„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

Lykos

Mezi jednou až dvěma hvězdami, protože několik celkem zábavných momentů tam bylo. A dokoukala jsem to do konce, což už samo o sobě si zaslouží hvězdu. Jinak to samozřejmě bylo totálně přitažené za vlasy, totálně přestřelené a vtipné opravdu jen minimálně. Divím se, že Langoš v něčem takovém hraje. Je to takový "oddechový" film z neexistujícího světa, když nejen že nechcete přemýšlet, ale spíš ani moc nemůžete. ()

pepoon

....pánové to zřejmě brali jako dovolenou sabotáž hereckého řemesla, dámy jako zcela nezbytnou psychoterapii ze současného světa a to ještě za honorář, ať už byl jakýkoliv....peníze mají zřejmě větší moc než jsem doufal....pár fórků se sice povedlo, ale podruhé to fakt nemusím....jinak kamera a zvuk - odpad..... ()

PixmaZ

A hvězdičku dávám jenom kvůli hlášce" tak vožralej jsem snad nebyl"... Smutné herecké výkony, v popředí s gayem Vondráčkem... Chvíle srandy při reklamách... ()

zuzam

No, no, no, nějaké přísné komentáře!:-) Sice to nebylo nějaké hlubokomyslné drama, herecké výkony neherců a bohužel i některých herců byly slabé, ale některé hlášky byly celkem vtipné a docela mě to i pobavilo. Jen ten konec byl fakt trochu trapný. ()

Khotzilla

Takže si to shrňme: Hlavní hrdinka má dlouholetou kamarádku, ale nikdy neviděla jejího manžela. Všichni chlapové jsou hajzlové, všechny ženský jsou podváděný zoufalý slepice. Když je někdo homosexuál, musí se přece chovat jako debil. Seznamka vynáší tak, že má majitel ferrari. Hezký holky zásadně nikdo nechce, takže jim nezbejvá než inzerát... Každej svůdce se samozřejmě musí jmenovat Kristián. Když máte product placement, můžete si v rámci filmu užít na Kanárech. A humor je úplně snadnej - stačej přece dva idioti v jedný kabince na WC. ()

splaty

Ironie: viděla jsem o dost větší český brak skrývající se za mnohem vyšší hodnocení. Takže: na avizovanych 35% a na film, který jsem považovala za film u kterého se mi bude dobře spát a na který se ani nedokoukam, jsem hodně překvapená. Dávám 3* a myslím, že by si snímek rozhodně zaslouzil vyšší skóre než má. ()

FairyTejl

Až na pár scén. Hrůza a děs. Přišlo mi, že ikdyz tam byli známí herci, jakoby si to jen zkoušeli nanecisto, nevložili do toho žádné emoce, jako by opravdu četli text. ()

ptady

Je to po čase zase komedie u které jsem se bavil. Podle hodnocení ostatních jen 35%? Tak to je nechápu. Langmajer je tu suprovej a celý film má tempo a žádná hluchá, nudná místa. Dal bych délku maximálně 90 minut u filmu povinnou. Hlavně u amerických filmů. Méně je někdy více. ()

Brigitte

České filmy obecně nemusím (až na pár oblíbených kousků), zvláště ty novodobé pokusy, které se točí. Ale Sezn@mka mě strašně překvapila. Film je vtipný, skvěle herecky obsazený, má hlavu a patu. Upřímně a srdečně jsem se často smála skvělým hláškám a vtipně podaným situacím ze života. ()

Lamarr odpad!

Zcela zbytečný film, je mi líto všech herců i lidí, kteří snad na toto šli do kina. Tento hnus směle řadím mezi poslední Troškovy zabijáky, bez kterých by se česká kinematografie obešla. ()

Ziral odpad!

I ten "odpad" je více než si tento film zaslouží. Je to ubohé, kam tvůrci komedií klesli, oproti době před sametovým podvodem. Nevím co je to za humor, když ve filmech a seriálech pravielně vystupují "Teplí hoši" je to výplod doby !!! ()