Režie:
Marco KreuzpaintnerScénář:
Conni LubekKamera:
Ueli SteigerHrají:
Jessica Schwarz, Tom Beck, Uwe Ochsenknecht, Gisa Flake, Christine Schorn, Horst Sachtleben, Vladimir Burlakov, Hannes Wegener, Anna Thalbach, Laura Schuhrk (více)Hrají
Jessica Schwarz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Parfém: Příběh vraha (2006)
Srdeční zástava (2004)
Smrt superhrdiny (2011)
Tom Beck
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Otcem na poslední chvíli (2014)
Schlussmacher (2013)
SMS pro tebe (2016)
Uwe Ochsenknecht
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Zeiten ändern Dich (2010)
Gisa Flake
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Narušitel systému (2019)
Wickie und die starken Männer (2009)
Jeder stirbt für sich allein (2016)
Christine Schorn
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Ten, který přišel (1985)
Good bye, Lenin! (2003)
Můj otec (2003) (TV film)
Horst Sachtleben
Německá říše
Nejlepší filmy:
Za hranicí ticha (1996)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
I gringos non perdonano (1965)
Vladimir Burlakov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Beat (2018) (seriál)
Teroristé hákového kříže: Oběti - Nezapomeňte na mě (2016) (TV film)
Na rovinu (2016) (TV film)
Hannes Wegener
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Grandhotel Budapešť (2014)
Anna Thalbach
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Frau Ella (2013)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Pád Třetí říše (2004)
Laura Schuhrk
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Pokoj strachu (2002) (TV film)
Antoine Monot Jr.
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
Experiment (2001)
Gigantický (1999)
Ludger Pistor
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Hanebný pancharti (2009)
X-Men: První třída (2011)
Kasem Hoxha
Albánie
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Unsere Zeit ist jetzt (2016)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (TV film)
Sebastian Urzendowsky
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Guter Junge (2008) (TV film)
Ďáblova dílna (2007)
Wilfried Pucher
Německá říše
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hedi Kriegeskotte
Německo
Nejlepší filmy:
Zeiten ändern Dich (2010)
23 (1998)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Thomas Dehler
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Luther (2003)
Lila, Lila (2009)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ramona Kunze-Libnow
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Picco (2010)
Láska mezi regály (2018)
Už je tady zas (2015)
Claudia Fritzsche
Nejlepší filmy:
Eastie Boys (1999)
Zajíček bez oušek (2007)
Čarodějka Lilly: Cesta do Mandolanu (2011)
Christine Zart
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Milované sestry (2014)
Místo činu (1970) (seriál)