Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Česko roku 2016. V závěrečném dílu se rozpoutává dvojí drama. Ve vesmíru s napětím sledujeme, jak si poradí mužská část posádky s bezpilotní slovenskou lodí Posol, s vycpanou ovcí a s nočním vrátným slovenského Úřadu pro málo pravděpodobné jevy, jak se Agáta vyrovná s řízením Řípu 1 a nepříjemnými dotazy tajemníka Repelenta a zda se ministru Šnajdrovi podaří nejen splnit podmínky sponzorské smlouvy, ale také vyrovnat se s následky povinné konzumace velkého množství grilovaných kuřat z chovu předního českého drůbežáře Hrabiše. A samozřejmě, jak to dopadne s tím Měsícem! (Česká televize)

(více)

Recenze (36)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná epizoda mě nezklamala, výborně jsem se bavil, Majo Labuda byl vynikající stejně jako typické česko-slovenské rozpory. Jenže co se dá dělat, když se Slováci chovají, jako kdyby jim ty Tatry patřily a Češi se chovají jako sebevrazi, kdo je má z těch lavin pořád tahat?:D Zanechání české stopy na měsíci bylo velkolepé, škoda jen drobného selhání modulu od Transporty. Na druhou stranu to bylo možná štěstí, co kdyby někdo poškodil šlépěj prvního Američana na Měsíci? Možná by u nás pak provedli pár vrtů a zjistili, že se u nás porušuje demokracie. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná epizoda Kosma se obouvá do bratrů Slováků, ale je to humor k uzoufání prvoplánový, a byť svaté nadšení dua Pomajbo-Novotný, je magické, tak zas takovou čarovnou mocí, aby zachránila ubohé vyvrcholení causy drůbežářské lobby, bohužel nedisponuje. Závěrečné přistání-nepřistání na Měsíci je přesně v duchu seriálu, ale toho slabšího materiálu bylo tentokrát příliš mnoho na to, aby se průšvih dal odvrátit. Jestliže mělo jít o závěrečnou údernou tečku za něčím, co mělo svůj vývoj přes šest nestandardně dlouhých epizod, tak je název Triumf jen sarkastickou tečkou za místy úžasnou, celkově ale nijak světobornou, a hlavně neskutečně nevyváženou, prací týmu, který České televizi Kosmo dodal. Pro epizodu 60%, a to ještě docela s bídou. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Pán prezident, Ďuľovčík, Mimozemské. Máme kontakt." Tak tentokrát to schytali bratia Slováci, kuřecí magnát Hrabiš a Úřad na ochranu soukromých údajů. Mě tedy nejvíce pobavily pokusy o slovenštinu kapitána Chromého, svlékací rituál Agáty, Kuříp a samozřejmě přesvědčování Rakušanů o tom, že jsme zbourali Temelín. Jen tu politickou satiru nějak odválo vakuum a Bouček s Repelentem už taky dokázali vymyslet větší hovadiny, takže pro mě bylo dobytí Měsíce ve výtahu menším zklamáním. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutečně trapný humor. Jak pokus o scénku se Slováky, tak pokus o ztrapnění Babiše. Humor studentíků o přestávce na záchodě. Navíc to vlastně nemá konec - jak to dopadlo se čtveřicí kosmonautů na Měsíci? Budou se točit další díly? Snad ne. Tenhle byl vysloveně strašný, děsivý, obludárium, jak se nemá dělat humor. Tvůrci evidentně všechnu invenci vyplácali na druhý díl, který je stejně jen pokusem o kopii Ano, ministře. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak žádné překvapení se nakonec nekonalo. Pěkně prosraný potenciál – to vám tedy povím pánové…Finální díl už jen podtrhl scénáristický zmar, který se zmohl jen na dělání prdele z Babiše, kuřat a Slováků. Evička nám kozy neukázala, za to ale dokázala najít tu trojici tupounů a zapíchnout vlajku na Měsíci – no i když jen na chvíli. Asi nejlepší hlášku vypotila ta malá holka během rozhovoru s reportérkou. Slabý průměr. 50% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama