Vejrrr

Tak co se děje "Za plotem" mě celkem dostalo. Vtipný, svižný ... Nijak složitej či hlubokej děj.. A proto se muselo vsadit na vtipný hlášky a poutavý postavičky... A podařilo se... Těžko hledám chyby. Když si vzpomenu třeba na Příběh žraloka nebo na úspěšný kus Hledá se Nemo .... tak Za plotem má jasně navrch! ()

Delaney

Oproti Době ledový, Ratatakryse, Wall-Emu, Pandě a jiným novým animákům, je to hodně hodně hodně zoufalý... Objektivně 3-4*, ale s dnešní konkurencí 1*... ()

Zejf3da

Průměrnej animák, kterej zachraňuje posledních cca 15minut. Příběh samozřejmě ničím nepřekvapí. Animace ujde. Veverka na speedu byl dobrej nápad a Steve Carell tomu dodává pořádnou šťávu. Zbytek postav nestojí za zmínku, protože nedokáží pořádně zaujmout. ()

Ollie235

Animáky to u mě mívají těžké a tenhle prostě neprošel. Nebavilo mě to, nelíbily se mi postavičky ani příběh. Pobavilo akorát pár vtipů a narážek na soužití zvířat a lidí, ale jinak to pro mě byl naprosto nezáživný a zbytečný animák. ()

Gumrice

Při každé projekci umřu na smích, možná je to cíleno na mladší věkovou skupinu, ale na mě to funguje silně. ()

jarmik

Zhlédnuto s dětmi na Nova Cinema během ospalého pondělního prázdninového rána. A bavili jsme se převelice. :-) ()

Jimmy15

Výborná oddechovka. Celý film jsem se bavil nejen vtípkama a nápadama různých lesních zvířat, ale hlavně komičnost filmu dodával slovenský dabing. Některé dialogy byly opravdu skvělé. ()

thunnus

Nadprůměrná domácí zábava. Nenudil jsem se, ale místy to bylo až příliš jednoduché. Pro mou mladší sestru ovšem skvělý zážitek a poněvadž mladší diváci jsou cílová skupina, přidal jsem bod do celkového hodnocení. ()

Illy

Velice dobře jsem se bavil, ale kvalit a hlavně orginality Shreka, případně Nema to prostě nedosahuje. Kouzlo neviděného se v záplavě těchto filmů pomalu ztrácí. Škoda. ()

MedullaO.

Tento film se spoleha na starou obehratou pisnicku, jako bych tenhle pribeh uz nekolikrat videl..Nemuzu si pomoct...nuda, nuda, nic noveho. Ja mam rad pohadky, ale jak tohle mohlo dostat tak kladne ohodnoceni nechapu. ()

Phillo

Aká výnimočnosť? Originalita? Kde?! Nepomôžem si, ale toto naozaj nemá na žiadnu pixarovku. Čo je vtipné na zhúlenej veveričke? A kedy som sa mal smiať? Nejak som na to zabudol... Všetko mi prišlo priveľmi utrápené a detské, s množstvom posolstiev o priateľstve a bla bla bla... Jediné čo som ešte zniesol a dokonca som sa aj zasmial bol medveď na začiatku a úvodných cca 15 min. Potom už len čistá báchorka, ktorá sa snaží byť niečím čim nie je a nikdy nebude. 25% ()

Murphy722

Může se tomu říkat jak chce, ale pro mě je to další animák který má duši! Zelená éra Shreka mě poslední dobou nějak irituje. A tohle přišlo jako příjemná změna z té velké zelené parády! Velmi z radostí jsem ji přijal a díval se na parádní příběh o přátelství, rodině, trošku menšího egocentrizmu a okořeněný správným humorem ve kterém jsem někdy pochyboval, jestli si to děcka užijí tak jako dospělí. A bylo to poprvé co jsem slyšel dabovat Bruce Willise nějakou animovanou figurku. Čili jen tak dále Dream Works! ()

Eristt

Každý se občas vzhlédne v nějaké filmové postavě. No a Pan Želvička, tak to jsem já. Není tedy divu, že partičku za plotem mám více než rád. Navíc když hyperaktivní veverka je až nebezpečně podobná mé nejlepší kamarádce... o velký zážitek je postaráno. Bohužel mé a kamarádčiné alterega nezachrání vše a nezakryjí, že Za plotem nemá kdovíjak nakažlivou atmosféru, příběh je průměrný a pointa skrz na skrz pro děti. Ale jako zábava na jeden večer více než dobré. ()

Nekgro

Nečekal sem mnoho, ale omyl. Kvalitní animák, u kterého sem se fakt nenudil a hyperaktivní veverka byla famózní. A: Jsi lítá nebezpečná veverka. Veverka: Veverky nelítaj, jen skáčou. A: Lítá, ne lítací. Veverka: aha... ()

Sandeagle

Finální scéna s energy drinkem na 100%, zbytek tak na 70% a výsledkem jsou 4*. Je fakt, že takhle jsem se u animáku dlouho nezasmál. ()