• adaben
  ****

  Žánr jsem sice úplně nepřijal, na jedné straně vtipné až parodické, na druhé straně drsné vraždění (zejména u zavraždění Lindy Rybové mi to přišlo kruté jako z jiného filmu), ale i tak to bylo na dívání z řady důvodů příjemné (spád, herecké výkony, atd.)(3.5.2018)

 • simpanz
  *****

  Aneb jak z té zpočátku komediální série udělali důstojné drama. Jen mě překvapuje, kolik hlavních postav to v seriálu zabalí. Nejdřív novinářka, teď i Ľubomír Paulovič jako Varga "Viagra". Jinak hodnotím velmi pozitivně, Kukura do toho dal kus sebe.(16.4.2018)

 • kaktus254
  ****

  Když se na to přihlédne s humorem, a trochou toho nadhledu je to dobrá podívaná(2.5.2018)

 • mira007
  ****

  Díl v kterém Maxovi zastřelí kamaráda a on pátrá po odstřelovačovi, který pak jde po jeho blízcích. Ale jo. za Janu Kvantikovou a za ten "dojemný" konec dám čtyři hvězdy. I přes nadbytečný počet vyložených imbecilit, se mi tenhle seriál nakonec i líbil jako taková rozverná oddechovka.(9.4.2018)

 • troufalka
  ****

  Překvapivě nejlepší díl z celé série. Zpočátku jsem moc nedoufala, ale po vyloženě slabých dílech, kdy mi Zoli i s Duchoněm lezli na nervy to najednou začalo nabírat grády. Jsem ráda, že to nedopadlo zas tak strašně, jak to zpočátku vypadalo, jen doufám, že nikoho nenapadne točit pokračování.(2.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace