• kaylin

Ten příběh není nic skvělého, ale mohla to být docela dobrá komedie, kdyby to bylo alespoň po technické stránce lepší. Jenže tohle je filmová tragédie a ukázka toho, že začínáme zaostávat i ve filmovém řemeslu. Jediná skutečně pozitivní mi přišla Adéla Gondíková, která mě bavila a skvěle hlásila, jinak spíše smutek nad prezentovaným dílem. Co ten zvuk sakra???(1.8.2016)

• bearmeedek

Panebožetobylaalekrávovinajakosviňa. Působilo to pouze jako televizní film, ale spíše jako dlouhá epizoda z padlého TV seriálu. Zpětným pohledem - není se co divit. Paní režisérka, scénáristka a producentka (???) se v "X" letech rozhodla pro debut, kde zřejmě vyjádřila své seznamovací trampoty z mládí a svůj postoj rozvedené ženy proti všem mužům. Prostě film, který může nadchnout jen blbé Bárbíny. Moje pozornost se probrala pouze ve chvíli, kdy odezněla téměř celá skladba Jména od Semelky.(24.4.2017)

• chrispe

Člověk, který byť jen trochu brousil v seznamkách se občas zasměje a uvěří, že to není vůbec přehnaný. Protože na seznamce jakýhokoliv typu najdete různý... typy lidí :D Nicméně tento film, je prostě udělaný blbě, s podivným obsazením, kdy herci byli toporní a dost možná by to líp zahrál kdejaký ochotnický spolek. Má to jen hodinu a půl... ale pocitově je do mnohem víc "nudnějidlouhé".(27.1.2017)

• Mirokukii

Ke zhlédnutí tohoto filmu mne dohnal pouze fakt, že se již nějakou dobu (jakou přesně neuvedu, jelikož si chci zachovat poslední špetky své důstojnosti) v seznamkových vodách pohybuji, a i když bych spíše své snažení přirovnal ke snaze udržet se na hladině, nežli ukázkovému kraulu, tak i tak není má situace natolik špatná, jako tento film. Holt, samotář ve mne se zkrátka nezapře. Není to ani vtipné, ani přirozené, ale zase ani natolik přehnané, aby to bylo alespoň trochu vtipné. Příběh o chorobném lháři a sukničkáři, jakožto zástupci nejpočetnější skupiny seznamkových predátorů. Jedno ale filmu upřít nemohu, vím jak mám příště začít. "Ahoj, nevím jak to tady chodí. Věř nebo nevěř, ještě jsem si žádné rande přes seznamku nesjednal...">(16.12.2016)

Jeden uživatel na CSFD se mě zeptal, proč jsem dal tomuhle filmu tři hvězdičky a jestli na ten film nejsem až moc hodný. Tak jsem mu odpověděl a tu odpověď dávám i sem v podobě komentu: ____ a) Otázka je, co vlastně odráží hodnocení filmů. Někdo hodnotí emoce, který v něm film vyvolá, někdo nějaký myšlenky. Často se ale hodnotí ne film samotný, ale spíš to, nakolik splní naše očekávání, který si dopředu vytvoříme. Prostě samotný hodnocení filmů je velmi složitý. ____ b) Já prostě nejsem jako Martin Svoboda z Aktuálně, který všechno sjede. Ani jako Kamil, který má spadeno na český filmy. Ani jako ty, který vidí v českých filmech konkurenci a má problém s Polednicí (byť třeba oprávněný). ____ c) Zastávám názor, že hrozně důležitý je vůči filmům pokora a respekt. Takže ano, je nutný být kritický vůči filmům, ale současně je fakt nutná ta pokora. A ne být jako verbal a mnoho jiných, který prostě to nandaj celýmu filmařskýho štábu, kde je ve skutečnosti značný množství velmi talentovaných a schopných lidí. Takže máš pravdu, že já jsem hodný, ale to se týká obecně mě - já prostě filmy možná malinko nadhodnocuju, protože prostě je mám rád a respektuju ty tvůrce a nejsem píča, co přistupuje k těm filmovým dílům bez pokory. I když zas jako chápu, že když někdo prostě musí napsat ty 4 texty týdně nebo kolik, aby mu to hodilo nějakej cash, tak prostě jede ty texty takhle pořád dokola a nemaže se s tím v recenzích. ____ d) Zastávám názor, že řada filmů s nízkým hodnocením v sobě má spoustu kvality a stejně tak řada kvalitních filmů je nic moc (to jsou ty známý kýče a midculty). Navíc vozit se po Seznamce je hrozně jednoduchý a není to nijak přínosný. Jako ok, dneska točí kdekdo a řada českých filmů je třeba pochybných, nicméně je nutný být prostě obezřetný a neupadnout do nějakých klišé, že dřív ty filmy byly lepší atd. (což je i matematicky nesmysl jdoucí proti Gaussově křivce) ____ e) Přišlo mi i vtipný, že v době LFŠ a těsně po Varech ohodnotím Seznamku. Jako ne že bych to dělal záměrně nebo na tu Seznamku šel záměrně kvůli tomuhle, ale přišlo mi to vtipný. ____ f) Irituje mě, když někdo vytýká českým filmům nějaký technický věci nebo dramaturgický díry. Padesát let po nových vlnách, kdy Godard a spol. naprosto rozbili konvenční filmovou řeč, je naprosto zcestný vytýkat filmu něco takovýho. Neříkám, že každá kravina v českých filmech je záměr, nicméně je prostě nutný být obezřetný a ne se z pozice diváka či kritika stavět nad celej štáb, kterej to dělá skoro celej život. ____ g) Je pravda, že ta Seznamka má některý vady, že jsou tam některý scény na hraně (frajeři se převlíkaj na hajzlu a uklízečka má pocit, že tam spolu mrdaj), některý věci se nezdaj logický. Nicméně mně osobně to nepřišlo nevkusný nějak extrémně, plus můžu Langmajera, plus má to dobrou uměřenou stopáž 90 minut, už třeba první záběr na pingla se mi tam líbil. Ten film v sobě má jistou nadsázku atd., což je plus. Na dvě hvězdy to nevidím prostě, to je málo. Mimo to teda ta režisérka Zita Marinovová, tak ona je to nějaká debutantka a leckomu může připadat velmi pochybná od pohledu, je to nějaká showbyznys diva či co, nicméně já se v lidech vyznám a ona je v pohodě od pohledu, má to vepsaný do očí do určitý míry.(3.8.2016)

• - Komedie Sezn@mka se částečně točila na Kanárských ostrovech. (Stoka)

• - Trailer k filmu musel být smazán a nahrazen ukázkámi z filmu, protože producenti netušili, že i za hudbu v upoutávce se musí platit. (Pierre)

• - První verze scénáře byla hotova za osm dní a měla sto obrazů. (Pierre)