Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • LiVentura
  ****

  Jeden z nejnormálnějších a nejpřirozenějších westernů, které jsem viděl. Byl tak civilní a dobře zahraný a nemusely být přítomny ani hvězdy.!(29.8.2018)

 • vypravěč
  ***

  Přespříliš skicovitý, chatrně komponovaný rodokaps s poměrně mdlou hudební i výtvarnou dimenzí. Bez patřičné atmosféry a napětí se v něm současně zplošťuje svět divokého Západu na (nečtivou) papírovou kulisu a příběh se zdá uplývat samovolně, odevzdaně a nudně. Vyzdvihl bych jen psychologicky prokreslenější ženské hrdinky. Jinak by na film bylo možné zapomenout.(28.4.2012)

 • Mirokukii
  **

  Měl jsem možnost na kratičkou chvíli zhlédnout Clinta (bylo mi jasné, že se jen někde mihne) v počátcích jeho kariéry. Jiný smysl pro mne tahle westernová jednohubka neměla a ani jej nenabídla. Postavy jsou dobře propletené a je jich dost na to, aby se stále něco dělo, ale i přesto, mě tento snímek nesmírně nudil.(27.7.2016)

 • Jezinka
  ***

  Napěchovaný příběh od slunce východu do slunce západu. Ten obrat některých postav na konci byl moc rychlý tj. výjimečně by trocha delší stopáž nevadila. Někde se tam má mihnout i Clint Eastwood, ale tak pozorná nejsem.(30.1.2012)

 • Nerd4Dreaming
  ***

  Tři hvězdičky jenom za slavnej moment: Eastwoodova první westernová role! Asi tak 3 vteřiny a 3 slova! Gratulace!(10.5.2014)

 • donnovann
  **

  Cilnt Eastwood ve svém prvním westernu, ovšem jeho čas přijde o pár let později, kdy tento žánr jednou pro vždy změní. Snímek mě nevzal a působil zcela nezáživně, finále bylo docela zajímavé bohužel film jako takový nezachránilo.(17.9.2018)

 • PORTER44
  ***

  Na tu dobu docela slušný western,šerif má v base padoucha kterého mají večer oběsit ale město je rozděleno na dvě bandy jedna ho chce vidět viset a druhá ho chce osvobodit a šerif má co dělat aby to zvládl ,herecké výkony docela dobrý,jedna větší přestřelka nic moc a v malým štěku na začátku se objeví C.Eastwood.(10.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace