Triumf (E05) (epizoda)

 • Česko

  Tak kde je tu ten Měsíc?

  (neoficiální název)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 39 min

 • Gemini
  ***

  Závěrečná epizoda Kosma se obouvá do bratrů Slováků, ale je to humor k uzoufání prvoplánový, a byť svaté nadšení dua Pomajbo-Novotný, je magické, tak zas takovou čarovnou mocí, aby zachránila ubohé vyvrcholení causy drůbežářské lobby, bohužel nedisponuje. Závěrečné přistání-nepřistání na Měsíci je přesně v duchu seriálu, ale toho slabšího materiálu bylo tentokrát příliš mnoho na to, aby se průšvih dal odvrátit. Jestliže mělo jít o závěrečnou údernou tečku za něčím, co mělo svůj vývoj přes šest nestandardně dlouhých epizod, tak je název Triumf jen sarkastickou tečkou za místy úžasnou, celkově ale nijak světobornou, a hlavně neskutečně nevyváženou, prací týmu, který České televizi Kosmo dodal. Pro epizodu 60%, a to ještě docela s bídou.(11.2.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Závěrečná epizoda mě nezklamala, výborně jsem se bavil, Majo Labuda byl vynikající stejně jako typické česko-slovenské rozpory. Jenže co se dá dělat, když se Slováci chovají, jako kdyby jim ty Tatry patřily a Češi se chovají jako sebevrazi, kdo je má z těch lavin pořád tahat?:D Zanechání české stopy na měsíci bylo velkolepé, škoda jen drobného selhání modulu od Transporty. Na druhou stranu to bylo možná štěstí, co kdyby někdo poškodil šlépěj prvního Američana na Měsíci? Možná by u nás pak provedli pár vrtů a zjistili, že se u nás porušuje demokracie.(6.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Pán prezident, Ďuľovčík, Mimozemské. Máme kontakt." Tak tentokrát to schytali bratia Slováci, kuřecí magnát Hrabiš a Úřad na ochranu soukromých údajů. Mě tedy nejvíce pobavily pokusy o slovenštinu kapitána Chromého, svlékací rituál Agáty, Kuříp a samozřejmě přesvědčování Rakušanů o tom, že jsme zbourali Temelín. Jen tu politickou satiru nějak odválo vakuum a Bouček s Repelentem už taky dokázali vymyslet větší hovadiny, takže pro mě bylo dobytí Měsíce ve výtahu menším zklamáním.(22.11.2016)

 • honajz
  odpad!

  Neskutečně trapný humor. Jak pokus o scénku se Slováky, tak pokus o ztrapnění Babiše. Humor studentíků o přestávce na záchodě. Navíc to vlastně nemá konec - jak to dopadlo se čtveřicí kosmonautů na Měsíci? Budou se točit další díly? Snad ne. Tenhle byl vysloveně strašný, děsivý, obludárium, jak se nemá dělat humor. Tvůrci evidentně všechnu invenci vyplácali na druhý díl, který je stejně jen pokusem o kopii Ano, ministře.(21.11.2016)

 • martiňák
  ***

  U některých filmů nebo seriálů si člověk často řekne: to je tak blbý (dotažený do absurdity), až je to vtipný (třeba někdy u Comebacku). Někdy hodně vtipný. U seriálu Kosmo jsem si často říkal, že je to tak blbý, až je to blbý. Není to totální propadák, je tam pár světlých a vtipných momentů, ale moc vydařený seriál to není.(22.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace