Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

xpaja

Jistý šarm francouzských komedií z tohoto dílka stále čiší. Jinak je ale vidět, že cílem bylo zalíbit se masám a především dnešním náctiletým. Z toho vyplývá značná klipovitost a spousta samoúčelných a prvoplánových scén, které hraničí s trapností. Což je velká škoda, protože ústřední motiv má obrovský potenciál. I přesto jsem se u filmu celkem bavil, takže dávám --- == 70 % == --- . ()

Luckyboy

"Holywoodská" komedie s francouzským šarmem. Stačí zaměnit Lacheaua za Owena Wilsona a Fontan za jakoukoli americkou mladou krásnou herečku a je to holywood jako vystřižený, ale bez toho šarmu. Příjemná lehčí schématická zábava. ()

DonBraso

Že bych se za břicho popadal to určitě ne,ale jednou jsem břečel smíchy.Ona vcelku takhle komedie je docela fakt hovadina,kterou drží hlavně Didier Bourdon,který neskutečně baví.Kupodivu kopie Owen Wilsona Lacheau je docela bída,ale stále to ještě jde,že nějaký skeč či nápad jako režisér má,ale taky jich je dost docela utopie.Je hned poznat pár scén,že budou(pes) a některý vemou i za srdéčko (Assassin's Creed,Krvavý sport).Kolem a kolem je z toho slušná komedie,která zpočátku nevyčnívá ani tím nápadem,jako doopravdy skvělým již avizovaným Bourdonem.Vzato druhá strana mince je nesmyslná postava "zpěvačky" a mohl bych pokračovat.Tu scénu z koupelny si budu pamatovat hodně dlouho:)70% ()

Adrii

Bavila jsem se od zacatku do konce.. o presto, ze divak uz na zacatku odhadne, jak film skonci a jaka bude zapletka, namet je pomerne originalni a neotrely.. vtione situace a parodie na dalsi filmy posunulo tuto komedii jeste o level vys.. chcete li se zasmat, tohle je film prave pro Vas :) ()

pafka

Zacatek dokonaly, skutecne jsem se tak strasne smal, gagy jsou vysperkovane a velmi sikovne natocene. Ovsem pak to sklouzne az do jadra komedie, jak to mnoho komedii ma, ze se vsichni omylem potkaji na stejnem miste, zacnou se zapletat do vlastnich lzi a klicek a to je snad pry zivna puda pro dobrou komedii. Ja jsem snad tohle komedialni klubko nikdy asi spravne nerozmotal, protoze misto vtipu a srandy z toho byla takova ta mela, kde se vsechno ztraci a nic nevynika. Skoda, ze se neudrzela latka gagu jako na zacatku a film jim nedokazal udelat zivnou klidnou pudu. ()

blondboss

Taká klasická francúzska romantická komédia, pri ktorej si každý milovník podobného žánru príde na svoje. Ak máte zlú náladu, tento snímok vám ju určite zmierni. Nápad celkom fajn a aj pár odkazov na iné filmy potešili. A Eloide je nádherná ženská. Taká príjemná jednohubka na nedeľné popoludnie. 65 % ()

rigby

Trochu inspirováno Klamačem srdcí, ale to byla naprosto jiná liga. Tady je vidět, že se šetřilo, a to i na scénáři. Zápletka je sice typicky francouzsky chaotická, ale velmi prostoduchá a nic se z ní nevytěží. Vtipů málo, a to co zbylo, je hodně trapným tahem na první signální soustavu. Inteligentní humor zcela chybí. Ani milostné napětí tu necáká na všechny strany, spíše se tomu nedá uvěřit, protože oba hlavní protagonisté jsou nesympatičtí a studení. Jedná se jen o docela příjemný odpočinkový film, při kterém se nemusí moc přemýšlet. A velké zklamání, protože jsem čekal trochu víc. 3- ()

Merenre

Krásně rozverná komedie, které k dokonalosti chybí už jen český dabing a možná by neškodilo ubrat spletitosti děje. Jsou to pěkné čtyři, ale jednu jen tak pro prdel přidám. ()

DJMaroko

Tak tohle snad musí bavit každého. Nejlepší francouzská komedie r.2017. Byla to jízda, žádné hluché a trapné místo. ()

hony23

Od dob Funése a Belmonda to šlo se žabožroutskýma komediema z kopce, proto můžeme být rádi za jakýkoliv film, který alespoň místy pobaví diváka s IQ nad 80. Alibi je paradoxně nejzábavnější ve chvílích, kdy paroduje jiné filmy, od Assassina po Krvavý sport. Jinak totiž nabízí jen celkem slaboduchou zápletku a oplzlej humor. ()

Goumen

Opravdu zábavná komedie tak, jak to Francouzi umějí, žádný fekální humor typický pro průměrné US komedie. Herecké obsazení supr a děj dobře vymyšlený. ()

allegria

Ten film je tak nemožně pitomej, že jsem se bavila proti své vůli až do konce a pořád jsem si říkala, jaká to je kravina. Jak ubohý fóry. Jak trapnej humor. Ale ve výsledku jsem musela uznat, že jsem se u filmu už hodně, hodně dlouho takhle nezasmála. Takže mě to nakonec dostalo :-) ()

mstychov

Super sranda. Misty parodie napriklad na Rychle a zbesile. Hodne jsem se nasmala. Konec dokonalej, jak to na ni zase usil. :-D Urcite zustane v nasem filmovem seznamu. ;) ()

tomino28

Je už lehce otřepané zmiňovat, že pokud něco Frantíkům jde, jsou to komedie. Ale zkrátka je to tak. To se potom i zcela prvoplánový a nenáročný film může stát prostředkem, jak strávit příjemný večer. Je to sice jednorázovka, ke které se bude málokdo vracet, ale některé momenty vyloženě potěší, mimo jiné například odkazy na jisté nekonečné filmové série, ať už z vesmíru, či ze světa rychlých a zběsilých aut. ()