Prvních dejme tomu patnáct až dvacet minut může kde koho odradit a ještě více ho utvrdit v myšlence sáhnout po ovladači a na něm stisknout legendární červený knoflík, který by znamenal ušetřený čas a klid na duši. Narážíme zde totiž na naprostou hloupost a předimenzovanost, což hraničí s nereálností a výsměchem. Naprosto příšerné a zároveň nereálné dialogy v kombinaci s trapným humorem a sprostými slovy vytváří pocit naprosté beznaděje. Nicméně po přečkání této kritické doby nastupuje trochu uvolněnější atmosféra a řada povedených vtipů, které mají hlavu a patu. Ve výsledku pak dostáváme komedii s velkou dávkou ironie. Propadák to není ale komedie století taky ne.(30.12.2016)

UPC (My Prime) - Čekal jsem tedy větší slátaninu, jelikož hodnocení 35% opravdu lichotivé není, ale řekl jsem, že to zkusím. Mnohé scény byly hodně přestřelené a takto se snad v reálném životě nechová nikdo. Mělo to ale i pár trefných hlášek nebo vtipů a čistý čas 80 minut byl také na pohodu. O debutu paní režisérky se sice nedá hovořit jako o provedeném, ale o mega průseru také ne. 60% (with J.)(14.10.2017)

• bobstock

Zita Marinovová nám tu s trapnou lehkostí ukazuje hrůzně vážný pohled moderní, emancipované ženy a její vztah s ženami, gayi a muži na mateřské dovolené, protože ti ostatní jsou zlá neukojitelná hovada, když nedají zrovna mě. Tahle kýčovina měla maximálně cenu té přihlouplé dovolené na Gran Canaria. Možná jen proto do toho zúčastnění vlezli.´´Pojďte si kamarádi herci zahrát na kretény, zjistila jsem, že umím točit, umím psát filmový scénáře a ještě se podíváte k moři.´´ Teď koukám, že to má na plakátu ...V KINECH OD... no to snad nemyslela vážně paní autorka. Filmový šmejd jak má vypadat. Příšerně ozvučené, příšerně nasnímané, příšerně zahrané. Odporné hudební předěly, to je amatérismus jak hrom a za tohle jste chtěla ještě zaplatit od diváků?? Že se nestydíte!!! PS: Jděte točit s Markvartem klipy na Šlágr a nechte filmové řemeslo profesionálům.(10.2.2017)

Viděl jsem Seznamku v těsném závěsu po filmu Bezva ženská na krku. Musím říct, že Seznamka pro mne byla vysvobozením z beznaděje. Přes veškerou tupost tu má Bezva ženská na CSFD o třicet procent víc a to je velmi nespravedlivé. Seznamka je možná úplně jednoduchý film, ale má scénář, začátek a konec. A mezitím se pořád něco děje. Langmajer je pro roli jako stvořený a táhne celý film. Odpočinul jsem si a párkrát se zasmál. Není to žádný originál, viděli jsme to porůznu už tisíckrát, ale o to nejde. Tady mi to spíš zavání tím, že mnozí uživatelé si v životě nezaděvkařili, tak to šmahem splachují do hajzlu. Někteří muži ale nestárnou a Langmajer úplně nejmíň. V podstatě je ten film úplně v pohodě 60%. A teď, když jsem si přečetl na netu něco o režisérce, už chápu, že odsoudit to zde bylo vlastně povinné...(13.3.2017)

• bearmeedek

Panebožetobylaalekrávovinajakosviňa. Působilo to pouze jako televizní film, ale spíše jako dlouhá epizoda z padlého TV seriálu. Zpětným pohledem - není se co divit. Paní režisérka, scénáristka a producentka (???) se v "X" letech rozhodla pro debut, kde zřejmě vyjádřila své seznamovací trampoty z mládí a svůj postoj rozvedené ženy proti všem mužům. Prostě film, který může nadchnout jen blbé Bárbíny. Moje pozornost se probrala pouze ve chvíli, kdy odezněla téměř celá skladba Jména od Semelky.(24.4.2017)

• - První verze scénáře byla hotova za osm dní a měla sto obrazů. (Pierre)

• - Komedie Sezn@mka se částečně točila na Kanárských ostrovech. (Stoka)

• - Trailer k filmu musel být smazán a nahrazen ukázkámi z filmu, protože producenti netušili, že i za hudbu v upoutávce se musí platit. (Pierre)