• Fr

,,VŠICHNI CHLAPI JSOU STEJNÍ. SMIŘ SE S TÍM A BUDEŠ ŠŤASTNÁ...“ /// Ale kdeže… takhle ani náhodou dno českýho filmu nevypadá! Jde spíš o to, jak nevážně jste schopni polemizovat o stavu nezadanejch ženskejch v našich končinách a smířit se s výsledkem, že chlapi jsou hovada. Jistě, nechyběj občasný nejapný exhibice, ale pozitivum, že to nenudí, spolu s československým soundtrackem a všudy přítomným product placementem je přebouchá. Prostě taková rychlovka na hoďku a půl (a už mi kurva nevolej!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že každý zboží má svýho kupce. 2.) Vystresuje mě jedině stařecká bradavice. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.1.2017)

No, nebylo to až tak nejhorší. Sice nevím, zda je možné, aby majitel jakékoli firmy (byť takové, která nic nevyrábí), byl tak free, aby měl čas celé dny honit buchty, ale nešť. Adéla Gondíková, jako manželka nad věcí, které je jasné, co si ulovila, byla docela uvěřitelná. Uvítal bych, kdyby tvůrci lépe zdokumentovali sesazení mača a převzetí šéfovského postu manželkou. Ve kterém filmu jsem to viděl?... Zuzana Kajnarová luzná jako vždy, Marie Doležalová roztomilá. Jsem zvědavý, jak dlouho v této škatulce hodlá setrvat. Je fakt, že hezkými žábami se to tam jen hemžilo, leč pánové byli obvykle dost otřesní – jako by to psala i castingovala feministka... A Langoš? Dokonalý jako vždy - hajzl až na půdu... Škoda, že tvůrci si neodepřeli výlet na Kanáry. Nepochopil jsem, co se tam (kromě rozpačité iniciativy jednotlivců) mělo dít - nic jsem nezaznamenal. Ušetřené oběživo by se bylo lépe hodilo na promakání scénáře. Věřte, milí tvůrcové, i takový pan Svěrák vytvoří (pravda mnohdy nerad) několik verzí scénáře, ale pak to má šmrnc. Pár hlášek tam bylo, ale jako celek to žádná extrémní sláva to bohužel nebyla. Možná by pomohlo další shlédnutí díla, ale nevím, zda by bylo rozumné dát mu tu šanci – rozuměj hodinu a půl života...(7.8.2018)

• Gaia.M

Řekla bych, že českým filmům dávám opravdu velmi hodně šancí, a jsem opravdu vděčný divák a nebývám kritická, tak jako většina lidí. Ale tohle prostě ne. Nebylo to dobré, nebylo to vtipné, nemělo to vůbec nic na víc, díky čemuž by se dalo říct, že to stálo za to. Takže jedna hvězda za Langmajera a druhá za Vaculíkovou a Doležalovou ;) Víc ani ťuk, a i tak jsem příliš hodná!(31.12.2016)

• bearmeedek

Panebožetobylaalekrávovinajakosviňa. Působilo to pouze jako televizní film, ale spíše jako dlouhá epizoda z padlého TV seriálu. Zpětným pohledem - není se co divit. Paní režisérka, scénáristka a producentka (???) se v "X" letech rozhodla pro debut, kde zřejmě vyjádřila své seznamovací trampoty z mládí a svůj postoj rozvedené ženy proti všem mužům. Prostě film, který může nadchnout jen blbé Bárbíny. Moje pozornost se probrala pouze ve chvíli, kdy odezněla téměř celá skladba Jména od Semelky.(24.4.2017)

• rigby

Zpočátku to vypadalo jako příjemná komedie. Pár lehkých vtípků, kvalitní kamera, sympatické osazenstvo. Bohužel postupem času přibývalo silně trapných scén, které hodně kazily první dobrý dojem. A poslední třetina byla skutečným utrpením a soubojem o to, kdo vydrží až do konce. Zcela nesnesitelné. I tak jsem mírný a dávám 2-(15.12.2016)

• - Trailer k filmu musel být smazán a nahrazen ukázkámi z filmu, protože producenti netušili, že i za hudbu v upoutávce se musí platit. (Pierre)

• - První verze scénáře byla hotova za osm dní a měla sto obrazů. (Pierre)

• - Komedie Sezn@mka se částečně točila na Kanárských ostrovech. (Stoka)