Zákon přitažlivosti

• Irsko Laws of Attraction (více)

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou rozvodovou válku, v níž hraje důležitou roli i zámek v Irsku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Elegantní Audrey je chladně upjatá, neurotická a striktně se drží zákonů, Daniel je ironik a požitkář a kravatu může mít správně uvázanou jen omylem. Právník je ovšem brilantní. Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci v nefalšovaném irském stylu a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky? (Magic Box)

Lukoboss

Nemůže to být jinak. Tohle je přesně ten typ filmu, kde jsou tři hvězdy, tedy zhruba průměr, téměř pravidlem. ()

xmozek

No ačkoliv to byl film, kde člověk věděl už na začátku jak bude probíhat, nechalo se na to koukat.At si říká kdo chce co chce Brosman umí hrát.A výkon představitelky hlavní ženské role nebyl také nejhorší. ()

bila.tecka

Průměrné snad ve všech složkách, od prostoduchého scénáře, přes táhlé tempo, po neinvenční režii. Za povšimnutí stojí snaživé výkony obou hlavních protagonistů, kteří se navzájem omračují šarmem a protřelým jazykem, nicméně mimo mantinely romantické komedie se nemají šanci dostat. ()

adam9

Nádherná chemie mezi oběma herci, kteří se navzájem doplňují. Můj Kůň jménem Brosnan - naprostý pohodář, neformální, šarmantní, prostě neupravený elegán. Na druhé straně Juliane Moore - hodně sexy zrzka, co bere vše vážně, strašně úzkoprsá, ale postupem času se více otvírá a sakra, že mě to jejich pošťuchování bavilo! ()

Paity

Bohužel zdá se, že Pierce Brosnan, můj druhý nejoblíbenější James Bond umí točit už jen podobné romantické rádoby komedie, kterých jen v Hollywoodu vznikne za rok strašně moc. ()

kolemjdouc

typická holyvúdská upovídaná vztahovka.Komerčně dali dohromady Brosnana a Moore, ale nějak to nejiskřilo.Jsou to individualisté kteří vyniknou sami v hlavní roli.A celý scénář stál za starou bačkoru.Tečka. ()

peetriss

Dvojice Brosnan - Moore slibovala něco víc než jen další nevýraznou americkou "romanťárnu" - bohužel nestalo se tak, byť to rozhodně není vinou zmíněné dvojice, ale naprosto nevyužitým potenciálem poměrně zajímavého nápadu, který mohl být výborným odrazištěm koncentrované filmové zábavy. Schopnosti režiséra a scénáristky však nestačily na víc než jen pár osamocených fórků, navíc i po romantické stránce naprosto bez fantazie. ()

Yardie

Takový průměr, čistých 60%. Námět taková klasika, zde už asi ani nejde vymyslet nic nového. Špičkování hlavních protagonistů je celkem fajn a nenudí, ale ani nijak zvlášť nebaví. Je to prostě takové příjemné a nenucené. Teda až na ten závěr, ten byl příliš přeslazený. Velkým plusem je ovšem herecká dvojice Brosnan - Moore. Na Julianne se opravdu krásně kouká, náramně ji to zde sluší. Pierce je starý štramák a tahle komediálnější role mu sedla. Takže tito dva dozajista film táhnou. Nebýt jich, asi by to nedopadlo ani takhle. Film, který rychle uteče a nenudí a na jedno kouknutí je fajn. Nic víc ale nelze čekat. Howgh! ()

lareinna

Pierce Brosnan je frajer, v pohode komédia...nechcem, aby to vyznelo zle, ale nemôžem si pomôcť, Julianne Moore je fajn super herečka, ale v tejto romantike mi akosi k Brosnanovi nepasovala. Inak, zahrali to super, samozrejme, film je pohodovka, ako inak? :-) ()

peto580

Pre mňa príjemná komédia s kvalitným hereckým obsadením na sobotné popoludnie. Klasicky predvídateľné, svieže s nadpriemerným scenárom a americkým koncom. Proste žánrová klasička jak ma byť :) ()

Emzet

Potenciál byl, ale zůstal nevyužitý. Takhle to je pouze místy dobrá a místy trapná komedie, s příklonem k tomu trapnu. Na druhou stanu, hlavní i vedlejší (klienti) dvojice jsou obě poměrně sympatické. ()

Eva_D666

84 minut naprosto o ničem.. Ztracený čas. Žádný nápad, žádná pointa, zkrtáka nic. Hlavní představitelka byla pro mě nesnesitelně nesympatická. Jednu hvězdu dávám za snahu režisérům a za roli Frances Fisher. A doufám, že už se s tímto filmem nikdy nesetkám:-) ()

Milwa

Pohodový večerní biják pro holky, Pierce byl zase k sežrání:-))) Holt chlapa bych do tohohle filmu nenutila, ale já jsem si to užila. Miluju romanťárny s dobrým koncem:-))) ()

Zeek

Ačkoliv je to pouze průměrná americká komedie, tak ta zrzka (kterou mám už dlouho v top5) je prostě kouzelná. Opakem je ale Pierce Brosnan, kterého nemusím. A ani nádherná Julianne Moore z tohoto průměru nedokáže udělat něco víc, ono to asi ani nejde. Ale za ni jedna hvězdička navíc. Moje hodnocení: 60% ()

Dr.Manhattan

Mylsim ze jedna z tych lepsich romantickych komedii. Mne osobne sa to lubilo velmi. Julianne to tam vazne seklo a nepamatam si v ktorom filme som ju zastihol viac „sexi“ ako tu. Najviac zo vsetkeho som sa vsak bavil na Brosnanovi, smial som sa na nom uz od prvej scenky. Stacilo ked dosli tieto dve hlavne postavy do kontaktu a uz som mal usmev na tvari a cakal co bude. Mozno to bolo tym ze som citil ako sa hovori „chemiu“ medzi nimi, alebo tym, ze ked sa stertnu dvaja herci ktorych mate radi v takomto filme, tak to nejde aby sa vam to nelubilo. Tesil som sa z kazdeho zaberu. ()

bllm

Průměrná romantická komedie. Ovšem co stojí za to, je babyMichael Sheen ve vedlejší roli, živelná rockstar s očníma linkama a natuženýma vlasama. Jen škoda, že tam jeho postava nedostala větší prostor. ()

Bozvav

Příjemná podívaná, na kterou se dobře kouká. Slovní přestřelky dvou rozvodových právníků, kteří k sobě pocítili jisté sympatie, měly úrověň, nebyly moc přeslazené a celé to mělo slušný švih. Ústřední dvojice doplněná o umělecký rovádějící se pár a konzervovanou matku mne bavila. Žádné velké veledílo, ale na odpolední pobavení dobré. Za mne 65%. ()

zelda82

Uplne prumerna romanticka komedie z trochu netradicniho prostredi. Ustredni dvojice k sobe krasne sedi, jen mam pocit, ze Jullianne zkratka neni komedialni herecka a v nekterych scenach je to videt vic, nez je zdravo. Na sobotni vecer dobra oddychovka. ()