Zákon přitažlivosti

• Irsko Laws of Attraction (více)

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou rozvodovou válku, v níž hraje důležitou roli i zámek v Irsku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Elegantní Audrey je chladně upjatá, neurotická a striktně se drží zákonů, Daniel je ironik a požitkář a kravatu může mít správně uvázanou jen omylem. Právník je ovšem brilantní. Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci v nefalšovaném irském stylu a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky? (Magic Box)

mcamino

Takový film na nedělní odpoledne kdy není co dělat. Nevim no, prostě průměr, dá se na to koukat, ale sám od sebe si to nepustím. 3* ()

Pythonator

Průměrná romantická komedie, na kterou se vždycky rád podívám, protože oplývá zvláštním kouzlem vzniklým kombinací právnického prostředí, Irska a charismatického zamilovaného párečku rivalů - a to jinak právnické filmy vůbec nemusím. Jedna hvězda navíc za sympatické herecké výkony všech zůčastněných. Opravdu perfektní casting. ()

Lou_Pagi

Dávám tady osamocenou čtverku. Film mě bavil od začátku do konce, velký podíl na tom má skvělý herecký výkon Julliane Moore, byla zde opravdu půvabná. Neuvěřitelně kvalitní herecký výkon výrazem tváře, kdo si všímá detailů, musí opravdu smeknout. Postava Raffertyho byla taky ok, fajn chlapík. ()

Zu162

I když film nemá žádnou velkou hloubku, mně se celkem trefil do vkusu. Miluju, když se hlavní hrdinové na začátku nenávidí a během filmu spolu skončí v posteli a to nejlépe po velkém flámu nebo rovnou s prstýnkem na prstě s nápisem Just married na zádech. Brosnan možná fofrovatí a ve filmu je trochu za starého mládence, ale právě to je na něm možná sexy a ve spojení s uhlazenou a elegantní Moore k sobě prostě pasují. Myslím, že stojí za shlédnutí... ()

andy60

Pohodový film zacílený na nenáročného diváka. Místy to má až nádech telenovely, ale objeví se i vtipné momenty. Hlavní dvojice to vytahuje z podprůměru na dobře stravitelnou jednohubku. ()

MisaP3

Julianne Moore mam moc rada, hraje paradne a v tomhle filmu ji to proste sedlo. Vtipna, prijemna komedie. Namet omylany stale dokola nesnáší se - milují se, nikdy bavit neprestane ()