AltairAhad

Skvělý klasický animák, který se hodí třeba na letní večery. Jak v originále, tak s dabingem. Prostě skvělá letní odpočinková pohádka. Třeba konkrétně pustavičky RJ a Hammy jsou skvělé a diváka dokážou rozesmát, jak ty velké tak ty malé. I ostatní potvůrky, jsou skvělé. Možná, že bych dala i 5*, ale ta želva mi byla tak protivná, že může za konečné hodnocení. Ale i tak 80% já se bavila skvěle. ()

tyzik

Můj oblíbený animovaný film který u mně zabodoval ještě více než třeba Shrek a a získal si mně. scénky s lesními tvory jsou roztomilé ale ještě radši mám ty s tou bláznivou ženou, a kdyby nebyli tak bych asi film tak hrozně nezískal. To všechno obklopuje hezká hudba s milou animací, a film není nějak zbytečně dlouhý a za 75 minut ho máte shlédnut.í ale tenhle film nejde jenom na jedno shlédnutí a já ho znám nazpamet a přesto ho tak miluji a asi ještě budu jelikož je vážně dobrý film. ()

Bombicka

Zajímavý příběh, pěkné zpracování, ojedinělý nápad co se týče toho příběhu, vtipné konverzace, poučné pro děti. Ovšem na plných 5 to není :) ()

medveed

Povedený mix zábavných scén pro děti i dospěláky. Každý si najde to svoje. Závěrečná scéna, kdy se hyperaktivní veverka napije energetického nápoje, je boží J 85% ()

Bogrant

Za plotom sa neodohralo zrovna najdokonalejšie animované predstavenie, ale je to slušná jazda naprieč dvorom, s dobrými vtípkami a i scénami, prinášajúca rôznorodé haluzné postavičky všemožného druhu a jedného hajzlíkovsko-sympatického mývala, takže ok. ()

Holly_Molly

Jídlo! Jídlo! JÍDLOOOO! Když to vyšlo a ségra na to koukala každej den 3x, začala mě ta pohádka lehce srát... ale pustit si to po letech znova byl fakt dobrej nápad. Je tam spousta výbornejch gagů, skvělá parta zvířátek a hlavně JÍDLOOOOO! Tomu nejde nedat maximální hodnocení, protože JÍÍÍDLOOOO! <3 ()

Džej Ár

Na můj vkus nic moc, ale dětem, pro které je to primárně určeno, se to asi líbit může. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že příběh je dost plytký a žádných extra vtipných gagů jsem se taky tak nějak nedočkal. ()

Mirešák

Očekával jsem, že film skončí štastně. Závěr skutečně vypadal jako happy end, ale vyhrál to ve skutečnosti největší záporňák, který zmanipuloval ostatní zvířata, aby kradla jídlo. Pro změnu chudákům, kteří byli tímto záporňákem o jídlo obráni, ublíží nakonec nebezpečný mechanismus. Smutné. ()

Crucifere

I když mám animáky rád, Over the Hedge mi nějak nesedl. Nemohl jsem néjak přijít na chuť hlavním postavám, jedině hyperenergetický veveričák Hamy mi padl do oka. Celkový příběh je takoý kýčovitý, když mýval musí sehnat jidlo pro medvěda, kterému ho ukradl a proto podvede lesní zvířátka a využije je k sehnání jídla. Nevím, mám raději prostší příběhy, když jde o animák pro rodinu, tedy i pro malé diváky. Když upustím od příběhu, tak animace jsou zpracovány celkem dobře a hodnocení muselo nahoru i díky bullet timu, který mě prostě nadchl :). ()