Pradlík

Skvělý originální dabing a i příběh je místy velmi realistický a skvěle zpracovaný. Já mám film opravdu rád a eskapády s hyperaktivní veverkou nebo únik před rozčileným psem jsou bezvadné scény. Vincent: To né. Řekni, že nejsi tak hloupý, aby ses pokoušel ukrást moje zásoby?! RJ, teď tě budu muset sníst! RJ: Prosím, jsem chudák co chce nakrmit svoji rodinu! Vincent: Ty přece žádnou rodinu nemáš. RJ: Jsem jednočlenná rodina. ()

Hapretor

Tak tady to můžu říct naplno: "Výborný, super a ještě jednou skvělý!" Krásná animace, dobrá hudba, vtipné hlášky, dobré gagy, vtipné situace, spoustu nápadů jak diváka zase překvapit a rozesmát, zkrátka toto je u mě top v sekci výborných a vtipných animovaných filmečků pro celou rodinu, a to doslova pro celou rodinu, protože se u toho musí zasmát snad každý. ()

Heroine

Jedna z těch výrazně méně povedených animovaných komedií, ze kterých si po čase nepamatuji ani jednu hlášku. Asi to není ani tak moc vtipné, ani tak moc zábavné, natož pak originální. Dokonce mne překvapuje, do jakých detailů se tvůrci animáků navzájem vykrádají (viz. kofeinem předávkovaná veverka se objevila ve filmu Karcoolka o rok dříve). ()

Akana

Další lehce mravokárná variace na oblíbené americké heslo "rodina je základ státu". Hyperaktivní veverka je docela zábavná, animace řemeslně perfektní, ale žádný trvalejší dojem to ve mně nezanechalo. ()

Eluin

Průměrný animák, který je asi určen zase o něco více dětem a mládeži než těm ostatním. Několik fórků je ale skutečně dobrých, takže přebyjí i ten klasický pathos. ()

char_t

50%. Animáky můžu, ale tenhle mi nějak nesedl. Příběh není ničím výjimečný, postavy sice rozmanité, ale nezajímavé... Jednou stačilo. ()

Anduril

Ďalšia super rozprávka od DreamWorks. Kde okrem peknej grafiky, super hlášok nájdete i príbeh a pekné myšlienky a priateľstve. Kto neuvidí, neuverí. ()

Ydrosten

Animák, který mi delší dobu unikal. Dnes ( 19.10.2014 ) jsem ho vlastně vyděl poprvé celý. Dříve jsem viděl jen část, která ně nějak výrazně neoslovila. Když jsem to ale viděl celé, tak musím uznat že je to ten lepší animák, mezi všemi těmi ostatnímy, se kterýmy se v těch dobách doslova roztrhl pytel. Dám 4 hvězdy - hlavně za Mývala ( RJ ) a Veverku ( Hemmy ) ()

BOURQUE

Vydarený animák nielen pre deti ale aj pre dospelých. Ideálny, keď vonku je zlé počasie. PS. „Vedľajší“ účinok kávy je veľmi dobre využitý! ;) Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Rathalos

Dreamworks opat potvrdil,ze ma skvely nos na animaky,Za plotom je skvela zabava s milymi postavickami,animaciou,hudbou a pribehom,plny pocet bodov...:-) ()

Faila

Bohužel, jak mám animáky ráda, tak některé na mě vůbec nepůsobí. Tady mi nesedly hlavní postavy, ať už tím, jak vypadaly, jak se tvářily a hlavně tím, jak se chovaly. Zápletka ok, i když moc prostoru pro nápaditost tvůrcůn nedávala. Za plotem pro mě určitě není blbý a vyloženě špatný animák, znám i o dost horší - ale i o dost lepší. ()

Yomega

Skoro až klasický animák z produkce DreamWorks. Je to milý, vtipný, nenáročný a děti budou slintat blahem nad roztomile se šklebícíma zvířátkama. Ovšem nemůžu si pomoct, ale hlavní rival Dream Works,studio Pixar je už někde trošku jinde. Jejich Úžasňákovi a hlavně poslední přírustek Auta, nabízí kromě pořádné porce zábavy i jaksi „dospělejší“ podívanou plnou emocí. To mě tady trošku chybí. Ale neberu to jako výrazné mínus, spíš je to zaměřením více na dětské publikum. Pro mě možná trošku zklamání, ale rozhodně to byla velice příjemná a zábavná podívaná. Ovšem jak už jsem uvedl výše, s konkurencí od Pixaru to u mě neobstálo.... ()

Cruchot

Mírně nadprůměrný animák, který vytahuje na **** geniální veverčák Hammy. Pro děti jako stvořené, ale pobaví se i dospělý divák. ()

Miki68

Jeden z těch lepších animáků, u kterých se nebudou nudit ani děti, ani dospěláci. Jen se mi zdá, že těch kreslených filmů o zvířátkách je větší než malé množství...3,5* ()

Nšoči

Zase jeden krásný animák, který je jen o trochu horší než "Hledá se Nemo", s perfektně namluvenými postavičkami (hlavně Bruce Wiilis jako mýval RJ) a neskutečně srandovní želvou. Příběh je klasický, ale nenudí, postavičky jsou vytvořeny precizně a humoru je zde dost a dost. 85% ()

SiMMaS

Chválím soundtrack a mě osobně se veverka líbila - kór scéna, kdy už tak hyperaktivní zvíře požilo kofein a svět se pro něj zpomalil:) Povedené:) ()