl v kterém Maxovi zastřelí kamaráda a on pátrá po odstřelovačovi, který pak jde po jeho blízcích. Ale jo. za Janu Kvantikovou a za ten "dojemný" konec dám čtyři hvězdy. I přes nadbytečný počet vyložených imbecilit, se mi tenhle seriál nakonec i líbil jako taková rozverná oddechovka.(9.4.2018)

 • adaben
  ****

  Žánr jsem sice úplně nepřijal, na jedné straně vtipné až parodické, na druhé straně drsné vraždění (zejména u zavraždění Lindy Rybové mi to přišlo kruté jako z jiného filmu), ale i tak to bylo na dívání z řady důvodů příjemné (spád, herecké výkony, atd.)(3.5.2018)

 • troufalka
  ****

  Překvapivě nejlepší díl z celé série. Zpočátku jsem moc nedoufala, ale po vyloženě slabých dílech, kdy mi Zoli i s Duchoněm lezli na nervy to najednou začalo nabírat grády. Jsem ráda, že to nedopadlo zas tak strašně, jak to zpočátku vypadalo, jen doufám, že nikoho nenapadne točit pokračování.(2.5.2018)