Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Česko roku 2016. V závěrečném dílu se rozpoutává dvojí drama. Ve vesmíru s napětím sledujeme, jak si poradí mužská část posádky s bezpilotní slovenskou lodí Posol, s vycpanou ovcí a s nočním vrátným slovenského Úřadu pro málo pravděpodobné jevy, jak se Agáta vyrovná s řízením Řípu 1 a nepříjemnými dotazy tajemníka Repelenta a zda se ministru Šnajdrovi podaří nejen splnit podmínky sponzorské smlouvy, ale také vyrovnat se s následky povinné konzumace velkého množství grilovaných kuřat z chovu předního českého drůbežáře Hrabiše. A samozřejmě, jak to dopadne s tím Měsícem! (Česká televize)

(více)

Recenze (41)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dvou fámozních dílech už to v závěru vypadá, že tvůrcům začínali pomalu docházet nápady, a že těch pět dílů je tak akorát. Dění v kosmu tentokráte obstárávají místo poláků slováci, s tím, že narážky na poláky logicky vystřídají narážky na slováky (ovce...). Dění na povrchu pak podrží KuŘíp, ale podprsenková anabáze je spíš návrat k nepovedeným vtipům z prvního dílu. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neskutečně trapný humor. Jak pokus o scénku se Slováky, tak pokus o ztrapnění Babiše. Humor studentíků o přestávce na záchodě. Navíc to vlastně nemá konec - jak to dopadlo se čtveřicí kosmonautů na Měsíci? Budou se točit další díly? Snad ne. Tenhle byl vysloveně strašný, děsivý, obludárium, jak se nemá dělat humor. Tvůrci evidentně všechnu invenci vyplácali na druhý díl, který je stejně jen pokusem o kopii Ano, ministře. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak žádné překvapení se nakonec nekonalo. Pěkně prosraný potenciál – to vám tedy povím pánové…Finální díl už jen podtrhl scénáristický zmar, který se zmohl jen na dělání prdele z Babiše, kuřat a Slováků. Evička nám kozy neukázala, za to ale dokázala najít tu trojici tupounů a zapíchnout vlajku na Měsíci – no i když jen na chvíli. Asi nejlepší hlášku vypotila ta malá holka během rozhovoru s reportérkou. Slabý průměr. 50% ()

martiňák 

všechny recenze uživatele

U některých filmů nebo seriálů si člověk často řekne: to je tak blbý (dotažený do absurdity), až je to vtipný (třeba někdy u Comebacku). Někdy hodně vtipný. U seriálu Kosmo jsem si často říkal, že je to tak blbý, až je to blbý. Není to totální propadák, je tam pár světlých a vtipných momentů, ale moc vydařený seriál to není. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečná epizoda mě nezklamala, výborně jsem se bavil, Majo Labuda byl vynikající stejně jako typické česko-slovenské rozpory. Jenže co se dá dělat, když se Slováci chovají, jako kdyby jim ty Tatry patřily a Češi se chovají jako sebevrazi, kdo je má z těch lavin pořád tahat?:D Zanechání české stopy na měsíci bylo velkolepé, škoda jen drobného selhání modulu od Transporty. Na druhou stranu to bylo možná štěstí, co kdyby někdo poškodil šlépěj prvního Američana na Měsíci? Možná by u nás pak provedli pár vrtů a zjistili, že se u nás porušuje demokracie. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama