yaqwsx

První animák, kde se objevila alespoň malá špetičička černého humoru. Je více odvázaný než všechny ostatní animáky. Škoda jen, že až trochu přespříliš sází na roztomilost zvířátek, která zakrývá některé scénaristické chybičky. ()

Jerrysus

Velmi povedený snímek, doslova kypící všemi různými pochoutkami a lahůdkami až z toho občas člověk pomalu dostává chuť na pořádnej "hambáč". Rozhodně nejde o klasický 3D slaďák, ale o komedii pro snad všechny věkové kategorie. Líbí se mi také rozmanitost zvířátek, které se ve filmu objevují (ne každý den potkáte želvu, co se baví s veverkou). Každopádně by film mohl taky poukázat na to, jak jsou všechny ty chipsy a podobné "vymoženosti" netolerantní k lidskému zdraví, ale jinak vážně dobrý. ()

Nikki48

Nádherné, premyslené, s myšlienkou. Príbeh, aký odráža niečo, čo je u ľudí celkom bežné. Samotu. "Ty nemáš rodinu!" "Som jednočlenná rodina." RJ je postavička, ktorú si každý musí zamilovať. Charizmatický, vždy vybavený vhodnou poznámkou, typ, ktorý vyrieši každý problém. Má len jeden problém- pocit, že nikoho nepotrebuje, že si vystačí sám. Sám ale zistí, že takto to v živote nefunguje. Neviem, čo sa mi na tomto animáku páči viac. Hudba, príbeh, postavy, krásna grafika, ktorá verne odráža ešte aj veci ako hrúbka srsti jednotlivých postavičiek...Za plotom je skrátka dielo, do ktorého sa každým pozretím zamilujem viac a viac. ()

maoc

Jasně, opět jedna masírka pro pidižvýky na téma rodinných hodnot, ale tahle nebyla nijak přestřelená a celkově zachovala jak kultivovanost myšlenek (a nebylo jich tam málo!), tak nechyběl ani drsnější až černý humor a akce. Za co dávám filmu 1 stařenu navíc je jeho drzost, s jakou si dovolí US kids and teenz a jejich parents bez obalu vrazit ťafku zbožštění jídla a prázdnoty předměstského způsobu života. Ty vole, dyk tihle lidi jim v chrámech konzumu provoněných popkornem a pocintaných koukakoulou dávají vydělat! Tomu říkám odvaha! ()

Guran

Tak tohleto se tvůrcům Shreka nepovedlo. Pro menší jedince je to lepší, ale pro dospělé nikoli. Ve filmu je chvilkama nuda a příběh nic moc. ()

Rajo

Velmi dobre zvladnuty animovany film. Graficky je to spravene velmi dobre, postavy su naozaj jedinecne a nenapodobitelne. K obsahu, je to skvele, dost casto som sa na tom smial hlavne na scene so skunkom a kocurom. Bohuzial sa tam nachadzali aj veci ktore mi pripadali nerealne aj na animovany film :)))) ten atomovy vybuch pri otvoreni balicka s chipsami alebo motor ktory sa nejak zazracne upevnil na vozik a vyletel do vzduchu. Celkovo je to velmi mile a ma to tak 4,4 hviezdicky... bohuzial po zaokruhleni :) este ma hnevalo ze som to musel pocuvat s prisernym slovenskym dabingom a nemohol som si vypocut Bruca Willisa, Avril Lavigne alebo Catherine O'Hara. ()

forrest11

Pocit, ktory som mal po dosledovani tohto filmu sa da opisat ako maximalne uspokojenie ;) Hlavne teda dusevne - maximalna pohodicka, taktiez nechyba moralne poucenie (ako inak pri americkych tvorcoch pre filmy urcene prevazne pre deti) a animacia je tiez krasna. ()

Chladek

Film se mi zprvu nezdál až tak zajímavý, nebo dobře udělaný, ale postupně jsem si ho velmi oblíbil. Předvším díky způsobu fungující rodiny lesních zvířátek, pěkně zkoordinovaným pohybům s dabingem, ale co doopravdy mě nadchlo, tak celá postava RJ. Mám tím na mysli jak vyjadřuje i beze slova své vnitřní pochody, jak se hýbe a jakou má mimiku. Celkově je ten děj sympatický a závěr je klasický dětský happyend. ()

CrazmydRed

o hviezdicku menej len kvoli malo vydarenemu soundtracku... ale inak...cakalo som podstatne nieco horsie, bola som prijemne prekvapena :) ()

Weirdman

8/10... Čakal som po dlhej dobe ďalší DOBRÝ nepixarovský animák a to čo Dreamworks naservírovali je SKVELÉ (aj keď s pár drobnými nedostatkami)... ()

swell

Další z pohodových animovaných filmů, který rozhodně nepatří do skupinky těch nudných. Pokud mám srovnávat s filmem „Auta“, je ještě nejspíš co zlepšovat, ale jsou okamžiky, ve kterých je „Za plotem“ zábavnější (např. když se hyperaktivní veverka pokusí nabrat trochu energie...). Rozhodně stojí za to ho vidět a pokud potřebujete uklidnit děti, je to velice vhodný způsob, jak je zabavit (vlastní zkušenost :-)). Hodnotím na 85%. ()