Pitrsss

Celkem vtipný a hodně zábavný animáč, kterej mě dost překapil a slušně mě pobavil..Určitě doporučuju, pustit si to v originále. 70% ()

Skarface

Nejlepší co na tomhle filmu bylo že sem ho viděl ve škole na hodině angličtiny a zaujalo mě to natolik že mi nedalo se na to podívat znovu doma a pak po měsící ještě jednou a což značí že se mi tenhle animák zalíbil natolik že ho mužu označit jako muj nejoblíbenější Animovaný komedialní film ! A hned za ním se drží spláchnutej ()

Lilloos

Hezká animace, roztomilá zvířátka a jednoduchý humor, zkrátka klasické ingredience pro každý správný animák. Všechno funguje dobře, ale srdcovka se z toho prostě nevyklube. ()

nonick1

Překvapivě zábavný rodinný animák, který svými skvělými scénáristickými nápady a inteligentními fórky pobaví děti i dospělé. Všechny postavy a postavičky mají dobře zvládnuté charaktery a děj svižně graduje do finále, s množstvím vtipných scének, v některých případech jako vystřižených ze zlatých časů grotesky. Nesporným bonusem jsou pak přijatelnou formou nakousnuté problémy naší „civilizace“: od plýtvání potravinami, přes konzumní způsob života až k postupnému ničení přírody. Takže jo..., za pět. ()

pend

Slušná zábava. V originále hvězdné obsazení, bohužel jsem neměl možnost slyšet...Veverka mi přišla jako doplněk jednoznačně pro děti. Oceňuji řadu vtípků určených dospělým včetně ukázky vybavení amerického domu na předměstí... ()

Šmoula

S animáky se zvířatama se jen trhl pytel. Tenhle se bude určitě řadit jen k průměrným z nich. Občas se člověk i zasměje, ale ne zase tak moc. .....60% ()

senyor

Keď som videl Za plotom pred dvoma rokmi pamätal som si ho ako infantilný a trápny film. Keď som si ho pozrel spolu s mojím bratom dnes, ani neviem, ako som k tomuto záveru pred dvoma rokmi prišiel. Zápletka by síce mohla byť troška originálnejšia a postavičky sympatickejšie, ale celkové vyznenie bolo aj pre mňa dosť vtipné, nehovoriac o tom, že môj 9-ročný brat sa výborne bavil celý film. A finálna scéna keď "nakofeínovaná" veverička vidí všetko mnohonásobne spomalené, je ozaj zábavná. ()

Luqi

Síce ten príbeh i postavy (s výnimkou hyperaktívnej veveričky) sú podľa otrepanej šablóny, čo diváka nudí, ale celkom to vynahrádza množstvo vtipných a zaujímavých nápadov, momentov a hlášok (medveď zje mesiac - čips, zastavenie zemegule, veverička po energetickom nápade atď.)........... Ale je to film predovšetkým pre deti a keď to mám hodnotiť očami detí, tak je to za 4. ()

artas

Perfektné dielko plné "heftov" a komických scénok, plus vydarená animácia. Skutočne som sa smial, nie iba usmieval, dostal ma hyperaktívny veveričiak a keď ho nadopovali kofeínom to bola geniálna scénka. Odporúčam k zhliadnutiu. ()

tenced

Zabíjel mě fakt, ze cumim na vylozene zoufaly tah na branu, nesympaticka zvirata delaji nudne veci. Film kde je vam vsechno jedno. Hloupe a zbytecne. ()

popelka595

"Hemi, ta sušenka je šmejd." - "Když mně hrozně chutná, já mám su-su-sušenku." Už jen kvůli téhle hlášce jsem se to tohodle animáku zamilovala. ()

Narciska

Tipuji, že dětem se to líbí, ostatně mě taky. Taky si myslím, že děti dostanou hezké poznatky - o síle rodiny, přátelství, odvaze i různosti. Na můj vkus to jen bylo příliš cíleno na amerického diváka. ()

Hogo Fogo

Film ma naozaj nádhernú animáciu a celkovo príjemné výtvarné pojatie. Našlo sa niekoľko dobrých vtipov a narážok, ale ani tie nespasili skutočne veľmi úbohý príbeh skladajúci sa zo samého otrepaného klišé. ()

tragos

Za plotem je film určený spíše menším divákům (příběh je šablonovitý až hanba), na druhou stranu některé gagy potěší i dospělé. Skvělá animace, podprůměrná hudba. A zhulená veverka :) 6/10 ()

zelda82

Nevim co na tehle ptakovine vsichni vidi. Pribeh je nudny a klisovity az beda, humor infantilni (az na par cestnych vyjimek), no proste des a bes. Jeste ze ma tenhle skvost velice prijemnou stopaz:) Celkove usmolenych 30% ()

Blaster33

No připadalo mi to jako lehce podprůměrná animovaná komedie, ale přesto oceňuji nápad, grafiku a občas i vtipné situace. 50% bych řekl že je optimální hodnocení. ()