Remielia

je to tak za 3 a 1/2 trailer ma uplne nadchol ale ukazalo sa ze v nom vystrielali skoro vsetku municiu gagy su fakt podarene ale pi niektorych castiach som sa dost nudila tento animak ani neuskodi ale ani neoslni ()

ekap

Rozprávka, ktorá pobaví, ale vám aj pripomenie, čo ste už niekde videli! Mám pocit, že deťom nebola ani určená, asi by všetkému nerozumeli (know how, Stellooooo! a pod.). Dalo sa to pozrieť :) ()

mijano

Tak toto dielko sa dostalo jednoznačne medzi moje naj animáky. Nielenže tu nájdete aj nejakú tú hlbšiu myšlienku, ale počas celého deja som sa nenudil, naopak stále som sa smial a stále ponúkal niečo nové a fakt dobré. Tak toto sú animáky, na ktoré sa dá niekoľko krát pozerať a stále vás budú baviť. ()

Skeevee

Byla to sranda, mělo to slušnej dabing, sice očekávaný konec, ale s neočekávaným dějem těsně před ním a trochu toho rodinného klišé...ale! hromada zábavy, spousta vtipů i pro dospělé...další zdařilý animák, který si nezadá s těmi nejlepšími ;) ()

Danielitto

Ne, toto rozhodně není špatný animák. Možná je dost zaměřený na dětské publikum, ale jeho úžasný groteskní humor si užije každý, kdo na jednodušší příběh tolik nehledí ;) ()

Mám ten pocit jenom já, nebo se nám nějak rozmohly veverky na kofeinu? Ale jinak moc pěkné odlehčení, asi málokdo čekal :) ()

sAreOn

Povedené a velice vtipné. Trošku netradiční pojetí, ikdyž hlavními hrdiny jsou opět zvířata. Avšak přítomnost dospělejšího humoru, občas i černého humoru, děla z tohoto animáku něco víc. ()

cypher

Skvělé zpracování, kvalitní animace! Podle mě scéna s naspeedovaným veverčákem je ta nejvtipnější ze všech animáků!:D ()

ZAUME

Klasická animovaná komedie se slabším humorem, snažící se vyrovnat animovaným gigantům.. Co naplat, tenhle se neuchytil ačkoliv jsem jej sledoval s úsměvem na tváři. ()

kishi_SO

roztomila rozpravocka, ktora ma naucit deti aj dospelych, ze mysliet iba na seba a svoje potreby sa neoplati. Ale kofeinove vevericky su v kazdom 2 animaku a obcas vydareny vtipik velmi nezavazi. Na jedno kuknutie, viackrat sa Vam to pacit nebude. ()

zodiak217

Fantastické, skvelé, bravúrne a ešte všetky superlatívy na konto tvorcov tohto animovaného filmového hitu. Tento film som už videl viac krát vo viacerých jazykoch. Mimochodom v angličtine a v češtine ma dabing najviac oslovil. Dej je tak jednoduchý no pritom skvelý a vtipný, že som sa ani na minútu nenudil a to je pre mňa pri každej snímke dôležité. Bol som nadšený nielen z animácie, ale aj z charakterov jednotlivých postáv - zvierat. Celé to bolo doplnené dobrou hudbou a rýchlo plynúcim dejom, kedy sa človek ani nenazdá a už je koniec. Toto je jednoznačne môj najobľúbenejší animovaný film a keby som mal tú možnosť dám mu ešte viac ako len "chudobných" 5 hviezdičiek. Jednoznačne prekonáva mýtus, že animované filmy sú určené len pre deti. Pri "Over the Hedge" sa zabavia všetky generácie a strávia pri ňom pekné chvíle. Oplatí sa vidieť! ()

unclejack

Musím uznať , že to docela ujde , príbeh nie je vôbec prehnaný a určite má aj svoju hĺbku. Za plotom ma však neoslovilo do tej miery , ako iné animáky , napríklad podobná Lovecká sezóna bola celkom dobre a vtipne zvládnutá. Inak však ide o celkom dobrú zábavu. ()

LencaN

Bylo to kraťoučké, smála jsem se, i když chápu, že je to primárně pro menší diváctvo, ale některé fórky byly hodně dobré. Animace mi přišla slušná na tu dobu, holt je to 7 let zpět, ale dobré. Navíc nadržuju všem chundelatým zvířátkům ve filmu i normálně, takže jsem si přišla na své. Bylo to doplněno hezky zpracovanými scénami - je myšleno třeba kofeinem nadopovaná veverka a její vnímání okolního světa :D jinak sice se postavy můžou zdát trochu ploché a nerozvedené, ale taky co by člověk mohl chtít, když to má 80 minut, tady to stačilo a dokonce nám taky připomněli rodinné hodnoty. Za mě 3,5*, ale kvůli chlupáčům zaokrouhlím nahoru O:-) ()

Wade W.

Animák preplnený narážkami na slávne filmy s originálnymi humornými situáciami. Medviedik čistotný ako zvierací John McClane. A tá superýchla veverička na redbulle proste musela byť inšpíráciou pre filmového Quicksilvera. ()

PanPyzamo

Za plotem jsem jako dítě miloval. Jedná se o animovaný film z roku 2006 od studia DreamWorks. Příběh je fajn a animace není zrovna nejlepší, ale prostě celková zápletka je vynikající a celkově se podle mě jedná o vynikající animák, který doporučuji. 7/10 ()