Dopis od Petera Townsenda přiměje Margaret, aby vznesla smělý návrh. Elizabeth má dobré zprávy, což pro Margaret znamená komplikace. (Netflix)

vydumnica

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Margaret, Margaret, je mi jej luto...a to cely cas, pozorujuc jej krasnu svadbu...a kladla som si otazku, preco jej to (nebudem prezradzat) Alzbeta nepovedala????!!!! Neviem, ci to vedela aj v skutocnosti...ktovie. Samozrejme keby jej to povedala, vsetko by bolo inak a dejiny sa menit nedaju. Goode mi tu je nesympaticky, asi preto, koho tu stvarnuje. Tato epizodka patri Margaret, Elizabeth je tu na vedlajsej kolaji a to pritom sa jej v osobnom zivote vedu velke veci :-). ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět epizoda, která se věnovala zejména princezně Margaret a jejímu vztahu k Anthony Armstrong- Jonesovi. Proti podobně zaměřenému pátému dílu byl tentokrát děj o něco málo slabší, tím ale nechci říct, že byl špatný. Jen neměl takový náboj, přestože lustrace byla dokonalá. ()

bubun

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zbytečné, rádoby šokující sexuální scény, které jsou bohužel stylisticky i střihově tak tradiční, že prostě nejsou šokující, jsou jen směšné. A debilní. ()