Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

zaack

Jeden z těch slabších animáků. Sice se ve filmu pořád něco děje (nějaké zvíře někam letí, nebo odněkud padá), ale mě to skoro celou dobu vůbec nezajímalo. ()

gjk79

No trochu mě to zklamalo,čekal jsem větší zábavu,ale na druhou stranu patří k těm lepším animáčům. Za uslintanou veverku a nahou želvu dávám 65% :-) ()

Orbosh

Stále dobrá zábava. Hlavním problémem je, že ty nejlepší scénky, v kterých si někteří tady tak libují, viděl už člověk někde jinde a leckdy i lépe provedené (například zrychlená veverka převzatá z Karcoolky z námětu v Době Ledové). Pokud nemáte co s volným večerem a máte zrovna nějaké děcko okolo, tak je to ideální záležitost. Ale nesrovnávat s výbornými 3D animovanými filmy, protože to IMHO neustojí podobně jako více zprofanovaný Wall-E. ()

CuriousGuy

Překvapivě dobrý animák, od kterého jsem moc nečekal, ale hodně dostal. Solidní vtípky, pohodová atmosféra a klišovitý příběh. Třeba na takové Úžasňákovi to nemělo, ale přece jen... ()

Drky

Byl jsem velice mile překvapen, nejsem příznivcem těchto animovaných počinů Pixaru. Ale Na tohle jsem byl dokonce i v kině a užil jsem si to parádně(manželka mě přemluvila). Byla to taková poznávací cesta lesních zvířátek do světa lidí. Velmi často hodně úsměvné, občas také napínávé! Tohle mělo prostě skoro všechno. Hodnocení 4* a 80%. ()

Vacice92

Na tenhle animák prostě nedám dopustit, nechybí zde humor ani drama...a dokonce je i filozofický: "My jíme, abychom žili, ale lidi žijou, aby jedli." Mýval RJ ()

AyLe_

Možná, že jsem už viděla až moc animáků, nebo těžko říct, ale nebavilo mě to. Vůbec. Žádné postavě jsem nefandila, žádná mi nebyla nějak zvlášť sympatická, ba naopak: některé mě pořádně štvaly (naspeedovaná veverka, přechytralá želva, záporácký mýval i uječená hysterická ženská), což je průser jak u normálních hraných filmů, tak i u animáků. Znovu už se na to určitě nepodívám. ()