Matrimonium (S02E07) (epizoda)

Matrimonium

Drama / Historický

Velká Británie, 2017, 1 h

Margaret, Margaret, je mi jej luto...a to cely cas, pozorujuc jej krasnu svadbu...a kladla som si otazku, preco jej to (nebudem prezradzat) Alzbeta nepovedala????!!!! Neviem, ci to vedela aj v skutocnosti...ktovie. Samozrejme keby jej to povedala, vsetko by bolo inak a dejiny sa menit nedaju. Goode mi tu je nesympaticky, asi preto, koho tu stvarnuje. Tato epizodka patri Margaret, Elizabeth je tu na vedlajsej kolaji a to pritom sa jej v osobnom zivote vedu velke veci :-).(25.8.2020)

• bubun

Zbytečné, rádoby šokující sexuální scény, které jsou bohužel stylisticky i střihově tak tradiční, že prostě nejsou šokující, jsou jen směšné. A debilní.(23.1.2021)

Úchvatný konec. Hudba, záběry.. Velmi se mi na celém seriálu líbí dobová věrnost a kvalitní zpravování událostí. Ke špičkovému výkonu herců netřeba nic dodávat.(9.11.2019)

Opět epizoda, která se věnovala zejména princezně Margaret a jejímu vztahu k Anthony Armstrong- Jonesovi. Proti podobně zaměřenému pátému dílu byl tentokrát děj o něco málo slabší, tím ale nechci říct, že byl špatný. Jen neměl takový náboj, přestože lustrace byla dokonalá.(27.3.2018)

Ta slovní výměna dvou sester, zvlášť když jedná z nich je těsně po porodu. Emočně nabité.(16.11.2020)