The Bone Orchard (E01) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h 5 min

 • 666teen
  ****

  Celkem chápu lehký zmatek uživatelů neznalých předlohy. Nevěšte hlavy! Tento handicap se dá lehce napravit. Takže si to můžete buď přečíst, nebo si strčit do prdele Psychorovu zlomenou expertní hůl.(18.5.2017)

 • Slasher
  *****

  Před pár lety jsem četl knížku, byl teď zprávou o seriálu nevzrušený a říkal si, jak sakra plánují přenést ten velemišmaš snových a mytologických divno sekvencí na plátno a jak z toho asi nevyleze komerční domrdaná zbytečnost. A hele - casting je tak super a autorský kouzlo tam takový, že se potvrzují zvěsti o nový nejzajímavější a (to jsem zvědav) politicky nejrelevantnější show v televizi. První díl plyne jako krev, hlásím se k odběru týden co týden. "Baby, you're torturing me..." ♪♫(1.5.2017)

 • LIVINGDEAD
  *

  Parádní začátek a jakmile se objevila věznice, šlo to do kytek!(2.5.2017)

 • Davies182
  ***

  Studená vizuální onanie nad nezfilmovatelnou a po atmosférické stránce snad až meditativní knihou. Román se vyznačuje silnými mikropříběhy s nadmíru poutavými filosofickými pointami, které hrají prim nad bezduchým mlácením vypravěčské slámy a dosebezahleděností. V pilotu je to zatím přesně naopak. Gaiman je architektem barvitého městečka plného spletitých uliček, v němž Fuller se Sladem zatím jen opatrně našlapují ze strachu o poškození vzácných historických budov.(1.5.2017)

 • 6thSun
  ****

  Vůbec nevím, na co jsem to právě čuměl, ale docela se těším na další díl.(3.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace